בית פורומים בחדרי חרדים

20 שנה שעיריית בני ברק מייצרת חובות שאינם קיימים.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/10/2019 01:48 לינק ישיר 

ערב יום הכיפורים תשף 

כבר חודשים ארוכים שאני מנסה לחלץ תשובה ותגובה ראויה מהגורמים האחראיים כולל מבקרת העירייה  לפנייתי שמהותה היא :
זקיפת חובות חינוך  בעשרות אלפי שקלים לתושבי העיר בני ברק למרות התשלומים שנעשו בפועל. 

הקדמה :
 כל אזרח ברשות המקומית יכול לקבל את מצבת חובותיו הן בתחום הארנונה והן בתחום החינוך וגם תחומים אחרים. השירות ניתן באמצעות רישום .

בפועל כבר 20 שנה עיריית בני ברק אינה מוחקת את חובות החינוך של התושבים  ואינה מתייחסת להם כחוב. 
ההתיחסות היא בעיקר לחובות הארנונה . 

אבל אם אני אזרח מסודר שאינו רוצה לראות זקיפת חובות בכרטיס התושב שלו  ובמיוחד כאשר כל תשלומי  החינוך נעשו במלואם מדוע בכל זאת העירייה אינה מוחקת את אותם חובות ?

מסורת היחס של העירייה באמצעות פנייה טלפונית מעולם לא זכתה לתשובה .פנייה מיוחדת למבקרת העירייה רו"ח במקצועה האמונה לפקח במיוחד על פנייה מעין זו לא זכתה לתשובה . גם אחרי פנייה ללשכת ראש העיר והתרעה כי ראוי לרשות ובמיוחד למבקרת לתת מענה ,התקבלה תשובה של הגברת ששכרה הגבוה חייב לזרז את האחראים לוותר על שירותיה ,כי מחלקת החינוך תשיב. 
מחלקת החינוך טוענת כי התשובה נתנה למבקרת . 
בקיצור חברים, העירייה הזאת מעולם לא הפתיעה אותי, ההצהרה בכניסה לעיר כי עיריית בני ברק עם הפנים לתושבים אולי זה רק בימי פורים אבל בפועל לכל אזרח נזקפים חובות בעשרות אלפי שקלים בקובץ החינוך ומי יודע אולי פעם תקום כאן ועדה קרואה שתדרוש אותם ללא כל הצדקה ?

לסיום מילת הערכה כנה  לחבר העירייה הרב אריה הגר מתלונות הציבור שקיבל את הודעתי ,ומייד חזר אלי לשמוע את הפרטים . היחיד שמשיב לטלפונים של האזרחים , היחיד שמשיב בכנות ובאמת לעובדות . אבל עדין לא היה באפשרותו לסייע.

ערב יום הכיפורים תשף ,עיריית בני ברק אולי תמחקו כבר את החובות אשר ששולמו ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/10/2019 16:46 לינק ישיר 

ומתעלמת מחובות של דוחות חניה בעשרות אלפי שקלים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/10/2019 21:13 לינק ישיר 
לא מתעלמת ,אפילו מבצעת עיקולים

ביתחרדי כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש בעיר מיעוט  מיוחס שזוכה למחיקת חובות באמצעות לשכת ראש העיר. הכל כמובן באופן חוקי רק שהבקשה נעשית מלשכת ראש העיר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 00:02 לינק ישיר 

שידור כתב:
לא מתעלמת ,אפילו מבצעת עיקולים

ביתחרדי כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש בעיר מיעוט  מיוחס שזוכה למחיקת חובות באמצעות לשכת ראש העיר. הכל כמובן באופן חוקי רק שהבקשה נעשית מלשכת ראש העיר. 

מיעוט שחייב עשרות אלפי שקלים כל אחד...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 01:08 לינק ישיר 

בנתיים התשובות שאני מקבל מדוברות העירייה וגם ממבקרת העירייה מוכיחים שהגיע הזמן שאנשים יניחו את העט וילכו לביתם. מבקרת העירייה מקבלת את השכר הגבוה ביותר בעירייה ולכאורה אולי אלו דמי שתיקה כי לפי התשובות שאני מקבל מדובר בלא יותר מביזיון ציבורי ! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 04:56 לינק ישיר 

שידור כתב:

בנתיים התשובות שאני מקבל מדוברות העירייה וגם ממבקרת העירייה מוכיחים שהגיע הזמן שאנשים יניחו את העט וילכו לביתם. מבקרת העירייה מקבלת את השכר הגבוה ביותר בעירייה ולכאורה אולי אלו דמי שתיקה כי לפי התשובות שאני מקבל מדובר בלא יותר מביזיון ציבורי ! 

ומבקר המדינה גם היה שם בביקור חג...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 11:27 לינק ישיר 

שידור כתב:

ערב יום הכיפורים תשף 

כבר חודשים ארוכים שאני מנסה לחלץ תשובה ותגובה ראויה מהגורמים האחראיים כולל מבקרת העירייה  לפנייתי שמהותה היא :
זקיפת חובות חינוך  בעשרות אלפי שקלים לתושבי העיר בני ברק למרות התשלומים שנעשו בפועל. 

הקדמה :
 כל אזרח ברשות המקומית יכול לקבל את מצבת חובותיו הן בתחום הארנונה והן בתחום החינוך וגם תחומים אחרים. השירות ניתן באמצעות רישום .

בפועל כבר 20 שנה עיריית בני ברק אינה מוחקת את חובות החינוך של התושבים  ואינה מתייחסת להם כחוב. 

אבל אם אני אזרח מסודר שאינו רוצה לראות זקיפת חובות בכרטיס התושב שלו  ובמיוחד כאשר כל תשלומי  החינוך נעשו במלואם מדוע בכל זאת העירייה אינה מוחקת את אותם חובות ?

מסורת היחס של העירייה באמצעות פנייה טלפונית מעולם לא זכתה לתשובה .פנייה מיוחדת למבקרת העירייה רו"ח במקצועה האמונה לפקח במיוחד על פנייה מעין זו לא זכתה לתשובה . גם אחרי פנייה ללשכת ראש העיר והתרעה כי ראוי לרשות ובמיוחד למבקרת לתת מענה ,התקבלה תשובה של הגברת ששכרה הגבוה חייב לזרז את האחראים לוותר על שירותיה ,כי מחלקת החינוך תשיב. 
בקיצור חברים, העירייה הזאת מעולם לא הפתיעה אותי, ההצהרה בכניסה לעיר כי עיריית בני ברק עם הפנים לתושבים אולי זה רק בימי פורים אבל בפועל לכל אזרח נזקפים חובות בעשרות אלפי שקלים בקובץ החינוך ומי יודע אולי פעם תקום כאן ועדה קרואה שתדרוש אותם ללא כל הצדקה ?

לסיום מילת הערכה כנה  לחבר העירייה הרב אריה הגר מתלונות הציבור שקיבל את הודעתי ,ומייד חזר אלי לשמוע את הפרטים . היחיד שמשיב לטלפונים של האזרחים , היחיד שמשיב בכנות ובאמת לעובדות . אבל עדין לא היה באפשרותו לסייע.

למה אתה לא פונה למבקר המדינה???
האם אי מחיקת החובות נובע מעצלות או מדיניות מכוונת ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 14:15 לינק ישיר 
לפני שפונים למבקר המדינה צריך למצות את מלוא ההליכים מול הרשות המקומית.

שרית560 כתב:
שידור כתב:

ערב יום הכיפורים תשף 

הקדמה :

למה אתה לא פונה למבקר המדינה???
האם אי מחיקת החובות נובע מעצלות או מדיניות מכוונת ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

נובע מטמטום ,מתנצל על הניסוח אבל אין לי הגדרה אחרת להתנהלות הזאת . הם אומרים לך אנחנו לא מתייחסים לחוב ואני אומר תמחקו... לא רק לי לכל תושבי העיר הרדומה הזאת . בסוף יבוא לציונה גואל :-)   הפרשה הזאת תמצא כמה אנשים מובטלים לאחר שנסיים אותה ונעבור לשערוריה הבאה . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 16:48 לינק ישיר 

תענה כן או לא, פנית למבקר המדינה????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 17:32 לינק ישיר 
קצת נימוס והבנת הנקרא...

[quote]

תענה כן או לא, פנית למבקר המדינה????

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 17:40 לינק ישיר 

פניתי פעם למבקר המדינה באתר, וחזרו אלי,ללא קשר למיצוי טענות..

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פסתםנחמד ב- 10/10/2019 15:41:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 17:54 לינק ישיר 
מכיר את ההתקשרות דרך האתר

פסתםנחמד כתב:
פניתי פעם למבקר המדינה באתר, וחזרו אלי,ללא קשר למיצוי טענות..

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פסתםנחמד ב- 10/10/2019 15:41:10

כאן מדובר על פרשה מרוכבת אשר זוקפת חובות לאזרחים למרות שנעשו תשלומים. לעירייה יש פרק זמן להשיב בהתחשב בימי החגים , נתקבלו תשובות או ניסיונות לתשובות אבל הם ריקות מתוכן.  צריך למצות עם הרבה סבלנות את ההליכים מול העיריה אח"כ לפנות לאן שצריך לפנות אפילו לגורמים נוספים מלבד מבקר המדינה . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 19:30 לינק ישיר 

אין לעירייה שאינה נבחרת בדרך דמוקרטית שום סיבה לעשות משהו למען התושב

בדיוק כמו שלא תצפו מממשלת סין לעשות משהו שאינו משרת את האינטרס של מנהיגי הממשלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/10/2019 23:36 לינק ישיר 
אבל אשמים אנחנו ...

מהשחושבים כתב:
אין לעירייה שאינה נבחרת בדרך דמוקרטית שום סיבה לעשות משהו למען התושב

בדיוק כמו שלא תצפו מממשלת סין לעשות משהו שאינו משרת את האינטרס של מנהיגי הממשלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

עקרונית אתה צודק ותוסיף לכך שמתחילה להיות אופזיציה קצת יותר פעילה מהעבר אבל מול עיתונאים מגויסים, מערכות עיתון משוחדים ולשלטון של מקורבים המחלק את הטופינים לאנ"ש עדין ניתן לדגדג את המערכת ..... 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > 20 שנה שעיריית בני ברק מייצרת חובות שאינם קיימים.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר