בית פורומים בחדרי חרדים

רבים הם הטוענים שכספי הפרסום של "יהדות התורה" מופנים למקומות לא נכונים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/8/2019 12:39 לינק ישיר 
רבים הם הטוענים שכספי הפרסום של "יהדות התורה" מופנים למקומות לא נכונים?

מכובדי היקרים! זה שיש ליקוי מאורות בהסברה החרדית זה כל חרדי יודע! אבל בימים אלה כשמערכת הבחירות בעיצומה יש מי שמחליט ,ששלטי חוץ עם דמותו של הרב קנייבסקי יביאו מצביעים חדשים למפלגה החרדית,כפי שקראתי את דעתם של המומחים והאסטרטגים, התשובה  שלילית!
למעשה אנו עדים למצב,שגם אם איש אינו התכוון לכך,כספי המפלגה משמשים לכאורה,לפרסם את הרב קנייבסקי ומזמין אנשים להיכנס עליו כדי להתברך אצלו?.השאלה האם המפלגה בחרה באנשים הנכונים לקמפיין ?או למצער הדבר נעשה בהכוונת מכוון?בהנחה שמצביעי יהדות התורה אינם תלויים בשלט כזה או אחר,וניתן "לחגוג" על כספים אלה? אני לא חושבת שיש מי שחשב לרכוב על כספים אלה, ולנתב אותם לרווחתו האישית! אם כך השאלה תמוהה שבעתיים?!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 27/08/2019 10:52:46

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 12:59 לינק ישיר 

אויש נו!
טריק ישן-נושן, עוד מימי תמונת הבאבא סאלי שקרא להצביע ג'...

ואלמלא החקיקה שאסרה זאת, היום הקמעות של ש"ס היו בגודל ומשקל של מכונית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 13:04 לינק ישיר 

מבלי להביע דעה על הקמפיין עצמו, כאחד שבא במגע עם ציבור "לא חרדי" גדול, הרב קנייבסקי מוכר (כ' צרויה) יותר מכל דבר אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 13:06 לינק ישיר 

פיינשמקער,אכן,אז באמת אולי היה נכון להשתמש בדמותם של הבבא סאלי והאדמור מחבד  ועוד ואף של הרב קנייבסק שיבדל לחיים טובים וארוכים.שקראו להצביע למפלגה אז האפקט היה הרבה יותר משמעותי,אחרת עושה רושם שמדובר בפרסום  של הרב?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 27/08/2019 11:08:30

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 16:34 לינק ישיר 

מה דעתך לתבוע אחוזים מהגר"ח?

תוקן על ידי avishai323 ב- 27/08/2019 14:33:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 21:51 לינק ישיר 

אם הייתי שותפה לטרחה ולכאב הראש של הרב ,אולי הייתי חושבת על אחוזים מן הרווחים אם אלה בכלל קיימים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 22:03 לינק ישיר 

יש 3 דרכים להטיל רפש באמצעות הפרחת השערות בלבד אך להתחמק מאחריות: 1 לדבר בשם אחרים, רצוי שיהיו רבים 2 לכתוב 'לכאורה' 3 להוסיף סימן שאלה

וכולהו איתניהו בה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2019 23:54 לינק ישיר 

טעות בידך.אני לא מנסה" להטיל רפש "כהגדרתך,ההפך הנכון בתור מצביעה שהצלחת המפלגה חשובה לי,אני מביאה פליאה על ההחלטות הללו ובתקוה לחשיבה מחודשת,אך,איני מתכוונת לפגוע באיש!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2019 02:06 לינק ישיר 

דווקא עד עכשיו נשמעו טענות נגד העובדה שרוב הפרסום התמקד בלשכנע את המשוכנעים, ויד אחת הוציאה מהכיס והכניסה לכיס השני, שזה העיתון המקורבים, כעת הבינו שככה לא יביאו מצביעים חדשים, אלא רק בדרכים של יציאה החוצה. ופנייה לקהל חדש שהוא בעיקר קהל דתי ומסורתי שמכבד את גדולי ישראל .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2019 05:49 לינק ישיר 

גם אני הקטן חושב שיש כאן טעות נוראית, וצריך לתקן אותה בדחיפות:

במקום תמונה של הגר"ח צריך לשים תמונה של האדמו"ר מגור, ואם האדמו"ר מגור לא יסכים, צריך לשים תמונה של האדמו"ר משלומי אמונים - מאיר פרוש. זה בוודאי יביא עשרות אלפי מצביעים...

אהה, שכחתי, אולי גם מאיר פרוש לא יסכים, כי כבר פעם בבחירות לעיריית ירושלים לא שמו תמונה שלו אלא איזו קריקטורה של זקן חביב, ולכן במקרה כזה יש לשים תמונה של חונא דייטש, או אולי כמה תמונות, באכילת צ'ולנט ופרעס במקומות שונים בעולם. אין ספק שזה יגרום לכמה מחסידיו להצביע לג'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2019 13:47 לינק ישיר 

אם מדובר רק בשלטי חוץ,או שגם בעיתונות הכללית יהדות התורה מפרסמת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/9/2019 10:39 לינק ישיר 

קראתי,שבדגל התורה חושבים על אפשרות למצינג, דהיינו שכל מצביע ידאג  למצביע נוסף,אולי גם מן הראוי  היה להוסיף לצד תמונתו של הרב קנייבסקי ,את הרב איידלשטיין ,או רב אחר,נראה שעל המצינג הזה איש לא חשב מעניין למה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבים הם הטוענים שכספי הפרסום של "יהדות התורה" מופנים למקומות לא נכונים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר