בית פורומים בחדרי חרדים

"תנו עוז לאלוקים". כך נראית ישיבתו של מצביא עולם התורה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/7/2019 15:29 לינק ישיר 
"תנו עוז לאלוקים". כך נראית ישיבתו של מצביא עולם התורה

היכל ישיבת עטרת ישראל ריק מבחורים בסדר ב'. צילום: באדיבות המצלם

.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 15:30 לינק ישיר 

מטומטמים, יורים לעצמם ברגל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 15:41 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 20:54 לינק ישיר 

חשיפת הסקופים על המרד ב'עטרת ישראל': הערב צפוי להערך כינוס של צוות הר"מים עם נציגים של הבחורים. לטענת בחורים, מדובר בכינוס גורלי בו הצוות יציג פתרונות למצב שנוצר. (הסקופים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 21:09 לינק ישיר 

לא מבין מה קורה כאן?
למה לא הולכים לבית דין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 21:22 לינק ישיר 

יצחק אלחנן שמאלה!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 01:25 לינק ישיר 

א. אם שמת לב, הקמפיין באמת דיבר רק על כבודו של הרב אזרחי שלא יצטרך לכתת את רגליו. אף אחד לא חשב שיצליחו לגייס כסף עבור ה'שטייגען' של עטרת...

ב. המאבק הוא נגד הרצון להיפטר מה'פרוסטערס' עבור בחורים טובים יותר, כך שאדרבה סה מוכיח את כוונתה הטובה של הישיבה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 13:52 לינק ישיר 

בשנים האחרונות קשה לקרוא לתלמידים שם "בחורי ישיבה"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 13:55 לינק ישיר 

לזכותו של פותח האשכול, המאמצים הועילו

https://www.kikar.co.il/324991.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 15:44 לינק ישיר 
אךטובוחסד

עונשו על בזיון הרב שך לא איחר לבוא... הכל נמדד ב"מידה כנגד מידה"!!
על ביזיון כבוד התורה משלמים בביזיון דומה וכשאתה בתפקיד דומה!

לא סתם גלגלו מהשמיים שימונה לחבר המועצת ורק אז יתבזה ע"י תלמידיו דווקא כשהוא בתפקיד זה (הם הרי לא סופרים אותו הרבה קודם..) 

אחת הישיבות הפחות נחשבות אצל הקב"ה לעניות דעתי... אמנם הבחורים לא אשמים לכאורה, אבל מי שהולך לישיבה כזו שהוא יודע מראש שכל כולה זה שחץ וגאווה וסמל סטטוס או לישיבות של מחלוקת כמו פוניבז', אוי לו כמו לשכנו...

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 24/07/2019 13:43:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 21:43 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

לא סתם גלגלו מהשמיים שימונה לחבר המועצת ורק אז יתבזה ע"י תלמידיו דווקא כשהוא בתפקיד זה (הם הרי לא סופרים אותו הרבה קודם..) 

אחת הישיבות הפחות נחשבות אצל הקב"ה לעניות דעתי... אמנם הבחורים לא אשמים לכאורה, אבל מי שהולך לישיבה כזו שהוא יודע מראש שכל כולה זה שחץ וגאווה וסמל סטטוס או לישיבות של מחלוקת כמו פוניבז', אוי לו כמו לשכנו...

על מה מדובר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 23:52 לינק ישיר 
האירוניה: "משיבים אהבה", והישיבה בדרכה שלה "משיבה אהבה" לבחורים

.

.

.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 23:58 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אךטובוחסד כתב:

על מה מדובר?

כשהרב שך החליט לאסור רשיון נהיגה, היה רק ראש ישיבה אחד שתלש את המודעה מלוח המודעות של ישיבתו בדרך זלזול..

הייתי בחור צעיר, אבל מאז אותו היום, הוא ירד בעיני מדרגתו, לשפל המדרגה. מי שבבוטות כזו מחנך את תלמידיו לחוצפה נגד גדול הדור, סופו שתחרב ישיבתו כי אינה לשם שמיים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:08 לינק ישיר 

מעניין, לא ידעתי על זה
תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:15 לינק ישיר 
לבחירתכם

אךטובוחסד כתב:
נוירולוג כתב:

אךטובוחסד כתב:

על מה מדובר?

כשהרב שך החליט לאסור רשיון נהיגה, היה רק ראש ישיבה אחד שתלש את המודעה מלוח המודעות של ישיבתו בדרך זלזול..

הייתי בחור צעיר, אבל מאז אותו היום, הוא ירד בעיני מדרגתו, לשפל המדרגה. מי שבבוטות כזו מחנך את תלמידיו לחוצפה נגד גדול הדור, סופו שתחרב ישיבתו כי אינה לשם שמיים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

את העז אחד תעשה בבוקר ואת העז השני בין הערבים
העיקר תנו עז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:29 לינק ישיר 
סקופער

כשעשו את המאצ'ינג עבור הקמפוס בקרית ספר לא הבנתי מדוע יש לתרום להם, הרי כבר כיום הישיבה מצבה בכי רע, וזה בעדינות ממש, ולאחר 120 של ראש הישיבה איני יודע מי ישלח את בנו ללמוד את אצל ר' בנצי אזרחי, כך שכל האיסוף הזה נועד בכדי לסדר קמפוס לבן שיוכל להשכיר אותו בבא היום ולהרוויח כמה פרוטות... אין לי דרך אחרת ליישב את זה.

טוב לסגור את הישיבה הזאת ויפה שעה אחת קודם. הציבור החרדי מודרני לא הצליח ולא מצליח להקים ישיבה גדולה ראויה לשמה. כנראה תורה ומודרניות לא כ"כ הולך ביחד... אולי התכנית של בצלאל כהן להקים ישיבה כזו תצלח...

תוקן על ידי סקופער ב- 24/07/2019 22:46:37

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "תנו עוז לאלוקים". כך נראית ישיבתו של מצביא עולם התורה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.