בית פורומים בחדרי חרדים

"אם כל המחדלים" של רביץ היום...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/8/2019 19:22 לינק ישיר 
"אם כל המחדלים" של רביץ היום...

כל מי שקרא יתד-ראה את הפרסומות בהם מזמין רביץ את כל הארץ לבוא ללונה פארק שהוקם בטלז-סטון.

עכשיו:

גם אם נקבל את רצונו של רביץ לעשות "שו" ולהראות לכולם את טלז-סטון ואת כבוד גדלו וכו',

עדיין היה מצופה שידאג במקביל לפחות להכפלה של האוטובוסים לטלז-סטון, כי היום בתחנה בבנייני- האומה אנשים,נשים בהריון וילדים קטנים, עמדו וחיכו יותר משעה, בזמן שעברו 7 אוטובוסים אחד אחרי השני בלי לעצור.

עכשיו-אני מבין שאת רביץ זה לא מטריד, כי לו ולמקורביו יש רכבים, אבל כדאי שפעם הבאה יחשוב קצת גם על התושבים.

אפשר להתחיל מחר-בו גם הזמין שוב את כל הארץ לשם, שידאג קודם לפחות להכפלה של האוטובוסים...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 19:25 לינק ישיר 

אבל הכפלה של היסעים זה מכפלת תקציב.. סמיילי נקרע מצחוק

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רודףסמלים ב- 14/08/2019 17:24:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 19:47 לינק ישיר 

גם הפרסום ביתד נאמן עלה כסף...

[של משלמי הארנונה...]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 21:00 לינק ישיר 

בכלל צריך להפסיק עם תרבות היח"צ המטופשת הזו של "חבר המועצה סידר פעילות ל..." ועוד כהנה וכהנה.

הלו, בשביל זה אתם שם, זה המינימום ההכרחי שלכם לדאוג לציבור שולחכם.  שחבר מועצה זוטר מתגאה שסידר כמה אופניים לצעירי הצאן אפשר עוד איכשהו להבין את זה כי זו הדרך היחידה שלו להשיג כמו תשומת לב, אך כשאיזה ראש מועצה או ראש עיר מתגאה שסידר איזה לונה פארק דלוח שצריך לדחוף את כל העולם בכדי להגיע לאיזה מתקן עוד יותר דלוח, זה באמת בזיון, גם כי אין בזה ממש, וגם שזה המינימום ההכרחישהוא מתבקש לעשות למען תושבי עירו. אולי כדאי שאת כל הכסף הרב שהוא משקיע ביח"צ - ישקיע בתושבים באמת להנאתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 21:46 לינק ישיר 

עכשיו אחרי שחמתי שככה, אני כן רוצה לבקש סליחה ולומר-שזה כן היה יפה הלונה פארק- והילדים שלי נהנו,
אבל כדאי פעם הבאה לחשוב גם על התושבים הקטנים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 21:51 לינק ישיר 

אין על זה שוברים במצע של זהות?? :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 22:11 לינק ישיר 

מה חמתך שכחה בשעתיים האלה ? :)

לא רואה כל רע בראש עיר שמביא אטרקציות לתושבי המקום בחינם אם כדי לכסות את חלק מהעלויות יצטרכו תושבי המקום לעמוד קצת בפקקים, הרי בתמורה לשעות שהם מבזבזים בפקקים הביתה מירושלים הם חוסכים עמידה של שעות בפקקים ובהתניידות כל המשפחה לאטרקציות במקומות אחרים

אלא מאי, יש אנשים שתמיד יתלוננו כברירת מחדל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 22:27 לינק ישיר 
מצדרביעי

לאפיקטוזין,

אני מפקפק ברעיון שתושבי ערים אחרות "מימנו" את זה-כולל הפרסום ב"יתד"...
לאור העובדה שזה עלה סה"כ 20 ש"ח לאדם לכל המתקנים.

בנוסף, תרשה לי לנחש שיש לך רכב,
ולכן חושב שהמתנה מורטת עצבים לאוטובוס למעלה משעה- כשעוברים אוטובוסים אחד אחרי השני בלי לעצור- זה "לעמוד קצת בפקקים"....

לגבי השוברים של זהות-אמנם התבקשתי להפסיק לדבר על זהות,
אבל היות ונשאלתי אומר-
שברור שזה מחזק את הרעיון של זהות, בו באופן כללי כמה שיותר הפרטה,
מה שגורם מטבע הדברים שנותני השירות למיניהם יתחילו לשרת את האזרח- במקום את "החלונות הגבוהים" ו"בעלי הסמכות" שכיום פרנסתם תלויה בהם.
, וממילא במקרה כמו של היום, היות ויהיו כמה חברות תחבורה ציבורית/שיתופית/חצי שיתופית שיתחרו על האפשרות להסיע אותי ולהתפרנס ממני,
ברור שמטבע הדברים לא אצטרך "לרדוף אחרי הרוח"...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 14/08/2019 20:26:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 23:51 לינק ישיר 
קורלדרו

רכב גם מחלקים בזהות?< src="chrome-extension://hhojmcideegachlhfgfdhailpfhgknjm/web_accessible_resources/index.js">

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2019 23:57 לינק ישיר 
מצדרביעי

קורלדרו כתב:
רכב גם מחלקים בזהות?< src="chrome-extension://hhojmcideegachlhfgfdhailpfhgknjm/web_accessible_resources/index.js">

הקישור שהבאת כנראה שבור, אבל ככלל- זהות סוברת שלא צריך "לחלק" דברים, ובכל מקרה להפחית כמה שפחות, מתוך תפיסה שהוכחה שכך דברים עובדים בצורה יעילה יותר...

וכדבריו של פייגלין-אני רוצה מדינה שתגן עלינו לא מדינה שתחצוץ בינינו, תקח מאתנו ותחלק לנו, ואידך זיל גמור...

בנוסף, מצהיר שהיות והתבקשתי להפסיק להעלות פוסטים על זהות-אני יוצא להפסקה קצרה בנושא בל"נ,

כך שמי שרוצה שאפסיק-שלא "ירים לי להנחתה"...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 14/08/2019 21:57:02

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "אם כל המחדלים" של רביץ היום...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר