בית פורומים בחדרי חרדים

רבני ביתר נגד קבוצת הורים שרוצים ת"ת ממלכתי חרדי.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/7/2019 21:26 לינק ישיר 
רבני ביתר נגד קבוצת הורים שרוצים ת"ת ממלכתי חרדי.

קבוצת הורים בעיר ביתר עילית התאגדה מתוך מטרה להקים ת"ת בזרם הממלכתי החרדי. העירייה ומשרד החינוך החליטו להתנגד, וההורים הגישו עתירה לביהמ"ש נגד ההחלטה, בניסיון לחייב את משרד החינוך לפתוח בעיר ביתר, ת"ת ממלכתי חרדי. הרבנים יוצאים במכתב נגד הקמת ת"ת ממ"ח: "מוסדות כלאיים. סכנתם רבה".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 21:41 לינק ישיר 

מצד אחד לא מקבלים אותם לחיידרים הרגילים, ומצד שני כשהם מתנגדים והולכים לבנות לעצמם מוסדות הרבנים יוצאים כנגדם. 

מה רוצים אותם רבנים ועסקנים? שימשיכו להיות כפופים ובוכים? ואחרי זה בבחירות ירצו את קולם...

הרי אחד שלא קיבלו את ילדיו לחיידר טוב של אברכים, נשארה לו אופציה לשלוח את הילד לחיידר של בעלבתים, ואז הוא אומר לעצמו, אם כבר נגזר עליי שהילד שלי יהיה במקום כזה, אז לפחות שהכל יהיה ברמה גבוהה עם אנגלית וחשבון, וזו האופציה של הממ"ח...

בכל אופן, אם בית המשפט יחייב את משרד החינוך לפתוח שם ממ"ח, לא תהיה לעירייה ברירה, והמוסד הזה קום יקום, ואם יורשה לי לנחש, גם יצליח מעל למשוער, כמו שקורה בירושלים, שהביקוש גובר פי כמה על ההיצע... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 21:46 לינק ישיר 

סקופער כתב:

מצד אחד לא מקבלים אותם לחיידרים הרגילים, ומצד שני כשהם מתנגדים והולכים לבנות לעצמם מוסדות הרבנים יוצאים כנגדם. 

מה רוצים אותם רבנים ועסקנים? שימשיכו להיות כפופים ובוכים? ואחרי זה בבחירות ירצו את קולם...

הרי אחד שלא קיבלו את ילדיו לחיידר טוב של אברכים, נשארה לו אופציה לשלוח את הילד לחיידר של בעלבתים, ואז הוא אומר לעצמו, אם כבר נגזר עליי שהילד שלי יהיה במקום כזה, אז לפחות שהכל יהיה ברמה גבוהה עם אנגלית וחשבון, וזו האופציה של הממ"ח...

בכל אופן, אם בית המשפט יחייב את משרד החינוך לפתוח שם ממ"ח, לא תהיה לעירייה ברירה, והמוסד הזה קום יקום, ואם יורשה לי לנחש, גם יצליח מעל למשוער, כמו שקורה בירושלים, שהביקוש גובר פי כמה על ההיצע... 

וכמו שקורה בבית שמש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 21:51 לינק ישיר 

המכתב הזה רק עושה פרסומת חינם לת"ת החדש שכל הנראה יוקם בסופו של דבר בעז"ה.
הרי בדיוק בגלל ההתנהלות הכוחנית של הרבנים והעסקנים שהם חוסמים לימודי חשבון ואנגלית ברמה נאותה כדי שאח"כ יתאפשר לרכוש מקצוע מכובד. בדיוק בגלל זה רוצים להקים ת"ת שלא יהיה תחת שליטת הרבנים והעסקנים אלא עצמאי תחת משרד החינוך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 22:38 לינק ישיר 

עם מצב הפרנסה שיש היום אין ברירה אלא להקים מוסדות כאלו וההכרח לא יגונה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/7/2019 23:14 לינק ישיר 

בהצלחה , עידן שואבי המים וחוטבי העצים עומד להסתיים. ( יש כבר מספיק  עסקני קודש כגון בלדרי סמים, גבאיי צדקה, קבלנים וד"ל ) . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/7/2019 22:04 לינק ישיר 
ירון777

חריף_ומקשה כתב:
המכתב הזה רק עושה פרסומת חינם לת"ת החדש שכל הנראה יוקם בסופו של דבר בעז"ה...

איך אפשר להקים בית ספר כשהעירייה מתנגדת? תאיר את עיני 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבני ביתר נגד קבוצת הורים שרוצים ת"ת ממלכתי חרדי.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר