בית פורומים בחדרי חרדים

האם הדמגוגיות בדבר "הדחיפות" באיחוד כל מפלגות הימין האידיאולגי נכונות?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/7/2019 18:27 לינק ישיר 
האם הדמגוגיות בדבר "הדחיפות" באיחוד כל מפלגות הימין האידיאולגי נכונות?

ערב טוב,

הטענה הרווחת בקרב הדתלי"ם, היא- שלמען "הצלת" קולות הימין-יש צורך דחוף לאחד את כל המפלגות שמימין לליכוד, אז בואו ננתח:

יש פה 4 חלקים- איחוד הימין, ימין חדש, זהות, עוצמה.
עכשיו-ימין חדש לא ילך טוב עם "עוצמה" ויבריח מצביעים, זהות לא תלך טוב עם סמוטריץ', בנוסף, גם בנט לא מסתדר כ"כ עם סמוטריץ', ועוד לא דברנו על מפלגת נועם שלא מסתדרת עם ימין חדש.

לכן:
הדרך הכי הגיונית היא- שיהיו 2 בלוקים: איחוד הימין+נועם+ עוצמה.
זהות+ הימין החדש.(להזכירכם-במערכה הקודמת הם הגיעו יחד ליותר מ-7 מנדטים...)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 22:18 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
ערב טוב,

הטענה הרווחת בקרב הדתלי"ם, היא- שלמען "הצלת" קולות הימין-יש צורך דחוף לאחד את כל המפלגות שמימין לליכוד, אז בואו ננתח:

עכשיו-ימין חדש לא ילך טוב עם "עוצמה" ויבריח מצביעים, זהות לא תלך טוב עם סמוטריץ', בנוסף, גם בנט לא מסתדר כ"כ עם סמוטריץ', ועוד לא דברנו על מפלגת נועם שלא מסתדרת עם ימין חדש.

לכן:

דווח בתקשורת שגם ביבי חושב שעדיף ככה. והוא לוחץ על איחוד הימין שקודם כל יצרפו את עוצמה יהודית ושלא יסכימו לשים את איילת שקד במקום הראשון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 22:24 לינק ישיר 

יפה, על זה נאמר-"גם שעון מקולקל מראה פעמיים ביום את השעה הנכונה"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 23:10 לינק ישיר 

אני חושב שזה חשבון פשוט, רק איילת שקד מפחדת להיכשל שוב עם הימין החדש ולכן היא דוחפת לאיחוד עם הבית היהודי, כך היא תיכנס בטוח...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 23:21 לינק ישיר 
מצדרביעי

סקופער כתב:
אני חושב שזה חשבון פשוט, רק איילת שקד מפחדת להיכשל שוב עם הימין החדש ולכן היא דוחפת לאיחוד עם הבית היהודי, כך היא תיכנס בטוח...

אני חושב שהיא "תכנס בטוח" גם עם זהות...
מה שכן:
1. יכול להיות שהיא מפחדת להיות בצל של זהות, ש-מה לעשות? רובנו מודים שהם יודעים לפחות לדבר בצורה מרשימה...

2. שמעתי שהיא מעוניינת להיות בראש "גוש" גדול,(גם אם בשל כך יאבדו מנדטים מהימין  לליברמן ושות',) כדי שישמש מקפצה לליכוד בבוא העת....

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 23/07/2019 21:21:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2019 23:48 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

סקופער כתב:

מה שכן:
1. יכול להיות שהיא מפחדת להיות בצל של זהות, ש-מה לעשות? רובנו מודים שהם יודעים לפחות לדבר בצורה מרשימה...

2. שמעתי שהיא מעוניינת להיות בראש "גוש" גדול,(גם אם בשל כך יאבדו מנדטים מהימין  לליברמן ושות',) כדי שישמש מקפצה לליכוד בבוא העת....

אי אפשר להיות בצל של משהו שלא עושה צל הם יודעים לדבר אבל לרוב שטויות וגם ילד בגן יודע לדבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 00:14 לינק ישיר 
מצדרביעי

אל_קפונה כתב:
מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

סקופער כתב:

מה שכן:

אי אפשר להיות בצל של משהו שלא עושה צל הם יודעים לדבר אבל לרוב שטויות וגם ילד בגן יודע לדבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא יודע, מבחינה עובדתית בזמן האחרון הם התחילו לחקות את פייגלין, ובפרט בנט, ותסכים אתי שכשמעמידים חיקוי ליד המקור- מטבע הדברים המקור נהפך ליותר דומיננטי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 01:22 לינק ישיר 

צריך מפלגה אחת דתית (פרץ, סמוטריץ' ובן גביר) ומפלגה אחת חילונית (שקד, פייגלין ובנט).
אני מאמין שמפלגה ימנית חילונית תוכל לפגוע בליברמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 02:13 לינק ישיר 
סקרים הם שקרים

סקופער כתב:

אומנם לאיילת שקד
יש זכויות ומעלות רבות
אבל יש גם מידה גבוהה של יוהרה אחרי שהיא נגררה להרפתקה חדשה של ימין החדש שלא עברה את אחוז החסימה!!
לבקש את המקום הראשון או לבקש לאייש חצי מרשימה
כי ללטענתה לפי הסקרים היא מביאה מספר דו ספרתי
הסקרים משקרים כי לפי הסקרים בנט ושקד היו אמורים לגרוף 7/8 מנדטים אבל במבחן המציאות הם לא עברו את אחוז החסימה !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 09:59 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
ערב טוב,

לכן:

מסכים עם כל מילה. מעניין באמת למה בנט ושקד לא רוצים את פייגלין.
מה יכולה להיות הסיבה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2019 10:30 לינק ישיר 

בנט רוצה את פייגלין. הוא אמר זאת אתמול בראיון ל'וואלה'.
רק שקד מושכת לכיוון המפד"ל. וזאת למרות שרבני ועסקני המפדל חובטים בה ואומרים שלא ראוי שתעמוד בראש.

יו"ר זהות משה פייגלין, בריאיון לתוכנית "קלמן לליברמן", 24.7.19

"לאיילת שקד יש אינטרסים אחרים והיא לא ממקסמת את מבנה הימין"
"המבנה שמתגבש כרגע שמשאיר בחוץ את זהות ועוצמה בהליכה שעשויה להיות משותפת ביניהם הוא לא מבנה שממקסם את כוחו של הימין"
https://soundcloud.com/kan-bet/dzmyzpll1qn1

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם הדמגוגיות בדבר "הדחיפות" באיחוד כל מפלגות הימין האידיאולגי נכונות?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר