בית פורומים בחדרי חרדים

מתיר עגונות (סדרה בכאן 11)...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/10/2019 15:52 לינק ישיר 
מתיר עגונות (סדרה בכאן 11)...

מישהו יודע.
הלנו אם לצרינו!?!
קישור לפרק ראשון:

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ניוטרל ב- 30/10/2019 14:08:12

אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 10:06 לינק ישיר 

עד שלא יעשו סרטים ש"מסבירים" ו"פותחים צוהר" לכלל הציבור איך מתנהלים  הקופים גם בשמורת הטבע של  "חילונים", ולא רק של החרדים= תמיד התחושה תהיה שנגדינו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 11:47 לינק ישיר 

פיככככ זה סדרת מתח, לא דוקו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 14:10 לינק ישיר 

ניחוש שלי: לצרינו בטוח 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 15:59 לינק ישיר 

התנצלות : הואיל ושמתי כאן לינק של הפרק הראשון וגם הבהרתי שלא צפיתי במלוא הפרק ,ולאחר תחילת הצפייה בפרק אמש בשעה מאוחרת  הבנתי שיש בו שפה שאינה ראויה ,לשון שאינה נקייה וכו... פניתי בבקשה להנהלה למחוק את שתי התגובות שלי . אני מודה מקרב הלב להנהלת הפורום שעשו כך. אני מתנצל בפני מי שצפה אולי בגלל הקישור ונחשף לתוכן הנ"ל . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 16:11 לינק ישיר 

אני לא ראיתי.
רק הבאתי!

נשלח מהאנדרואיד שלי

אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 09:59 לינק ישיר 

לצרינו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 11:17 לינק ישיר 

סדרה שמנסה לגעת
בנושא של עגונות ברבנות,
וכן קהילת האנוסים בחברה החרדית,
המשחק שם מאוד שטחי ולא אמין
לכן בשתי הנקודות הללו היא מצליחה לגעת חלקית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 12:15 לינק ישיר 

סדרה לצרינו בריבוע. קודם כל הצגת בתי הדין והדיינים כמערכת אטומה ומתנשאת, לזה אנחנו כבר רגילים והאמת שגם לשאר העיוותים שמציגים בהם את החברה החרדית (כולל ביזוי עצום לר' נחמן מברסלב על סמך לוגיקה כל כך מופרכת) ונוסיף כמובן שיש קטעים לא כל כך צנועים שצריך לדלג עליהם. אבל מה שהכי מפריע לי זה שמציגים בסדרה רב שמסביר הלכות לא נכונות בצורה כל כך רצינית שיכולה להטעות את הציבור שלא בקיא מספיק. בהתחלה זה היה עם הניסיון לקבוע שבעל מעגן הוא ממזר ולכן אשתו פנויה כי הקידושין לא תפסו. זה צרם לי אבל אמרתי לעצמי מה הסיכוי שיקרה דבר כזה שאשה של מי שהתברר שהוא ממזר תחליט על דעת עצמה שהיא יכולה להביא ילדים לא ממזרים בלי גט מבעלה ובלי לברר זאת בצורה רצינית אצל רבנים, אבל יותר מפריע לי הפלפולים ההלכתיים לגבי הזקנה הרוסייה אם היא גויה או לא כשההלכה הברורה היא שאם היא קטפה את הפירות בשבילם אז אסור לאכול עד שיעבור בכדי שיעשו במוצ"ש, זה יכול להכניס ליהודים שלא מכירים טוב את הלכות אמירה לגוי מחשבה בתת מודע שזה מותר למרות שגם הם לא חלמו לפסוק לעצמם הלכה לפי הסרט, ועכשיו על כולנה בפרק האחרון ההסברים של הרב לאשתו שבשביל שלום בית מותר לו לנשק ולחבק אותה בזמן 7 נקיים זה עוד יותר חמור כי פה זה כבר נוגע להרבה מסורתיים שחשוב להם שמירת נידה אבל באמת עלולים ללמוד הלכה מסרט ולחשוב שזה מותר במידת הצורך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 13:52 לינק ישיר 

מצחיק אותי התמימות של כאלה שחושבים שבמאי חילוני או דתל"ש ילך לעשות סדרה שמשקפת באמת את הציבור החרדי כמה הוא ישר צדיק וגומל חסדים וכמה טוב להם בשולחן השבת וכמה טהרת המשפחה זה דבר מבורך לזוגיות. המטרה האחת והיחידה שלהם זה להשחיר את הציבור החרדי ולהציג את כל התורה כקומבינה אחת גדולה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 18:42 לינק ישיר 

יודלה44 כתב:
מצחיק אותי התמימות של כאלה שחושבים שבמאי חילוני או דתל"ש ילך לעשות סדרה שמשקפת באמת את הציבור החרדי כמה הוא ישר צדיק וגומל חסדים וכמה טוב להם בשולחן השבת וכמה טהרת המשפחה זה דבר מבורך לזוגיות. המטרה האחת והיחידה שלהם זה להשחיר את הציבור החרדי ולהציג את כל התורה כקומבינה אחת גדולה

תספר את זה לכל החכמולוגים כאן וברחוב שפשוט הזילו גלונים של ריר מרוב עונג והתפשטות הגשמיות בימי שטיסל העליזים.
ומי שזכה ופגש ברחוב את אחד ממלאכי השרת בצורת אדם - שחקני הסדרה, בכלל לא פסיק טוויטר מגירסא ובילבול מוח כל אותו השבוע עם סלפי בכל אחת ואחת משלוש מאות ושישים מעלות הזווית האפשריות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2019 19:00 לינק ישיר 

היוצא בשאלה הנודע הרב אברהם תפילינסקי משחק בסדרה בתפקיד מנהיג 'קהילת החרדים האנוסים'

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מתיר עגונות (סדרה בכאן 11)...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר