בית פורומים בחדרי חרדים

סקר , בהנחה ותהיה מערכת בחירות שלישית האם תיגשו להצביע ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/9/2019 16:48 לינק ישיר 
סקר , בהנחה ותהיה מערכת בחירות שלישית האם תיגשו להצביע ?

תוקן על ידי אפגעהיטן ב- 22/09/2019 14:47:54

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 17:13 לינק ישיר 
momeir

מצווה נדירה שמגיעה  בערך רק כל ארבע שנים.  
פלאי פלאות, דורנו זכה , בתוך חצי שנה, לקיים פעמיים את המצווה הנדירה והמיוחדת הזו. 
בפעם השלישית אחרי ההצבעה נערוך גם סעודה, כדאמרי אינשי  'פעם שלישית גלידה'

תוקן על ידי momeir ב- 22/09/2019 15:13:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 17:17 לינק ישיר 

momeir כתב:
momeir

פלאי פלאות, דורנו זכה , בתוך חצי שנה, לקיים פעמיים את המצווה הנדירה והמיוחדת הזו. 

ועשית ככל אשר יורוך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 17:17 לינק ישיר 

ודאי ודאי (כמובן בל"נ).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 17:23 לינק ישיר 

אגב אני חושב שאחוז ההצבעה רק יעלה, ואז השמאל יקבל כאן רוב ששנים לא נתאושש ממנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 17:36 לינק ישיר 

בוודאי שאצביע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 18:18 לינק ישיר 
asher177

momeir כתב:

היה לנו השנה בירושלים כבר ארבע פעמים,
רצה הקב"ה לזכות את ישראל לפיכך הרבה להם בחירות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 19:33 לינק ישיר 

אם הערבים וגנץ ינסו ללכת ביחד - גם אם הם לא יצליחו, שניהם יפסידו הרבה מצביעים בסבב הבא.
בעקרון, חבל שנתניהו מיהר לבחירות נוספות, אילו היה נותן לגנץ לנסות ולא להצליח ורק אז הולכים לבחירות נוספות, זה היה כנראה משנה את המפה הפעם, כי לא היה יכול להשאיר את עצמו בצד של ההצהרות המעומעמות, והיה צריך לחשוף מצע משותף עם השמאל/ערבים - דבר שמצביעים רבים שלו ושל הערבים לא היו סולחים להם.
אגב, יש לי תחושה שמי שהוציא הפעם את כל המצביעים מביתם זו שטיפת המח המסיבית שעשתה ועדת הבחירות המרכזית בכל המדיות ללכת ולהצביע, כאשר כיכבו בה חרדי עם פיאות ומזרוחניקים. כולם ידעו מראש שבאחוזי הצבעה גבוהים המרכז שמאל ירוויחו.
האם מי שהחליט על שטיפת המח ועל המסרים שבה, נקט צד בכוונה מראש ע"ח המיסים של כולנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 19:46 לינק ישיר 

כן
ואשים שוב את אותו הפתק
מקסימום תהיה פעם רביעית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 20:05 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 22:08 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
אגב, יש לי תחושה שמי שהוציא הפעם את כל המצביעים מביתם זו שטיפת המח המסיבית שעשתה ועדת הבחירות המרכזית בכל המדיות ללכת ולהצביע, כאשר כיכבו בה חרדי עם פיאות ומזרוחניקים. כולם ידעו מראש שבאחוזי הצבעה גבוהים המרכז  השמאל ירוויחו.

אין כזה דבר דבר מרכז שמאל. יש שמאל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 22:43 לינק ישיר 

ש'ס

ואוי למי שיפתח מפלגה נוספת 
כפי שכבר אמרתי את דעתי דעת תורה יש 3 סוגי גהנום
יש מחל לחילונים הכי רותח
יש ימינה לפושרים
יש שס וג למי שתכף ילקח לגן עדן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 23:41 לינק ישיר 

ברור שכן. בעז"ה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2019 23:53 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
אם הערבים וגנץ ינסו ללכת ביחד - גם אם הם לא יצליחו, שניהם יפסידו הרבה מצביעים בסבב הבא.
בעקרון, חבל שנתניהו מיהר לבחירות נוספות, אילו היה נותן לגנץ לנסות ולא להצליח ורק אז הולכים לבחירות נוספות, זה היה כנראה משנה את המפה הפעם, כי לא היה יכול להשאיר את עצמו בצד של ההצהרות המעומעמות, והיה צריך לחשוף מצע משותף עם השמאל/ערבים - דבר שמצביעים רבים שלו ושל הערבים לא היו סולחים להם.
אגב, יש לי תחושה שמי שהוציא הפעם את כל המצביעים מביתם זו שטיפת המח המסיבית שעשתה ועדת הבחירות המרכזית בכל המדיות ללכת ולהצביע, כאשר כיכבו בה חרדי עם פיאות ומזרוחניקים. כולם ידעו מראש שבאחוזי הצבעה גבוהים המרכז שמאל ירוויחו.
האם מי שהחליט על שטיפת המח ועל המסרים שבה, נקט צד בכוונה מראש ע"ח המיסים של כולנו?

אם זה היה קורה, לא מן הנמנע שאריה דרעי וחלקים מיהדות התורה (דגל התורה) היו מצטרפים לקואליציית שמאל בראשות גנץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2019 00:14 לינק ישיר 
hhaavv

כי_הוא_זה כתב:
אגב, יש לי תחושה שמי שהוציא הפעם את כל המצביעים מביתם זו שטיפת המח המסיבית שעשתה ועדת הבחירות המרכזית בכל המדיות ללכת ולהצביע, כאשר כיכבו בה חרדי עם פיאות ומזרוחניקים. כולם ידעו מראש שבאחוזי הצבעה גבוהים המרכז  השמאל ירוויחו.
אין כזה דבר דבר מרכז שמאל. יש שמאל.

בהחלט מסכים איתך, אבל כך הם מציגים את עצמם ולוכדים ברשתם ימניים שמאמינים שהם מרכז, אז זה לא כ"כ נורא כמו שמאל. יש לי מכר חילוני ליכודניק שרוף ששאל אותי איך הוא משכנע את בתו שכחול לבן זה לא מרכז ושנתניהו לא מה שמספרים עליו בתקשורת. היא מאמינה לתקשורת וטענה שהם מרכז... לא יודע מה היא הצביעה בסוף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/9/2019 00:18 לינק ישיר 
hhaavv

נוירולוג כתב:

אם זה היה קורה, לא מן הנמנע שאריה דרעי וחלקים מיהדות התורה (דגל התורה) היו מצטרפים לקואליציית שמאל בראשות גנץ.

לא חושב שהיו כ"כ מהר רצים לזרועותיו של לפיד, אז היה בזה בהחלט סיכון. היו גם שיקולים אחרים כן להקדים מיד את הבחירות, אני לא חולק על כך. אבל ברגע שהבנדם היה צריך להתמודד עם ניסיון אמתי להכין הסכם קואליציוני ולא רק הצהרות בתקשורת של לפני הבחירות, היו רואים על מה הוא מוכן לוותר ולמי, וכך גם הערבים שמוכנים לתמוך בקואליציה עם 3 רמטכ"לים במיל', שנואי נפשם של כל הערבים, ובזה תמו שידוריהם - בדיוק כפי שיקרה הפעם, בע"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקר , בהנחה ותהיה מערכת בחירות שלישית האם תיגשו להצביע ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.