בית פורומים בחדרי חרדים

אפליקציית בקרת הורים מלאה כולל קופון ,בהצלחה .

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/8/2019 02:25 לינק ישיר 
אפליקציית בקרת הורים מלאה כולל קופון ,בהצלחה .

הבטחות צריך לקיים. אז בבקשה . 
אפליקציית בקרת ההורים הבאה נבדקה ומומלצת על ידינו . בחודש הקרוב היא גם תתמוך בשפה העברית.
האפליקציה מאפשרת לקחת כל טלפון חכם ולהגדיר בו את האפליקציות המותרות לשימוש,את זמני השימוש וכמו כן מאפשרת מעקב צמוד על כל הנעשה בטלפון .התכונות של האפליקציה מפורטות בהמשך.

את האפליקציה ניתן להוריד מהקישור הבא לשתי מערכות ההפעלה אנדרואיד+ אפל

https://parental-control.net/

עלות: 45 שקלים לשנה ל 5 מכשירים (9 שקלים למכשיר לשנה ) . 

קופון: 
התנסות מיוחד לישראל למשך 10 ימים : israel   ( במקום 3 ימים) 

זוהי הזדמנות מצוינת להתנסות בדיקה שימוש ותרגול של האפליקציה ללא כל תשלום . 

לדוגמא : ניתן עם האפליקציה לתת הרשאה רק ל waze  או רק ל gmail  או לשניהם. 

יש אין סוף אפשריות להתאים את השימוש לפי צרכי המשתמש מבלי להגיע למקומות לא רצויים תוך בקרה מלאה על השימוש והמיקום. 

התכונות : 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 02:26 לינק ישיר 
תכונות אפליקציית הורים

אפליקציית בקרת הורים – תכונות

בקרה ושליטה על כל האפליקציות בטלפון או הטאבלט

היסטוריית שיחות נכנסות ויוצאות

היסטוריית הודעות נכנסות ויוצאות כולל תוכן ההודעה .

הצגת כל התמונות בטלפון

בקרה ושליטה על הגלישה באינטרנט

בקרה ושליטה על התוכן מ YOU TUBE

הצגת מיקום מדויק של הטלפון או הטאבלט על גבי מפה

נעילת הטלפון

נעילה ושימוש לפי שעות

דוחות שימוש מפורטים על הנעשה בטלפון או בטאבלט

התרעה על שימוש מסך קרוב לעיניים.

חוסר אפשרות להסיר את האפליקציה מהטלפון או מהטאבלט למצב יצרן 

תוקן על ידי שידור ב- 18/08/2019 00:26:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 06:50 לינק ישיר 

יפה מאוד, כל הכבוד על היוזמה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 08:09 לינק ישיר 

הסבר יתרונות  האפליקציה לעומת אלה הקיימים,החסימות לסוגיהם וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 09:37 לינק ישיר 
יתרונות : מחיר, קלות הבקרה , היקף הבקרה והשימוש, קושי גדול ובלתי ניתן לעקיפה .

לךתדע1 כתב:
הסבר יתרונות  האפליקציה לעומת אלה הקיימים,החסימות לסוגיהם וכו'

מי שיתקין יווכח עד כמה ניתן לבקר את הטלפון או הטאבלט ולדעת מה נעשה בו  במדויק או מה ניתן למנוע לבצע בו. 

אני לדוגמא התקנתי לבת צעירה של חברים הלומדת בממ"ד חרדלי וזקוקה לקשר עם ההורים ,שיחות,הודעות, מיקום,תמונות.
ככה הם יודעים בכל רגע איפה היא ומתי ההסעה מגיעה ובטח מה המצלמה צילמה . (כל שאר האפליקציות מנוטרלות וכל ניסיון גישה נתקל בחסימה עם הודעה ) . במקרה הנ"ל הטלפון אין בו משחקים ואין גלישה מיועד לקשר חשוב עם ההורים. 

10 ימי ניסיון הם בהחלט זמן סביר להתרשם לעומק מהאפליקציה והתכונות . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 14:44 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 15:24 לינק ישיר 

אפשר לראות בחנות של גוגל חו"ד בעברית ולהבין את היתרונות של האפליקציה. נקווה שזה יהיה לעזר . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 16:34 לינק ישיר 

עכשיו קלטתי שהמחיר הוא 9 ש"ח לשנה. זה חינם ממש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 18:39 לינק ישיר 

השאלה היא רק האם באמת אפשר לסמוך על החסימה הזאת
כל החסימות שבדקתי עד היום לא החזיקו יותר מידי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2019 20:22 לינק ישיר 

זה היה ברור
קל מאוד מאוד לעשות במכשיר מה שרוצים למרות שהחסימה מופעלת

התקנתי לדוגמא את החסימה הזאת על מכשיר וחסמתי הכול למעט וייז
בקלות רבה מאוד הגעתי ליוטיוב

עכשיו יבואו כל החכמים ויסבירו שאפשר לעקוף כל דבר וזה נכון
אבל פה המעקף הרבה יותר מידי קל ולכן זה מסוכן בגלל שתי דברים
דבר ראשון פה זה חסימה שאנשים הולכים לתת לילדים שלהם
וגם אם אתם לא יודעים איך לעקוף את זה זה כל כך קל שהילדים בוודאי ימצאו את הדרכים האלו ואתם תהיו רגועים שהילדים מפוקחים כשלמעשה הם יעשו מה שהם רוצים
דבר שני גם אנשים מבוגרים שמתקינים את זה לעצמם צריכים להיזהר
כי חסימה מתקינים ברגעים הטובים אבל פה לעבור את הגבול רק קצת בגלל שיש מלחמה חס וחלילה ורק רוצים לראות רגע חדשות מאוד קל ומשם אפשר להידרדר בקלות

בחסימות יותר רציניות שצריך ללכת לחנות או למומחה שיעשו את זה יש יותר דרך לפני שעושים את זה וילדים לא יעשו את זה כי הם יחששו מההורים
פה הדרך קצרה מאוד ולכן עלולים בקלות ליפול אליה

אני שם פה תמונות לדוגמא של יוטיוב ושל חיפוש בגוגל של ynet מתוך המכשיר החסום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 02:42 לינק ישיר 

איש_הירא , אני מודה לך על הביקורת והבדיקה . אבהיר לך מספר נושאים אשר יתנו לך מענה וגם יסבירו היכן הטעות שלך . 

ראשית המערכת היא בקרת הורים. מדובר על פתרון של מבקר (הורה ) מול מבוקר ( ילדים) . הילד אינו יכול לפנות או להשתמש מעבר להגדרות אשר ההורה איפשר ונתן לו . הגישה להגדרות הטלפון ומערכת ההרשאות מוגנת בסיסמה ע"י ההורים. רק אם הסיסמה ידועה ניתן לשנות את הרשאות וההגדרות . 

ציינת שההורה יכול להכשל בעצמו . אם ההורה רוצה למנוע מעצמו אפשרות לשינוי בטלפון שלו ולהיות מבוקר הוא צריך לתת לאחר את הסיסמה המאפשרת גישה לטלפון שלו . בעצם ההורה הופך להיות ילד מבוקר . 

המערכת אינה ניתנת לעקיפה . ההגדרות שנעשו על ידך מאפשרים גלישה וגם שימוש ביוטיוב  לכן אתה יכול לעשות חיפושים וכו כפי שהצגת . תחת האיקון LOCK APPS אתה רואה את ההרשאות אשר המערכת מאפשרת ,אם תבדוק תראה שאיפשרת שימוש המאפשר את הגלישה . לאחר הודעתך , אני אישית התקנתי על טלפון מבוקר את אפלקציית ה WAZE בלבד אם מגבלות וחסימת גלישה בכל דפדפן וזה עובד מצוין . אני מזמין אותך לשוחח איתי במידת הצורך במידה ויש לך שאלות . בהצלחה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 09:00 לינק ישיר 

איש הירא,
הפירצה של גלישה באמצעות הוויז ידועה.
אפילו בטאבלט של מד"א קיימת בעיה זו.
אני יודע שבפיתוח מנסים למצוא פתרון לזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 10:13 לינק ישיר 

שידור כתב:
איש_הירא , אני מודה לך על הביקורת והבדיקה . אבהיר לך מספר נושאים אשר יתנו לך מענה וגם יסבירו היכן הטעות שלך . 

ראשית המערכת היא בקרת הורים. מדובר על פתרון של מבקר (הורה ) מול מבוקר ( ילדים) . הילד אינו יכול לפנות או להשתמש מעבר להגדרות אשר ההורה איפשר ונתן לו . הגישה להגדרות הטלפון ומערכת ההרשאות מוגנת בסיסמה ע"י ההורים. רק אם הסיסמה ידועה ניתן לשנות את הרשאות וההגדרות . 

ציינת שההורה יכול להכשל בעצמו . אם ההורה רוצה למנוע מעצמו אפשרות לשינוי בטלפון שלו ולהיות מבוקר הוא צריך לתת לאחר את הסיסמה המאפשרת גישה לטלפון שלו . בעצם ההורה הופך להיות ילד מבוקר . 

המערכת אינה ניתנת לעקיפה . ההגדרות שנעשו על ידך מאפשרים גלישה וגם שימוש ביוטיוב  לכן אתה יכול לעשות חיפושים וכו כפי שהצגת . תחת האיקון LOCK APPS אתה רואה את ההרשאות אשר המערכת מאפשרת ,אם תבדוק תראה שאיפשרת שימוש המאפשר את הגלישה . לאחר הודעתך , אני אישית התקנתי על טלפון מבוקר את אפלקציית ה WAZE בלבד אם מגבלות וחסימת גלישה בכל דפדפן וזה עובד מצוין . אני מזמין אותך לשוחח איתי במידת הצורך במידה ויש לך שאלות . בהצלחה .

כמו שכתבתי בהתחלה הגדרתי את המערכת לחסימה מלאה כולל חסימת גלישה וחסימת יוטיוב
יותר מזה כשהסתכלתי אחר כך בהיסטוריית הגלישה ובהיסטוריית היוטיוב היא הופיעה ריקה
זאת לא טעות בהגדרה שלי זה בעיה עקרונית במערכת
וכמו שכתב חוצמזה זאת אחת הבעיות הכי גדולות בהכשרה של כל המכשירים וגם פה נופלים בזה
אפילו אפל במערכת בקרת ההורים שלהם נפלו בזה למרות שזה אפל ולמרות שהם עצמם עשו את המכשיר

בגלל זה לנסות לקחת חסימה שמיודעת שמקור בשביל דברים אחרים ולהפעיל אותה עבוד חרדים לא ילך
ובגלל בעיות כאלה לא כל אחד יכול להגיד "נבדקה ומומלצת על ידינו" אם הוא לא יודע מה לחפש ואיפה יש בעיות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 11:04 לינק ישיר 
תבדוק שוב את ההגדרות

איש_הירא כתב:

כמו שכתבתי בהתחלה הגדרתי את המערכת לחסימה מלאה כולל חסימת גלישה וחסימת יוטיוב
יותר מזה כשהסתכלתי אחר כך בהיסטוריית הגלישה ובהיסטוריית היוטיוב היא הופיעה ריקה
זאת לא טעות בהגדרה שלי זה בעיה עקרונית במערכת
וכמו שכתב חוצמזה זאת אחת הבעיות הכי גדולות בהכשרה של כל המכשירים וגם פה נופלים בזה
אפילו אפל במערכת בקרת ההורים שלהם נפלו בזה למרות שזה אפל ולמרות שהם עצמם עשו את המכשיר

בגלל זה לנסות לקחת חסימה שמיודעת שמקור בשביל דברים אחרים ולהפעיל אותה עבוד חרדים לא ילך
ובגלל בעיות כאלה לא כל אחד יכול להגיד "נבדקה ומומלצת על ידינו" אם הוא לא יודע מה לחפש ואיפה יש בעיות

אתה מתעקש שההגדרות שנעשו על ידך נכונות ,אין לי דרך לבדוק לאור זאת שאני אישית בדקתי שוב אתמול ויתרה מכך אתה טוען שלאחר ביצוע ההגדרות באופן נכון "פשוט וקל" לעקוף את המערכת דבר שאינו נכון מבחינה מעשית . אתה מוזמן לצלם את המסכים באפליקציה תחת הקטגוריה של lock apps . בהצלחה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 14:49 לינק ישיר 

זה ההגדרות שלי
אני אשמח אם תראה לי שאני טועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2019 15:41 לינק ישיר 

שידור, הוא אומר לך שדרך Waze הוא נכנס לחיפוש Google. אגב בחלק מהסמארטפונים המפוקחים האפשרות הזו סגורה , ובחלקם נותרה פתוחה אפשרות להתחבר לFaceboook דרך Waza. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אפליקציית בקרת הורים מלאה כולל קופון ,בהצלחה .
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.