בית פורומים בחדרי חרדים

ככל הנראה זהות רצה לבד (לא מאמין שאני מדבר על זה לפני אבישי....)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/7/2019 21:12 לינק ישיר 
ככל הנראה זהות רצה לבד (לא מאמין שאני מדבר על זה לפני אבישי....)

למרות שעם כל הכבוד, הרבה יותר הגיוני, היה- אם היו רצים בשני גושים-ליברלי וחרדל"י, ולו בשל המצביעים הליברליים של בנט ושקד שיברחו במקרה של איחוד, וודאי שחלק לא מבוטל ממצביעי זהות היו בורחים במקרה של איחוד כולל...

שקד- משום מה לא רצתה לשמוע על זה, כנראה בשל נקמנות אישית מהמערכה הקודמת.

אבל לא נורא-חלק גדול ממצביעי הימין החדש-שיברחו בשל החיבור עם פרץ וסמוטריץ', יעברו לזהות....

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/408498

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 22:13 לינק ישיר 

לדעתי הם יעברו לברית עולם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 22:33 לינק ישיר 

זה לא פוסט "למה זהות", זה פוסט למה כל מפלגות הימין איבדו אותי.

אחרי התפזרות הכנסת, שקלתי להתפקד לליברלים בליכוד. חשבתי שאולי מחנה החירות כבר בשל לצמוח מתוך מפלגת שלטון גדולה ורב גונית. חשבתי, אבל אז ביבי התמזג עם "כולנו" והבטיח לכחלון, מר גרעון, את תפקיד שר האוצר. מיד הבנתי שלא משנה כמה טובים יהיו אנשים כמו שרן השכל ואמיר אוחנה, אני לא יכול לתת עוד כוח לאדם כמו נתניהו שחושב רק על הישרדות פוליטית.

אחרי הכישלון של בנט ושקד, שהייתי חלק מצוות הקריאייטיב שלהם, קיוויתי שהלקחים יופקו, שהזרעים שטמנתי אצל בנט ינבטו, ושיהיה איחוד ליברלי מימין לליכוד. בנט אכן כיוון לשם, אבל אז שקד חזרה לתמונה, וכלל הנראה תסגור בקרוב רשימה שהיא העתק מוחלט של "הבית היהודי" של רוב העשור האחרון: שקד, בנט, סמוטריץ', יוגב, שולי מועלם, עוד רב פה, עוד קצין שם, עוד אישה חילונית לעידון הרשימה, ומה נשתנה? כלום. הציות לרבנים יהיה מוחלט יותר מאשר בתקופת בנט בראש. שקד, על אף היותה חילונית, הרבה יותר שמרנית וסאחית ממנו. במקום למצוא את המאחד עם רשימה מגוונת, חופשית ומתונה כמו של זהות וכמו שהימין החדש שאפה להיות מלכתחילה, חזרנו לרשימה שהימין החילוני לא יכול להזדהות איתה. ביי ביי עשרות אלפי קולות פלוס הקול שלי.

ליברמן לא בא בחשבון. קודם כל, בגלל שאני לא מאמין לאף הגה ותו שיוצאים לו מהפה, ושנית, כי הבנאדם מייצג בעיניי כפייה, פילוג ושנאה לא פחות גדולים מאלו שמייצגים באיחודון האולטרה-שמרן שנרקם בין עוצמה יהודית לבין מפלגת נועם, ותהיו בטוחים ששני צידי המתרס יכנסו בכיף לכנסת הבאה.

וכל מה שכחול לבן ושמאלה, כמובן שלא מתיישב בשום צורה עם האג'נדה שלי, לא משנה כמה יבליטו את יועז הנדל או יגידו שאורלי לוי "חברתית".

זהות נותרה לבדה. בלי הרבה סיכויים, אבל גם בלי מתחרים.
אין עוד מפלגה שדומה לה, אפילו ברמז. הם לא צריכים להתפשר על מיקומים או להצניע מסרים בשביל איזה איחוד. הם לא צריכים להיות חלק מהריב האנטי דתי ואנטי חילוני משני הכיוונים. זו מפלגת ימין-ליברלית עם רוב חילוני במקומות הראשונים, שבאמת נלחמת על חירות הפרט של כל אחד ואחת, ולא כופה דתיות או חילוניות, שמרנות או פרוגרסיביות, על מי מהצדדים. מפלגה שאם תעבור את אחוז החסימה תבקש אך ורק את תפקיד שר האוצר אפילו לא בשביל היו"ר שלה, אלא בשביל הכלכלן שלה שנמצא במקום השני, כדי לטפל בעניין הזניח הזה ששכחנו במערכת הבחירות הזאת: יוקר המחייה. מפלגה שלא כפופה לאף רב, לאף ועד ולאף מונופול. מפלגה שאני יכול להגיד בלב שלם שאני אשמח מאוד להצביע לה, גם אם זה אומר לאבד שוב את הקול שלי.

©חזקי ישורון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 23:04 לינק ישיר 

ככלב השב על קיאו כפשוטו ממש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 23:08 לינק ישיר 
מצדרביעי

פסתםנחמד כתב:
ככלב השב על קיאו כפשוטו ממש

נשלח מהאנדרואיד שלי

א. אתה בוודאי מתכוון לתגובות הפבלבויות מהסוג שלך החוזרות על עצמם ללא מקוריות.

ב. כבר אמרתי ואגיד שוב למי שמתעקש להיות "סתום", לזהות נפתח מאגר פוטנציאלי ענק של :
א. קולות שבמערכה הקודמת הצביעו לימין החדש-ועכשיו פחות נראה להם העניין של סמוטריץ'-הרב רפי-מוטי יוגב ושת',

ב. מצביעי כחלון שעל פי הסקרים לא נודדים אתו,  גשר-כנ"ל, ואפילו ליברמן, למי שקולט שהוא כבר לא שייך לימין 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 23:27 לינק ישיר 

שכחת את פעילי בל"ד שמאוכזבים מהאיחוד ואת מעריצי ציפי לבני שנשארו ללא בית פוליטי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 23:38 לינק ישיר 

פעם קודמת היה דו ספרתי. פעם הבאה יהיה תלת ספרתי.
רק לא מובן למה הוא התחנן לבנט שיתחבר איתו, כאשר היה ברור שבנט לא הולך לבד.
וגם לא מובן למה הוא עדיין מחכה לעוצמה יהודית שיתחברו איתו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/7/2019 23:39 לינק ישיר 

ומירב הסיכויים שבסוף הם יתחברו עם עוצמה יהודית.
כי שניהם מבינים שאו שיתחברו כעת, או שיתחברו אחרי הבחירות כשישבו יחד ביציע הכנסת במקום של ח"כים לשעבר.
וכמובן, שניהם מבינים שאם לא יתחברו, יאלצו להתגלגל בגמ"חים כדי לכסות את ההפסדים.

תוקן על ידי avishai323 ב- 28/07/2019 21:38:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 04:02 לינק ישיר 

אותי מעניין דווקא מה יקרה בבחירות השלישיות שיהיו באמצע החורף הבעל"ט, אחרי שפייגלין וזהותו שוב יקבלו תוצאות-סטירה-על-הפרצוף, האם הוא ירוץ בפעם השלישית, כי לעשות משהו אחר בחיים הוא לא יודע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 05:56 לינק ישיר 

יהיה תירוץ חדש, כמו למשל שביבי אחרי כתב אישום ובאמצע הליך משפטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 07:47 לינק ישיר 
מצדרביעי

איש_חשוב כתב:
אותי מעניין דווקא מה יקרה בבחירות השלישיות שיהיו באמצע החורף הבעל"ט, אחרי שפייגלין וזהותו שוב יקבלו תוצאות-סטירה-על-הפרצוף, האם הוא ירוץ בפעם השלישית, כי לעשות משהו אחר בחיים הוא לא יודע.

אותי מעניין דווקא, מה תגיד במקרה והפעם זהות כן יביאו את "המכה" ויקבלו לפחות 6 מנדטים, האם יוברר למפרע שהתקפותיך היו מוטעות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 08:55 לינק ישיר 

אנשי זהות,
בד"כ אני לא רואה את האשכולות שלכם, מחוסר ענין לציבור....

ובכל זאת, לקראת הבחירות הבאות עלינו ולא לטובה -

אתם אנשים הזויים

כבר אמר איינשטיין כי רק טיפש חוזר על אותו מעשה ומצפה לתוצאות שונות.
אני לא מצליחה להבין מה אתם חושבים שיהיה עכשיו אחרת??
מכרתם את הרעיונות שלכם, מי שקנה-קנה, רבים בחרו בכם ובכל זאת לא עברתם, למה שעכשיו זה יהיה שונה?אדרבה,היה לכם מומנט - בגלל הסקרים הנוצצים,  והרבה מעבר לקהל הביתי  שלכם - נתנו את קולם עבורכם.
זה לא יקרה שוב, רוב האנשים בעולם שפויים, ומסיקים מסקנות, בפרט שהזמן שעבר לא מספיק כדי לשכוח.

יתירה מזו, אין לכם גרם של חרטה על איבוד עשרות אלפי קולות,  והצורך בסיבוב חוזר ? שאתם הולכים לחזור על זה שוב????

הערה נוספת רלוונטית פי כמה: שינוי אפשרי בעשרות דרכים  ! למה בחירת פייגלין לכנסת תביא איזשהוא שינוי? הוא לא היה שם פעם??? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 09:12 לינק ישיר 

שמעתי הבוקר את פייגלין ברדיו, ואני בטוח שהבן אדם משתמש קבוע בקנאביס... הזוי זה לא מילה. אבל מה שיפה בו, שאת כל הדרך לתהום הוא מסביר בצורה כ"כ יפה... בפעם הקודמת הטמענו את הרעיון, והפעם כולם יצביעו לנו...פחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 09:28 לינק ישיר 

הלוואי שהוא ישרוף כמעט 4 מנדטים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 10:33 לינק ישיר 

יש כאן הרבה מתלהמים שבטוחים שכוחו של פייגלין יירד בבחירות האלו.
אבל יש סיבות רבות לכך שכוחו דווקא יעלה. כי סביר שלא מעט אנשים מחוסר ברירה יברחו ממפלגות כמו הימין החדש, ליברמן וכחלון אל פייגלין. האם זה יספיק לו כדי לעבור את אחוז החסימה? את זה נדע רק במוצאי יום הבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 10:37 לינק ישיר 
מצדרביעי

חריף_ומקשה כתב:
יש כאן הרבה מתלהמים שבטוחים שכוחו של פייגלין יירד בבחירות האלו.
אבל יש סיבות רבות לכך שכוחו דווקא יעלה. כי סביר שלא מעט אנשים מחוסר ברירה יברחו ממפלגות כמו הימין החדש, ליברמן וכחלון אל פייגלין. האם זה יספיק לו כדי לעבור את אחוז החסימה? את זה נדע רק במוצאי יום הבחירות.

יפה, בנוסף, בפעם שעברה הוא עשה טעות כשלא הבהיר מספיק שהוא בצד של הימין, מה שגם לכך שאנשים נבהלו ברגע האחרון, בנוסף, לפיק ניוז לגבי הביטוח הלאומי.

ולגבי 2 הדברים האלו, הפעם יהיה מספיק זמן לעשות חריש עמוק יותר בנושא.
[בשונה מהמערכה הקודמת, בה כזכור, התחילו להתייחס אליו רק בחודש האחרון-ורוב הציבור לא באמת הכיר אותו, מעבר לנושא ה"קנביס"...]

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ככל הנראה זהות רצה לבד (לא מאמין שאני מדבר על זה לפני אבישי....)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.