בית פורומים בחדרי חרדים

הבטחה נדירה: "שטר חיים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/10/2019 09:15 לינק ישיר 
הבטחה נדירה: "שטר חיים"

אשרי עין ראתה אלה.

נ.ב.
צ"ע מדוע צריך בכלל ארגון להצלת חיים וכן תכנית "ערבים" אם במקום זאת ניתן לחלק לכלל הציבור "שטרי חיים"... ויש ליישב ודו"ק.

קישור:

חוששים משנה הקרבה? רוצים להיכתב לברכה?
ברכתו של גדול הדור הרב ר' חיים קנייבסקי שליט''א,
ש''כל התורם לארגון הצלה ויהיה שותף בהצלת חיים יזכו הוא ובני ביתו לשנת חיים!!''

שנה חדשה בפתח, וכל מה שאנחנו רוצים זה להיכתב ולהיחתם לטובה, ולהיזכר לברכה בפני אבינו שבשמיים!!!
בשנה שחלפה עלינו, גיזרות רבות ראינו, ניחתות לפעמים ללא כל התראה ומותירות אותנו שבורים. אין ספור המקרים אליהם הוזעקנו בימים ובלילות, כשבכל פעם אנחנו חרדים לקראת אסון חדש, ופוגשים שכול וכאב, פיגועים ואסונות.

איך נוכל להיות בטוחים בימים אלו? איך תוכלו לדעת שבראש השנה הזה, תיכתבו לשנת חיים?
פיגועים אסונות שכול כאב
איך אתן יכולים להיות בטוחים בימים כאלו?
איך אתם יכולים לדעת שבראש השנה תיכתבו לשנת חיים?

הצילו נפשות בישראל!!
ברכתו של גדול הדור הרב ר' חיים קנייבסקי שליט''א, ש''כל התורם לארגון הצלה ויהיה שותף בהצלת חיים יזכו הוא ובני ביתו לשנת חיים!!''
תרמו עבור ציוד קריטי לארגון אשר עושה ימים ולילות להצלת נפשות, וקבלו לביתכם את השטר החתום בברכתו של מרן שר התורה, הרב קנייבסקי!!

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 04/10/2019 07:50:40

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 10:21 לינק ישיר 

שטר טיפשות!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 11:32 לינק ישיר 

אין איזו חבילת "הכל כלול"?
משהו שיכלול את שטר החיים, ביטוח שלא יהיו חולים בביתו, סכין הפרנסה, לראות פני משיח, בית המקדש, ביטוחים לבין הזמנים וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 11:36 לינק ישיר 

בס''ד
מה שבטוח, שמי שרוצה לרשת את ר'חיים, יצטרך לחכות לפחות שנה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 12:15 לינק ישיר 

בדרך כלל קשה לקבל את דבריו של בבא זוטא, אבל הפעם, ולא רק הפעם, אני חושב שהקופות הללו עוברות כל גבול ופוגעות ביסודות חשובים (אולי הכי חשובים) ביהדות: תפילה אישית. ועליונות הקב"ה על כל נברא גם אם הוא צדיק הכי גדול.

רמב"ן פרשת ויצא:

ועל דרך הפשט אמרה רחל ליעקב שיתן לה בנים ובאמת דעתה לאמר שיתפלל עליה אבל שיתפלל עליה עד שיתן לה בנים על כל פנים ואם אין שתמית עצמה בצער דברה שלא כהוגן בקנאתה וחשבה כי באהבתו אותה יתענה יעקב וילבש שק ואפר ויתפלל עד שיהיו לה בנים שלא תמות בצערה ויחר אף יעקב שאין תפלת הצדיקים בידם שתשמע ותענה על כל פנים ובעבור שדברה דרך געגועי הנשים האהובות להפחידו במיתתה חרה אפו ולכך אמר לה שאינו במקום אלהים שיפקוד העקרות על כל פנים ואיננו חושש בדבר כי ממנה נמנע פרי הבטן ולא ממנו וזה ליסר אותה ולהכלימה והנה הצדקת בראותה שלא תוכל להסמך על תפלת יעקב שבה להתפלל על עצמה אל שומע צעקה וזהו וישמע אליה אלהים (להלן פסוק כב)

בעל הטורים פרשת ואתחנן:

ד"א בזה יודע שרב לך, כי אני רבך כי כמה פעמים נצחתני ועתה לא תוכל לנצחני. (במילים אחרות, אני אומר לך "לא" רק כדי להגיד לך "לא". כדי שתדע שאני הוא הבורא ואתה הנברא, גם שאתה משה רבן של כל הנביאים)

המסקנה שלי, שלפחות במקרה הזה, רב חיים הוא כלי שרת בידיהם של אחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 12:16 לינק ישיר 

מי הקופירייטר בעל זכויות היוצרים שממציא את עצמו מחדש כל פעם?
...להתראות בשעה התשיעית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 14:06 לינק ישיר 

תוצאת תמונה עבור קמפיין בחירותיהדות התורה

א"אבינו מלכנו חתמנו לחיים טובים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 14:48 לינק ישיר 

העסק מדי רציני כדי לראות הפצת האפיקורסות בסיטונאות ע"י תלמידי חכמים לכאורה ולשתוק:נראה  שהרב שלא יודע מימינו...אך, ילדיו ונכדיו יודעים גם יודעים! ולשתוק על כך אסור כי יש כאן פגיעה בבורא עולם ממש!, אז חייבים לומר לאותם אפיקורסים?שלא הכל מותר תמורת כסף?!טוב ייעשו תורמים פטנציאליים לארגון הצלה ,כאות מחאה לא להמשיך לתרום להם,שכן יש  כאן שיתוף פעולה עם אפיקורסים לכאורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 14:54 לינק ישיר 

אולי לא תאהבו  במיוחד מה שאכתוב:אבל נראה שהרב אויערבך  זצ"ל הרחיק ראות "והרגיש ברוח קודשו" שמן הסביבה הזאת עלולה לפרוץ אפיקורסות לכאורה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 14:58 לינק ישיר 

אשרי העם שככה לו.

גם הספרדים הנבערים זכו השנה להיכתב ב"ספר חיים" משלהם...

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 04/10/2019 12:59:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 15:09 לינק ישיר 

יש הבדל בין ההבטחה האשכנזית לאחותה הספרדית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 15:25 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
יש הבדל בין ההבטחה האשכנזית לאחותה הספרדית

אכן למרבה הצער בכדי לשכנע משומדים ליטאים וקטני אמנה, המרן נצרך לחתום בעצם כתי"ק על שטר התחייבות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2019 17:52 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
העסק מדי רציני כדי לראות הפצת האפיקורסות בסיטונאות ע"י תלמידי חכמים לכאורה ולשתוק:נראה  שהרב שלא יודע מימינו...אך, ילדיו ונכדיו יודעים גם יודעים! ולשתוק על כך אסור כי יש כאן פגיעה בבורא עולם ממש!, אז חייבים לומר לאותם אפיקורסים?שלא הכל מותר תמורת כסף?!טוב ייעשו תורמים פטנציאליים לארגון הצלה ,כאות מחאה לא להמשיך לתרום להם,שכן יש  כאן שיתוף פעולה עם אפיקורסים לכאורה.

יותר קרוב לנצרות מאשר אפיקורסות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/10/2019 21:43 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

יותר קרוב לנצרות מאשר אפיקורסות

נצרות ממש כפשוטו!

הכתרת הרבי מחב"ד למלך המשיח מחווירה לעומת המרנים הליטאים שהועלו לדרגת אלוהים אחרים ממש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/10/2019 03:00 לינק ישיר 

הכל מתבסס על אותו היתר מפורסם...

"הגרי"ש אלישיב התיר השבוע לראשי 'ועד הרבנים לענייני צדקה', לפרסם סיפורי ישועות שאינם עולים בקנה אחד עם המציאות, ואינן מגיעות לכדי רמת דיוק נאותה - וכל זאת בכדי לרתום את הציבור להוזיל מכספו עבור העניים הנתמכים מקופת 'ועד הרבנים'. "זה מעין ההלכה 'כופין על הצדקה', צוטט הגרי"ש בידיעה, כשהכוונה היתה לרמוז, כי גם פרסום סיפורי ישועות בלתי מאומתים, הם סוג של כפייה על מצוות הצדקה.

החל משעות הבוקר המוקדמות, הוצפו מכשירי הטלפון הסלולאריים של עורכי העיתון. עסקנים נזעמים ורבנים הקשורים ל'ועד הרבנים', הוכו בתדהמה מפרסומה של הידיעה, שלטענתם אין בה ממש. היו שניסו לברר את הדברים בביתו של הגרי"ש אלישיב, ונתקלו בהכחשה גורפת"

https://www.bhol.co.il/news/109588

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/10/2019 04:58 לינק ישיר 

אתה,מזכיר את "הדבר אחר "החושף טלפיים לומר כשר אני?!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הבטחה נדירה: "שטר חיים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.