בית פורומים בחדרי חרדים

האם מישהו מכיר אדם רגיל אחד שקבל עזרה מליצמן?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/8/2019 19:53 לינק ישיר 
האם מישהו מכיר אדם רגיל אחד שקבל עזרה מליצמן?

ערב טוב, 

להלן טענה שקבלתי מידיד  חילוני לגבי הטענה שליצמן עוזר לכולם:

בבוקר שמעתי את תכנית הרדיו של קרן נויבך, שהציגה לאחד מיועציו שהתראיין בתכנית אוסף פניות (כמה עשרות) של קרן עצמה בשם מאזינים ושל אזרחים שפנו בעצמם וביקשו את עזרתו. היא הציגה גם את המענה הקבוע שכל אותם פונים זכו לו לאורך השנים מלשכת ליצמן: זה לא תפקידו של סגן השר / נא לפנות לדוברות המשרד... 
לא נפגשתי בתיעוד אמין של פניות של אזרחים פשוטים ולא חרדים שנענו לחיוב בבקשתם לעזרה מסגן שר הבריאות. יש לך עדויות על כאלו? 

יש פה מישהו עם מענה בשבילו?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 19:56 לינק ישיר 

ואיילה חסון אמרה היום ברדיו ללא הפסקה. שכמה פעמים היא פנתה לעוזרי ליצמן באופן אנונימי. לבקשות עזרה בעבור אנשים. ותמיד עזרו. מבלי לדעת שהיא עומדת מאחור

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 20:01 לינק ישיר 

אני אישית קיבלתי עזרה בנושא רגיש, המצריך פניה לקופ"ח משר הבריאות.

וגם קיבלתי מכתב אישי ממנו חתום בחתימתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 20:03 לינק ישיר 

חבל אפילו לענות לשאלות קלוץ כשכל מטרתו של פותח האשכול היא להתריס ולהשמיץ
אפילו עשו ששאל איך מעשרין את המלח היה הגון והגיוני יותר.

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/08/2019 18:05:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 20:37 לינק ישיר 

תודה לכולם, ובפרט לנוירולוג שיודע יותר טוב ממני מהם מטרותי....

יש עוד תשובות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 20:47 לינק ישיר 

אני הק' קיבלתי עזרה אישית ללא שהכיר אותי אחרי פניה אחת בלבד, אין לי ספק שפייגלין יהיה הרבה פחות מסייע לציבור אילו הדמיון הפרוע ינצח והוא יכנס לכנסת.
קל לזרוק בוץ ולתפוס את ליצמן באי אלו פרשיות "מזעזעות" המנופחות על ידי התקשורת האוהדת שלנו,ועל ידי האנטישמי המנוול לפיד אבל אם נניח על המשקל את כל עוולותיו ובצד השני את כל פעולותיו החלק החיובי של המשקל יקרוס מרוב עומס.
כשחכי"ת מיש עתיד היתה שרת הבריאות לא עשתה כלום כלום לאף ציבור גם לא לבוחריה, הם טובים במוניפולציות שקרים והרבה מאד רשע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 20:51 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
תודה לכולם, ובפרט לנוירולוג שיודע יותר טוב ממני מהם מטרותי....

יש עוד תשובות?

קל לראות את המטרה שלך, אפילו לא צריך לנחש

מאחר ואתה ממש במצוקה ולא יודע מה לענות לחבר החילוני שלך (שהרי אתה מעולם לא שמעת שליצמן עזר למישהו חוץ מאנ"ש) שמחפש אדם אחד לא חרדי שליצמן עזר לו, אנסה להקל עליך, ובמקום לצטט לך אישי ציבור חילונים, דתיים לאומיים וגם שאינם יהודים שמעידים על מקרים רבים שידועים להם שליצמן עזר לאנשים רבים עד למאוד, ומכל הסוגים. או סתם עמך בית ישראל שיודעים את מה ש"אינך יודע", שאל לשכתו של ליצמן זורמות אלפי פניות אנונימיות, והן נענות, תשלח לחבר שלך את הקישור דלהלן. יש שם איזו חילונית שמזוהה בשמה המלא שמעידה על עזרה שקיבלה ממנו.

https://www.makorrishon.co.il/news/160655/

תוקן על ידי נוירולוג ב- 07/08/2019 19:47:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 21:00 לינק ישיר 

אני אישית נעזרתי ע"י ליצמן (ליתר דיוק – מוטי בבצ'יק שיחי') בעניין רפואי.

ולגבי פייגלין מול ליצמן. כל ח"כ שעוזר ליחיד במצוקה אשריו ואשרי חלקו. המטרה של פייגלין היא ליצור מצב בו האזרח יהיה "מאן דאמר" על החיים שלו ולא יצטרך (כמעט) שום עזרה מ"החלונות הגבוהים".

במקום לבנות בית חולים ליד הגשר, אנחנו רוצים ליצור גשר חדש ובטוח.  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 21:25 לינק ישיר 

אחיין שלי קיבל עזרה אישית מליצמן, הוריד עלות תרופה לתקופה של שנה מכמה עשרות אלפי שקלים לכמה מאות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 21:30 לינק ישיר 

ליצמן באמת עושה דברים גדולים למען האנשים הקטנים, אבל חבל שהוא גם שותף לסיוע לתרבות השטייטעל שהציבור החרדי נגוע בו, בהשתקת מקרים פדופילים, ובכך שאנשים מקושרים מפעילים עסקנים ורבנים כנגד האיש הפשוט שהם עשו לו עול.
רק פתי מאמין שהעזרה ללייפר היתה במסגרת עזרה רגילה לפניה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 21:45 לינק ישיר 

היו לי כמה וכמה מקרים אישיים ב15 שנה האחרונות פשוטים ולא פשוטים שניסיתי קודם אצל חכי"ם אחרים חרדים ושאינם ללא שום תוצאה לצערי. אצל ליצמן זה "דפק" ועבד בצורה מדהימה! 

הוא איש חסד בקנה מידה עצום ואני מאחל לו מכל הלב שיעבור גם את הדבר הזה בשלום ומהר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 22:09 לינק ישיר 

לפני עשור או אולי קצת פחות, בפעם הראשונה שליצמן היה במשרד הבריאות, נלחמתי עבור אחותי הקטנה עם רבים נוספים, ביניהם יצחק נחשוני שנלחם עבור בתו, כדי להוריד את הסף הנדרש בפסיכומטרי עבור לימודי אחיות לסף הנדרש מהבדואים והערבים. טענתי אז שכמו שהמדינה עוזרת לערבים והבדואים כך היא יכולה לעזור לחרדים, בפרט שהיה למדינה אינטרס גדול להרבות באחיות כי היה ועדיין יש מחסור גדול באחיות.

היינו בטוחים שליצמן יעזור לנו. הייתה לנו ישיבה איתו במשרדו בכנסת, הוא זלזל בנו, יצאנו עם תחושה לא טובה בכלל, במקום זאת הוא כיבד את האחות הראשית שהתנגדה בכבוד רב. נחשוני עם ניקו כאן יכול להעיד על הדברים.

אחותי הסתדרה גם בלי ליצמן, כנראה כך גם הבת של נחשוני ושל עוד אחרים, אבל הוא לא ממש עזר לנו, כמו שעזר לחברו במסעדת בית ישראל...

זו הפעם היחידה שהייתי צריך את עזרתו ב"ה, ולצערי התאכזבתי ממנו מאד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 22:31 לינק ישיר 

סקופער כתב:
לפני עשור או אולי קצת פחות, בפעם הראשונה שליצמן היה במשרד הבריאות, נלחמתי עבור אחותי הקטנה עם רבים נוספים, ביניהם יצחק נחשוני שנלחם עבור בתו, כדי להוריד את הסף הנדרש בפסיכומטרי עבור לימודי אחיות לסף הנדרש מהבדואים והערבים. טענתי אז שכמו שהמדינה עוזרת לערבים והבדואים כך היא יכולה לעזור לחרדים, בפרט שהיה למדינה אינטרס גדול להרבות באחיות כי היה ועדיין יש מחסור גדול באחיות.

היינו בטוחים שליצמן יעזור לנו. הייתה לנו ישיבה איתו במשרדו בכנסת, הוא זלזל בנו, יצאנו עם תחושה לא טובה בכלל, במקום זאת הוא כיבד את האחות הראשית שהתנגדה בכבוד רב. נחשוני עם ניקו כאן יכול להעיד על הדברים.

אחותי הסתדרה גם בלי ליצמן, כנראה כך גם הבת של נחשוני ושל עוד אחרים, אבל הוא לא ממש עזר לנו, כמו שעזר לחברו במסעדת בית ישראל...

זו הפעם היחידה שהייתי צריך את עזרתו ב"ה, ולצערי התאכזבתי ממנו מאד.

דמגוגיה

אני מניח שגם הוא לא יצא עם תחושה טובה מהפגישה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 22:36 לינק ישיר 
.

לפני מספר שבועות הגשים מנחם טוקר בתוכניתו 'טוקר בשישי' ב'רשת' באמצעות עמותת 'משאלות', את חלומו האחרון של הילד דודי מילר ז"ל שנפטר ביום שישי - לפגוש את שר הבריאות יעקב ליצמן ולקבל מידיו סט ש"ס • "אני רוצה לפגוש את מי שאחראי על כל בתי החולים בישראל ומי שעוזר לי להיות בריא" הסביר דודי • צפו בכתבה המרגשת

לצפייה:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/8/2019 23:13 לינק ישיר 

איני מבין את הקמפיין הזה שליצמן עזר לי, וכי מה בין זה לבין האשמות כנגדו?

גם נתניהו עשה כמה דברים טובים, וכי לכן הוא לא מואשם?

מה שצריך לברר האם ליצמן עזר ללייפער ולמסעדת בית ישראל בניגוד לחוק? האם השתמש בכוחו ללא סמכות? זה שהוא עזר לאלפים זה לא מעניין לעניין עבירת העבירה, אם הייתה.

הוא יוכל לטעון שפעם בתום לב, כמו שעוזר לכולם, אבל הפרקליטות כנראה תטען שלא היה כאן תום לב, ובית המשפט יצטרך לפסוק את פסוקו. בכל אופן, בכלא יושבים הרבה אנשים שעשו הרבה מעשים טובים עד שנתפסו על דבר אחד לא טוב שעשו... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2019 00:26 לינק ישיר 
קורלדרו

שחור_כתום כתב:

במקום לבנות בית חולים ליד הגשר, אנחנו רוצים ליצור גשר חדש ובטוח.  

או ליתר דיוק, אנחנו רוצים לדבר על לבנות גשר חדש.
כי ההספקים של פייגלין בעשור האחרון ראינו גם ראינו (בעצם לא היה כלום).

< src="chrome-extension://hhojmcideegachlhfgfdhailpfhgknjm/web_accessible_resources/index.js">

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם מישהו מכיר אדם רגיל אחד שקבל עזרה מליצמן?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.