בית פורומים בחדרי חרדים

איך החרדים שותקים על פסיקת ביהמ"ש לחייב במיליון שקל את קול ברמה בשל "הדרת נשים"?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/7/2019 15:39 לינק ישיר 
איך החרדים שותקים על פסיקת ביהמ"ש לחייב במיליון שקל את קול ברמה בשל "הדרת נשים"?

לא הגיונית השתיקה הזו. מחר יחייבו על הדרות נשים אחרות, קנסות הזויים אחרים לא פחות מהקנס הזה.

לא מבין את שתיקת הכבשים הזו (זה שהם כבשים אני יודע..)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2019 20:40 לינק ישיר 

מה תכנית העבודה שלך? הפגנות שחורים? לעצור את הרכבת הקלה? עצרת תפילה וזעקה? תבער כל הגולה? מרד מסים?
אנחנו בגלות, זה מה יש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2019 22:08 לינק ישיר 

חרדים הקלאסיים אינם מאזינים לרדיו הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2019 22:14 לינק ישיר 

העיקר שראשי התחנה רקדו ועשו קידוש גדול...

בחיי לא ראיתי מישהו שהפסיד מליון ש"ח וחגג...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2019 23:53 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

מה תכנית העבודה שלך? הפגנות שחורים? לעצור את הרכבת הקלה? עצרת תפילה וזעקה? תבער כל הגולה? מרד מסים?
אנחנו בגלות, זה מה יש...

אני לא צריך תכנית עבודה. גפני צריך! בשביל זה (בין השאר שלחנו אותו) כשתשלח אותי אענה לך..

וברצינות, נראה לך הגיוני לשתוק על דבר כזה? ועוד סכום מטורףףף שנראה שנעשה פשוט כדי לנוע מהם לנסות שוב את אותו הדבר בעתיד.
סתימת פיות קלאסית!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 08:53 לינק ישיר 
התביעה היצוגית עמדה על 104 מיליון שקל

סקופער כתב:

בערעור של שני הצדדים בעליון ארגון " הצדקניות " קולך בקשו קנס של 20 מיליון במקום מיליון שנפסק. התחנה ביקשה לבטל את הקנס . החונטה השאירה את הקנס בסך מיליון . כעת תחליט האם התחנה לא ניצלה מעונש יותר גרוע . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 09:15 לינק ישיר 

שלחנו אץ גפני לכנסת בשביל להביא מה שאפשר.
למרבה הצער 8 מנדטים מפגרים מהימין הלכו לפח ומנעו את ההזדמנות ההיסטורית לחסל את דיקטטורת הבגץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 09:49 לינק ישיר 
סקופער

שידור כתב:

בערעור של שני הצדדים בעליון ארגון " הצדקניות " קולך בקשו קנס של 20 מיליון במקום מיליון שנפסק. התחנה ביקשה לבטל את הקנס . החונטה השאירה את הקנס בסך מיליון . כעת תחליט האם התחנה לא ניצלה מעונש יותר גרוע . 

אתה מזכיר לי את אותו תלמיד שהתחצף למורה ונשלח למנהל, כשנכנס היה בטוח שהמנהל יעיף אותו לבית לחודש ויגיד לו שיאמר להורים שלו להתקשר אליו אם הוא רוצה לחזור. במקום זאת, כשנכנס המנהל שאל אותו למה הוא התחצף? סטר על לחיו סטירה חזקה פלוס נתן לו עונש לנקות את כל החצר. כשיצא, ראוהו חבריו ששמח שמחה גדולה כשכתם אדום גדול על לחיו כתוצאה מסטירת המנהל, ושאלוהו שמחה זו מה עושה? ענה להם התלמיד, קיבלתי רק סטירה אחת מהמנהל... נו נו...

חושבני במקרה דידן, שארגוני הנשים ישמחו לראות שוב קנסות בגובה מליון ש"ח על קול ברמה, אע"פ שדרעי וחבריו מהרדיו יקפצו בשמחה רבה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 10:17 לינק ישיר 

סקופער, לא הצלחת לשכנע אותי . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 10:33 לינק ישיר 

מה לחרדים ולתחנת רדיו?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 11:31 לינק ישיר 
תשאל את ח"כ והנציגים איך הם עומדים בתור כדי לקבל זמן אויר .

muki28 כתב:
מה לחרדים ולתחנת רדיו?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 12:29 לינק ישיר 

לא הבנתי. אם הם הדירו נשים למה 'לא ישלמו קנסות?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 15:27 לינק ישיר 

לא התערבו לטובתם. משום שאין בעיה לחרדי קלאסי להקשיב לרדיו שאשה משדרת. או שאשה עולה לשידור . אם זה במסגרת צנועה. בדיבור מכבד. וכו'.

מה שעשו בקול ברמה. זה שניסו להיות יותר חרדים מחרדי...

כמו כל החוזרים בתשובה, שבמקווה הולכים עם ידיים, כאשר חרדים קלאסיים לא הולכים. או נשות החוזרים שהולכות עם פרמידת כיסוי ראש על השיער.. (אגב. בדרך צחות יש לאמר..שאחת שחזרה בתשובה הלכה למקווה. וכשיצאה. לא ידעה היכן להחביא את המגבת. וסיבבה את זה על הראש.)

ככה זה כשמנסים להחמיר מעבר למה שרבותינו ציוו עלינו. חושבים שזה חיזוק. ולאחמ"כ מתברר שזה גורם לריפיון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 15:33 לינק ישיר 

הטענות שלך גובלות בהיתממות או התקטננות..
גם בקול חי אין מגישות ובקושי מראיינים נשים, ולא זו הבעיה. יש הדרת נשים בכל המרחב בחרדי, ומחר יקנסו את אולמי היכלי מלכות על המחיצה במיליון שקל!!

היה אסור לעבור על זה בשתיקה!
הם התחילו להתערב לאחרונה יותר מידי בחינוך ובנוהגי החרדים, ואם אצל גפני לא נדלקה עדיין נורה אדומה, זה רק בגלל שהוא עייף נורא, או שכבר נרדם..

זה מתקרב למצב של "אפילו על ערקתא דמסאנא"..

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 19/07/2019 13:33:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 15:42 לינק ישיר 

אם כל הכבוד. לא היתממות. ולא בטיח.

הם לא העלו מאזינות כלל. רדיו על טהרת הגברים.
באולמות יש מחיצה. אין אולם חתונות שרק גברים נמצאים. והנשים יושבות בבית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2019 15:44 לינק ישיר 

וברדיו קול חי. כל בוקר יש שעתיים שנשים משדרות. ואני מדבר על מאזינות שעולות לשידור.
כל זה לא היה כלל בקול ברמה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > איך החרדים שותקים על פסיקת ביהמ"ש לחייב במיליון שקל את קול ברמה בשל "הדרת נשים"?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.