בית פורומים בחדרי חרדים

הסכנה הגדולה לממשלת שמאל היא רק במקרה שעוצמה תעבור

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/9/2019 09:30 לינק ישיר 
הסכנה הגדולה לממשלת שמאל היא רק במקרה שעוצמה תעבור

הסביבה פשוטה  הרי אין סיכוי  שהימין שירצה את הקיצונים בממשלה ואז נתניהו יבוא שמאל ויאמר  יש לי ממשלמת ימין  עם בן גביר  האם רוצים אותם בבממשלת ישראל  או שאתם רוצים להציל את המדינה מהכנהיסיטים?  והתשובה ברורה  זה ייתן תירוץ טוב  לצד השני להצטרף  בן גביר מחריב את הימין נקודה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2019 09:54 לינק ישיר 

איזה עשב לקחת הבוקר ? :-)

הניתוח שלך לא מציאותי חבר. אם אין עוצמה אין ימין ואין ממשלה . 
מפליא שקמים אנשים ובלי כל ביסוס עושים ניתוח עובדות מנותק מהמציאות .
רק בזכות עוצמה יהודית ביבי לא יזרוק את הציבור החרדי. תשאל את גפני ואת דרעי . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2019 10:04 לינק ישיר 

המשיח עבר מפייגלין לעוצמה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2019 10:47 לינק ישיר 

אם יש ממשלת אחדות אז אני דווקא מעדיף שגנץ יהיה ראש ממשלה. כי אם הוא ירצה ללכת להסכם עם נסיגות אז הליכוד יפרשו ולא יתנו לו. אבל אם ביבי יהיה ראש ממשלה והוא יוביל את הנסיגות אז כחולבן יישארו וימחאו לו כפיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2019 10:52 לינק ישיר 

נראה לך  שבן גביר יוכל להכנס לממשלה?  הרי הוא ישתק  כל יוזמה  שלה שלא תמצא חן בעיניו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2019 11:18 לינק ישיר 
לחשק ולשמור על נתניהו.

סיירת_מרן כתב:
נראה לך  שבן גביר יוכל להכנס לממשלה?  הרי הוא ישתק  כל יוזמה  שלה שלא תמצא חן בעיניו

השאלה היפה שלך נשאלה אצל רינה מצליח .נתניהו צריך שמירה מעולה כדי לא לעשות שטויות . האיש לחיץ מסיבות רבות ולכן כאשר תהיה מפלגה ימנית שהיא לשון המאזנים עם קצת עזרה מאנשי ימין אמתיים ברשימות האחרות הוא לא יוכל לפעול להחזרת שטחים או שינויים אכזריים כפי שנעשו בעבר . 

למי שחולם על גנץ ממליץ להחליף לגנץ את המינון ,האיש לא מסוגל להוביל כלום בטח לא עם העדר שאיתו שמונע משנאה עיוורת לנתניהו. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסכנה הגדולה לממשלת שמאל היא רק במקרה שעוצמה תעבור
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר