בית פורומים בחדרי חרדים

האם האגרופן הזה נעצר הערב? אני מקווה שלטובת שלום הציבור כן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/7/2019 00:16 לינק ישיר 
האם האגרופן הזה נעצר הערב? אני מקווה שלטובת שלום הציבור כן

לא צריך להסכים עם הפגנות וחסימות הכבישים של הקיצוניים ו/או הפלג הירושלמי בשביל להבין ששלום הציבור מחייב שאחד כזה שמסתובב עם אגרופן ופוצע ראשם של אנשים על ימין ועל שמאל לא יכול להסתובב חופשי, וחייב לשלם על מעשיו.

.

.

.

.

(מקור( כיכר השבת)

תוקן על ידי נוירולוג ב- 24/07/2019 22:17:02

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:24 לינק ישיר 

יש מסתערבים ואולי יש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:25 לינק ישיר 

אם זה שוטר זה עוד יותר גרוע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:27 לינק ישיר 

10 - 9 - 8 -7 

הספירה לאחור החלה למגיב הראשון שיכתוב שזה בגלל שהוא ספרדי... וזה התרבות של המזרחיים... ובגלל זה לא רוצים את הספרדים במוסדות חינוך ובשכונות 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:29 לינק ישיר 

חיה רעה אסור שירד מסדר היום עד שיכנס לכמה שנים טובות לכלא
מה עם הפרא אדם מקבר שמעון הצדיק?כבר יושב עמוק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:30 לינק ישיר 

פעם ראית שמישהו נעמד באמצע היום וצועק "עכשיו צהריים"? יש דברים שכולם רואים ולא צריך לצעוק אותם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:31 לינק ישיר 
לבחירתכם

פלדלפי כתב:
10 - 9 - 8 -7 

הספירה לאחור החלה למגיב הראשון שיכתוב שזה בגלל שהוא ספרדי... וזה התרבות של המזרחיים... ובגלל זה לא רוצים את הספרדים במוסדות חינוך ובשכונות 

איך אתה יודע שהוא ספרדי?אני מקוה שדרעי וכל השסניקים ידעו להקיא אחד כזה מהמחנה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:39 לינק ישיר 

עזבו אותכם מהגזענות,מנחם פורוש לא קיבל מכות מספרדים ,אהרן משה שוורץ כנראה  גם לא קיבל מכות מהבעלזרים לכאורה, שהם הספרדים בחסידות בעלזא ועל זה הדרך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:40 לינק ישיר 

שכחתי להוסיף גם בחורי הפלג בתקופת הבחירות המוניציפליות לא קבלו מכות מהספרדים.
ועל כולם הסטנדרים  באלול בישיבות פוניביז גם לא עפים בזכות הגזע השחור

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 24/07/2019 22:46:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:49 לינק ישיר 

בלי קשר לזה שאני מתעב את מארגני ההפגנות הללו, הבבון הזה חייב לשבת בכלא לכל חייו. אם זה היה קורה בהפגנה של כל מגזר אחר במדינה מהר מאד הוא היה נעצר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:52 לינק ישיר 

לך תדע, רצית לקלל ונמצאת מברך את האשכנזים... אם לא מצאת ב40 שנים האחרונות אשכנזים מכים... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 00:59 לינק ישיר 

יש מכים ויש מכים, אבל ללכת עם אגרופן בכיס ופשוט לשלוף אותו ולהכות ללא רחם, לא ראינו עד כה...

ובכלל, הבחור הזה סתם אידיוט, היום הכל מצולם וברור שדבר כזה יצולם והוא הולך לשבת במעצר כמה ימים טובים פלוס משפט, והכל בשביל כמה רגעים של הרגשה טובה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 01:17 לינק ישיר 

מדובר בסה"כ בגולש תמים בבחדרי שפגש את האשכול הזה:

https://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3140115

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 01:54 לינק ישיר 

אשרי חלקם של מוסרי הנפש שמסרו נפשם (והפעם יותר "על באמת") וכל זה בכדי להפריע למאות אנשים לחזור לביתם בשקט ובשלוה.

זכותו של בעל האגרופן (האכזר) גדולה אף היא שבעתיים שבכך הצליח להעלות עוד יותר לשיח הציבורי את צערו/צערה הגדול של בן/בת הישיבה הנמק בכלא הצבאי. ואת מסירות נפשם של לוחמי הגזירות למרות כל המפריעים והמציקים מבית ומחוץ.

האדם שעשה את זה אכזר, אבל מאיזה דת מגיע המסירות נפש לעמוד מול המכים ולחטוף מכות על מצוות חסימת כבישים והצקה לעוברי אורח תמימים?? בדורות קודמים היו מי שספגו מכות בשביל לקיים מצווה או בכדי להימנע מחטא.

מה מביא בנאדם להתעמת ולהציק לאנשים גם אנשים יותר בריונים ומסוכנים ממנו? אתה חושב שצריך לחסום כביש ומגיע בריון אלים? תפנה את הכביש שיעבור ואחר כך תחסום. אין פה אפילו לא הפסד מצוה.

זה מחוקי הג'ונגל שלומדים בגן.

אין מרחמין על השוטים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 25/07/2019 00:12:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 02:00 לינק ישיר 

סיפור שהיה.
לפני שנים רבות, הגיעו קבוצת מתחזקים בתהליכי תשובה לטיש שבתי באחת החסידויות הירושלמיות. המעמד היה רב רושם. השירה, זמירות השבת, ההתעלות הרוחנית ועוד. לפתע, המלווה החרדי שלהם קולט שהם מביטים לעבר הפרענצ'עס שם הלכו מכות שני בחורים שרבו על מקום משופר יותר. 
פניו של המלווה נפלו, תחושת החמצה מלאה אותו, איזה חילול השם,...
בסיום השבת המשתתפים העלו חוויות. אחד קם ואמר: מה שהכי השפיע עלי זה המריבה שהיתה לבחורים, גם כשהם רבים הם אפילו לא יודעים להרביץ.... אצלנו זה היה נגמר אחרת...
אני סבור שהבריון המושחת והאלים יישא את עונשו ויורחק מהציבור לתקופה ארוכה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2019 05:23 לינק ישיר 

סתם, אגב, לידיעתכם:
סעיף 186 לחוק העונשין קובע, כי החזקת אגרופן שלא כדין, מחוץ לביתו או חצרו של המחזיק, היא עבירה פלילית. העונש שנקבע לעבירה זו הוא מאסר של חמש שנים...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם האגרופן הזה נעצר הערב? אני מקווה שלטובת שלום הציבור כן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.