בית פורומים בחדרי חרדים

אם יש הטרדות מיניות בארגון אל תהיו שותפים ע"י נתינת צדקה גם כשיציגו לכם ילד ששערותיו נשרו!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/9/2019 15:51 לינק ישיר 
אם יש הטרדות מיניות בארגון אל תהיו שותפים ע"י נתינת צדקה גם כשיציגו לכם ילד ששערותיו נשרו!

מכובדי, בדרך כלל לפני החגים אנו מתבקשים להיות "שותפים" לארגונים שעוסקים בדברים טובים ע"י תרומה! אבל אם בארגונים הללו יש נשים שעוברות הטרדות מיניות: אתם בעצם מסייעים לדבר עבירה ולגילוי עריות ,וכו' ל"ע.אז כך :גם אם "יציגו" לכם ילד שעבר טיפול כימותרפי  (בדרך כלל מדובר באליסטרציה)ושערותיו נשרו? חישבו פעמיים אם להיות שותפים-לעוברי עבירה ולדבר עבירה והרס משפחות ואולי גם "להבאת" ממזרים בעם ישראל?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/9/2019 16:33 לינק ישיר 

למה לא לדבר ברורות הרצל בתל הקטנה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 20:41 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

מכובדי, בדרך כלל לפני החגים אנו מתבקשים להיות "שותפים" לארגונים שעוסקים בדברים טובים ע"י תרומה! אבל אם בארגונים הללו יש נשים שעוברות הטרדות מיניות: אתם בעצם מסייעים לדבר עבירה ולגילוי עריות ,וכו' ל"ע.אז כך :גם אם "יציגו" לכם ילד שעבר טיפול כימותרפי  (בדרך כלל מדובר באליסטרציה)ושערותיו נשרו? חישבו פעמיים אם להיות שותפים-לעוברי עבירה ולדבר עבירה והרס משפחות ואולי גם "להבאת" ממזרים בעם ישראל?

אני מאחל לך שהילדים שלך לא יתקרחו מסרטן ולא יזדקקו לחסדי עזר מציון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 20:58 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

לכבודו יש ראיות או שסתם בא לך לעבור אל ארור מכה רעהו בסתר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי טיןטין1 ב- 21/09/2019 18:57:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 21:37 לינק ישיר 

טיןטין1 כתב:

לךתדע1 כתבה:

ואני ישאל עוד שאלה ואם יש במעצמת חסד כזו כמה הטרדות שכאלו האירגון אמור להיסגר,
אצל האדם השפוי ברור שהתשובה שלילית,
ואם אצל פותח האשכול ברור אחרת מה לו נטפל לארגון חסד זה בעוד בהרבה מקומות נוספים המצב חמור עשרת מונים ועליהם פיו מתעטף בשתיקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 21:51 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

טיןטין1 כתב:

לךתדע1 כתבה:

ואני ישאל עוד שאלה ואם יש במעצמת חסד כזו כמה הטרדות שכאלו האירגון אמור להיסגר,
אצל האדם השפוי ברור שהתשובה שלילית,
ואם אצל פותח האשכול ברור אחרת מה לו נטפל לארגון חסד זה בעוד בהרבה מקומות נוספים המצב חמור עשרת מונים ועליהם פיו מתעטף בשתיקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 22:04 לינק ישיר 

הטרדות ברורות!?!
איני יודע!
אך נסיונות? כן וכן!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 22:23 לינק ישיר 

לא הבנתי את הקטע המטומטם פה
אם יש הטרדות שילכו ויסגרו ענינים במשטרה, ואם אין - שיפסיקו להוציא שם רע
מה הענין להפסיק התרמות לילדים חולים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 22:23 לינק ישיר 

אני מכיר מלך אחד שנשא אישה שנראית כאשת איש, ועוד היורש מלכותו נולד מאותה אישה. לדעת פותח האשכול היה כדאי לתלות אותו ולהשמיד את העם עליו מָלַך. #אותו_הגיון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 22:41 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

אני מכיר מלך אחד שנשא אישה שנראית כאשת איש, ועוד היורש מלכותו נולד מאותה אישה. לדעת פותח האשכול היה כדאי לתלות אותו ולהשמיד את העם עליו מָלַך. #אותו_הגיון

אתה לא באמת מכיר אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2019 22:52 לינק ישיר 

מילוי המכסה של פתיחת אשכולות על ידי לךתדע1.

נכונות התוכן לא משנה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 00:21 לינק ישיר 

אימי עבדה באיזו עבודה הקשורה לארגון חסד שלאחרונה כיכב בכותרות בצורה לא מחמיאה 
בעשיית מעשים חמורים (מאחורי גבו של המייסד). 
כמה פעמים כשהיא באה לשם העובדים הגברים ניסו "לרמוז" לה רמזים... 
והיא לא התייחסה לזה! 
פעם זרק לה 1 העובדים דיבור ברוח... מה את כזו קשוחה... 
(על זה שהיא לא התייחסה לנסיונות של העובדים לדבר איתה...)

נשלח מהאנדרואיד שלי

אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 00:21 לינק ישיר 

זה הזכרתי בעבר בבלוג שלי בהקשר אחר...

נשלח מהאנדרואיד שלי

אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2019 17:40 לינק ישיר 

ארור מכה רעהו בסתר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2019 19:52 לינק ישיר 

הכי גרוע זה מי שיודע על מעשים כאלו, ובמקום לרוץ למשטרה ולהציל נפשות, הוא רץ לאינטרנט ללכלך על כל הארגון...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2019 21:29 לינק ישיר 

בראשית דברי אומר, שלא אמרתי שם הארגון עם כל הכבוד ניחושיכם מחייבים אתכם ולא אותי!  כך,שאין כאן מכה רעהו בסתר! בהינתן שראשי הארגונים האלה מודעים על הנעשה במקום, ולא עוצרים תופעה מכוערת זאת :לגיטימי מאוד, לקרוא  לתורמים לחשוב פעמיים, אם לתרום לארגונים הללו?.אלה שמציעים ברוב "תמימותם" לפנות למשטרה מתעלמים מהקשיים שחוות נשים חרדיות בנושא,עם כל הכרוך בכך, בטווח המידי ובהמשך...ומכאן לכאורה העזות להטריד נשים-חרדיות,ולראות בהן "טרף קל"

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם יש הטרדות מיניות בארגון אל תהיו שותפים ע"י נתינת צדקה גם כשיציגו לכם ילד ששערותיו נשרו!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.