בית פורומים בחדרי חרדים

רצח רבין: התמיהות - אדם גולד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/10/2019 23:55 לינק ישיר 
רצח רבין: התמיהות - אדם גולד

אדם גולד (בפוסט מלפני שנתיים):
מי רצח את רבין?
אמלק כי זה ארוך: די סגור שיגאל עמיר, ובכל זאת 22 שנים אחרי נותרו באוויר לא מעט ספקות ושורה של שאלות ועובדות שמשאירות פתח *כלשהו*, גם אם קטן, לידיעה ומעורבות של השבכ ("שיטת האחים קהלני") ותכנון פרוע שהסתיים בתקלה מבצעית זו-או-אחרת .

1. קונספירציות תמיד הצחיקו אותי.
אז נכון, המציאות מורכבת והמון דברים קורים מתחת לפני השטח, אבל טמטום בלבול ורשלנות הם הסברים משכנעים בהרבה ממזימה סודית ומרושעת שנשמרת בסודיות מוחלטת במשך שנים רבות.
תהליך יצירת הקונספירציה מוכר. החיים הם ראשומון, מלאי רבדים ופרטים ומאחר שבמיקרוסקופ תמיד נגלים החיידקים, אזי שבאופן טבעי כל אירוע טראומטי ומעורר הדים – מרצח קנדי ועד מגדלי התאומים – נבחן במיליוני עיניים ומיד מפיק שלל תיאוריות הטוענות לקנוניה חובקת כל (בד"כ גדושות בשמועות, פסבדו-מדע, צרופי מקרים, כשלי סיבתיות, ממצאים אנקדוטליים וכד').
שוב ושוב, התיאוריות המזמינות הללו רוכשות שלל מעריצים לא-לגמרי-אפויים שכפי הנראה מתקשים להשלים עם המציאות השברירית והכאוטית בעולמנו הקט.

2. במשך שנים התייחסתי לתמיהות על רצח רבין כעוד צ'יזבט.
חסידים מסובבים שמפיצים תיאוריות הזויות, שבמקרה הישראלי הועצמו והכו שורשים הודות לנסיונות הכחשה והדחקה של רבים בימין הלאומי והדתי, אל מול ההאשמות וההתקפות הקולקטיביות ברצח רבין הטראומטי.

אבל כשיורדים לפרטים מגלים שבניגוד לתאוריה הרדיקלית (יגאל עמיר לא רצח אלא השבכ ופרס) התאוריה המתונה בדבר מעורבות וידיעה כלשהי של השב"כ ברצח רבין היא סיפור שונה למדי.

3. קודם כל, משום שרבים מהגורמים שמטילים ספק בגרסת השב"כ הם גורמים המקורבים לאירוע ולרבין (לאה רבין, יחזקאל שרעבי הנהג הקבוע, עיתונאים שונים וכמובן הבת דליה רבין שדרשה מספר פעמים לחדש את החקירה).
אבל יותר מזה. כשבוחנים את *מכלול* השאלות הפתוחות – רובן מתבססות על מצע עובדתי שאינו שנוי במחלוקת – מגלים מארג של תמיהות כבדות משקל שבאופן מטריד מעולם לא נפתרו.

4. הבהרה חשובה: הפוסט עוסק בשאלות הנוגעות ל"גרסה המתונה": התזה לפיה הרצח היה תקלה מבצעית של השב"כ בניסיון להפליל את עמיר בניסיון לרצח של ראש ממשלה
(מקורות והצגה חלקית וספקנית גם של הגרסה הרדיקלית לפיה רבין נרצח אחרי שנכנס לרכב - בתגובות)

5. הבהרה יותר חשובה: השאלות וכלל התיאוריות לא סותרות, כמובן, את העובדה הפשוטה שאסור לאיש למחוק: יגאל עמיר – בוגר ישיבה, לוחם במיל' וסטודנט – קם, יצא מהבית והלך לירות בראש ממשלה מכהן.
הוא רצה לרצוח (וממכלול הראיות גם רצח בפועל) והתגאה במעשה.
שום שאלה או תמיהה לא תעלים את העובדה המעציבה אשר עומדת בלב אירוע שפגע באופן חמור בליבת הקיום ובמרקם הדמוקרטי של החברה הישראלית.

6. יאללה התחלנו. תהיו חזקים.
להלן שורת הנקודות, שמבוססות על מידע שלהבנתי לא נמצא במחלוקת (מקורות בתגובות) שהמכלול שלהם מחזק לכאורה את הגרסה המתונה ('שיטת קהלני') לפיה השבכ ידע על כוונתו של עמיר לרצוח, עודד אותו לפעול אך כשל במניעת הארוע מסיבות כאלו ואחרות:
א. עדות שיטה: מקרים קודמים ובראשם האחים איתן ויהוידע קהלני שניסו ב-1994 לירות למוות בפלסטיני ליד הכפר בתיר כשהרובה עוקר ע"י השבכ שעקב אחריהם ותיעד את האירוע.
ב. יגאל וחגי עמיר שסיפרו כי אכן חששו מהפללה בנוסח 'קהלני' ולכן בערב הרצח רוקן עמיר את הכדורים הישנים שהיו באקדחו ומילא אותם בכדורים חדשים שהכין מראש.
ג. הודאתו של סוכן השב"כ אבישי רביב לפיה שמע על כוונתו המפורשת והקונקרטית של עמיר להתנקש ברבין.
ד. הימצאותו של רביב ואחרים מארגון אי"ל בכיכר רבין בזמן ההתנקשות.
ה. "גלעד מצעירי הליכוד ברעננה", שבאורח פלא פגש את עמיר בקו 247 בדרכו להתנקשות והחליט משום מה לספר (לאדם זר לחלוטין!) שפעיל הימין איתמר בן-גביר גם מתכנן לרצוח את רבין.
ו. אבישי רביב הורה מיד לאחר הירי לסגנו בני אהרוני להוציא הודעה לעיתונות שלוקחת אחריות על ההתנקשות.
ח. לאחר הירי עדכן רביב את העיתונאי אמיר גילת ממעריב בשמו גילו ופרטיו האישיים של המתנקש עמיר.
ט. איילה חסון מספרת בשידור חי על הודעת ביפר שקיבלה מהארגון של רביב מיד לאחר האירוע "הפעם פספסנו. בפעם הבאה ידינו הארוכה עוד תשיג אותו".
י. כרמי גילון שלפי עופר שלח התריע בשיחה עם עיתונאים על ניסיונות לרצוח את רבין וציין שהרוצח לא צריך להיות מתנחל מהשטחים ויכול להיות גם סטודנט שחרחר מהרצליה שלומד בבר­ אילן.
יא. עדותו של שלומי הלוי שהייתה בידי השב"כ זמן רב לפני הרצח על "תימני קטן, בעל שיער שחור ומקורזל, שמתכוון לרצוח את ראש הממשלה".
יב. הצילום המוזר של רוני קמפלר – רואה חשבון שלכאורה תיעד במצלמת וידאו את האירוע במסגרת 'סרט אישי' – שהודה שהמקרה ''אכן מוזר, אבל אני אזרח מהשורה שנקלע לסיטואציה דרמטית וטרגית".
יג. העמידה של קמפלר במשך זמן רב, בלב האזור הסטרילי וללא כל הפרעה על גג קניון 'גן העיר' השולט על נקודת היציאה של רבין.
יד. ההתמקדות של קמפלר בשטח מת וחסר עניין ובדמותו של עמיר (באותה שעה סתם אדם שיושב ומחכה) כי הוא כביכול "נראה לו מוזר".
טו. עיתוי שחרור הסרט לתקשורת - רק חודש וחצי לאחר הרצח.
טז. העובדה שעמיר שנראה כל כך מוזר עד שרואה חשבון מרוחק החליט להתמקד בו, הצליח להכנס לאזור סטרילי וגדוש אנשי בטחון, לעמוד שם 40 דקות ובסרטון אף נצפה מדבר עם אנשים במקום.
יז. המחדל האבטחתי שהפקיר את הגב של רבין.
יח. העובדה שעמיר הספיק לירות שלושה כדורים בלי שחוסל (עזבו חוסל, לא ירו עליו אפילו כדור אחד).
יט. צעקות 'סרק סרק' (או/ו 'סתם סתם' 'לא אמיתי' בגרסאות אחרות) שאומתו על ידי מספר רב של אנשים שנכחו באזור.
כ. העובדה שעד היום לא נחשף מי ולמה אחראי לקריאות (ועדת שמגר התנצלה ש"בחקירותינו המקיפות בנקודה זו אשר בבירורה ראינו חשיבות, לא הצלחנו להגיע לזיהוי ודאי של משמיע הצעקה..")
כא. הטענה המוזרה של החוקר עופר גמליאל שטען כי חקר אישית איש בטחון שהודה שצעק סרק סרק. לטענת גמליאל כנראה "לא רצה להאמין שזה יריות אמיתיות".
כב. חוסר ההיכרות של מרים רוזנטל פרקליטת מחוז תל אביב בתיק הרצח עם הסיפור על "החקירה" של גמליאל (רוזנטל הגיבה בתוכנית המקור שהיא "בהלם" מהסיפור).
כג. עליזה גורן היועצת של רבין שעדכנה את בניהו מיד אחרי הירי "זה תרגיל של השבכ".
כד. לאה רבין שסיפרה בראיונות ובספרה שאנשי השב"כ אמרו לה מיד אחרי הירי שאלו כדורי סרק.
כה. שיחת הטלפון של לאה רבין לבתה דליה שם סיפרה "ירו באבא אבל זה לא אמיתי..הם אומרים שזה לא אמיתי.."
כו. העובדה שלקחו את לאה רבין למטה השב"כ ולא לבית החולים והודיעו לה שבמטה השב"כ היא תפגוש את רבין עצמו.
כז. כרמי גילון ששהה בזמן הרצח בפריז ועם היוודע האירוע אמר למנחם לנדאו שהשבכ כנראה מכיר את הרוצח.
כח. הפיברוק הלכאורי של שעת הירי שצוינה בדוח שמגר כ-21:45. זאת כאשר דוח המעצר מציין שעמיר נעצר ב-21:30, ותיעוד של שעון שוטר הוכיח שב-21:32 עמיר כבר היה בידי המשטרה (האירוע דווח באופן רשמי בקול ישראל כבר ב21:44).
כט. העובדה שלאחר האירוע אף אחד לא הודיע לאיכילוב שרבין הפצוע בדרך.
ל. הנסיעה המבולבלת של למעלה מ- 20 דקות לבית החולים איכילוב שנמצא במרחק 400 מטר.
לא. הטענות של מספר רופאים שרבין (שנלקח מהככר בקדילאק) הובא לבית החולים בניידת טיפול נמרץ.
לב. העדר תחקור ונסיונות מריחה. בין היתר סיפר עופר שלח ששתי ועדות חקירה הפנימיות בשב"כ הופסקו באורח פלא מיד אחרי ועדת שמגר.
לג. בנוסף, המאבטח שי גלזר שסיפר בראיון "אפילו בשירות אף אחד לא שמע את הגרסה שלי באמת"
לד. יורם רובין המאבטח הכושל קודם למפקד יחידת אבטחת אישים
לה. שללל טענות שהתפרסמו בדבר עצירת קידומים של אנשי שבכ שסיפרו יותר מדי בחקירות.

====

זהו.
למצטיינים שעדיין אתנו אדגיש שוב – גם התיאוריה הרזה לא חפה מקשיים. מעבר לשלל השגות נקודתיות, לאחר למעלה מ-20 שנה מהאירוע לא ברור איפה כל שותפי הסוד? ובכלל, מה האינטרס של ביבי שעומד בראש הפירמידה ובמשך שנים סופג אש וגופרית על חלקו ברצח – לא לחקור ולחשוף את האמת?!
מיותר לציין שהתאוריה הרזה גם מתנגשת עם הממצאים הפורנזיים והסתירות הנוספות לשיטת חסידי הגרסה הרדיקלית יותר (תעלומת הכדור השלישי, הפגיעה בעמוד השדרה ועוד)

בכל מקרה, בהנחה שהמדינה לא תשחרר את מלוא החומר הרלוונטי לציבור (ובטח לא תפתח את החקירה מחדש כמו שדרשו רבים ובהם דליה רבין בשנים שלאחר הרצח), נראה שחוסר האמון הציבורי ושל משפחת רבין עצמה ביחס לגרסה הרשמית של השב"כ - חוסר אמון שרק הולך ומתעצם עם השנים - כמעט מתחנן לתחקיר עיתונאי-ציבורי מדוקדק שינסה לסגור כמה שיותר קצוות. (לקרדיט ציבורי עדיף כמובן נציגות של ימין ושמאל, סטייל קלמן ליבסקינד ועמרי אסנהיים מעובדה)
תחקיר מקיף כזה יהפוך בקלות לסרט/ספר/סדרה שתסחוף את המדינה ובהנחה שהתחקיר ייעשה היטב הוא עשוי לתרום לשיח הציבורי המבולבל, ואולי לשפוך אור על השאלות והסתירות. שאלות שגם אחרי יותר מעשרים שנה - עדיין לא יושבו באופן משכנע מספיק.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2019 23:57 לינק ישיר 

אדם גולד : הגרסה הרדיקלית:

כמובטח, אני מצרף גם תיאור של השאלות שעומדות בבסיס התאוריה המורכבת שטוענת שרבין כלל לא נפגע על ידי עמיר שירה כדורי סרק - ונרצח בידי גורמים עלומים רק אחרי שנכנס לרכב.

לפני הצגת השאלות אציין שחוץ מהעובדה שהבסיס העובדתי למרבית השאלות הרבה יותר רעוע מה"גרסה הרזה" - המופרכות של הגרסה מחייבת רף הוכחה גבוה בהרבה,

ובעיקר הסבר איך נוצר הטירוף הזה - ועוד יותר מזה למה שיגאל עמיר ישקר שהחליף כדורים ויתנדב לשבת 20 שנה בכלא?!

מה עוד, שחוץ מההתכנות הבלתי אפשרית של ארגון ביון (או שליח של פרס?) שמחסל ראש ממשלה מכהן האינטרס פה הוא מוזר עד לא קיים, בניגוד לניסיון ההפללה שממשיך לכאורה שיטה של המחלקה היהודית של השב"כ לתפוס על חם ניסיונות טרור יהודי, המחשבה לפיה ארגון ביון יחסל בכוונת מכוון ראש ממשלה (ובמשך 20 שנה שום שותף סוד לא יחשוף את המזימה) היא בדיונית עד מביכה.

ובכל זאת, כמובטח, תמצית הטיעונים העומדים בבסיס התיאוריה (אם צריך לציין כאן אני בהחלט לא חותם על העובדות או ההנחות בבסיס):

- עדות אבי בניהו שלדבריו הוא "לא ראה טיפת דם אחת" אחרי הירי

- בדיקה שנערכה מיד לאחר האירוע (22:15) שלא מצאה על עמיר שרידי ירי (טענה מעט חלשה שכן בבדיקות אחרות נמצאו)

- ראיון של דמתי הנהג במעריב שסיפר כי “היו יריות חלשות כמו קפצונים, הן נשמעו לא אותנטיות"

- עדת הראייה מרים אורן שעמדה "מטר וחצי משם" טענה ש"ראיתי שרבין לא נפגע" (טיעון חלש שכן אורן היא עדה לא מהימנה וסיפרה באותו קטע ממש שרבין עמד כבר עם רגל אחת בתוך הרכב - כשהסרט מראה בבירור שזה לא נכון)

- טענתו של רובין לפיה אחרי הירי רבין זינק לרכב.

- יגאל עמיר שסיפר בחקירה שלא הבין "למה רבין לא הגיב לירי" ולא הבין למה "רבין לא זז"

- עדותה של לאה רבין לפיה רבין נראה לאחר הרצח "בסדר גמור"

- סאגה פורנזית ביחס מספר הכדורים וקיומו של 'החור השלישי' בחזית.

טענות (לא מי יודע מה מבוססות) לכתמי דם במושב הקדמי

- טענות לסתירות בין שתי הדוחות של ד"ר גוטמן שטיפל ברבין לגבי קיומו של פצע יציאה באזור בית החזה

- תמיהות לגבי הזעקתו של היס לביצוע נתיחה באיכילוב (במקום באבו-כביר כמקובל

- תמיהות לגבי הוצאת רופאים שהגיעו עם היס והכנסת נציגי שבכ

- טענות לסתירה בין הדוח של היס לדוח של גוטמן המנתח

- טענות לממצאים סותרים על כדור בעמוד השדרה

- הודעת שר הבריאות אפרים סנהכי רבין "נפגע משלושה כדורים שפגעו בבית החזה, בבטן ובעמוד השדרה. הפגיעות היו קשות"

- טענות כי השבכ העלים את הבגדים של רבין מבית החולים ?

- טענה (להבנתי מחוסרת בסיס) על איש ביטחון בשם יואב קוריאל שלכאורה רצח את רבין ונקבר יום אחר כך בבית הקברות ירקון.

זהו. כאמור, בעיניי התזה הזו מופרכת. הסתירות הללו נראות פחות מאופיינות ויותר מאופיינות למקרים דומים של אירועים מבולגנים אבל מי שמעוניין בהרחבה יכול לפנות לשלל סרטונים, אתרים ובלוגים כשנקודת התחלה לרציונאל של החסידים האדוקים של הקונספירציה היא (איך לא וכמו תמיד) רוטר

http://rotter.net/forum/gil/5614.shtml

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2019 00:03 לינק ישיר 

מקורות וסימוכין. מקורות עיקריים לעובדות:

1. תחקיר המקור ובו צילומי חקירת עמיר עם התייחסות לרביב, החלפת הכדורים ועוד www.youtube.com/watch?v=CE7jXC7NI4s&t=443s

2. הקשר בין יגאל עמיר לאבישי רביב - www.haaretz.co.il/news/politics/1.1557193

3. איילה חסון על הביפר שקיבלה מרביב ודיווח על כשלון האירוע - www.youtube.com/watch?v=yIVBYKTD8CE

4.– בניהו על עליזה גורן שישר אמרה שזה תרגיל של השב"כ. צריך לסייג שהעדות של בניהו גם היא מעט מפוזרת והוא אמר ש"יצחק נפל על המדרכה ואז כל המאבטחים שכבו עליו"

www.youtube.com/watch?v=as8XvmpKDOw

5. השיחה של לאה רבין עם דליה פילוסוף - www.youtube.com/watch?v=i-sHbyWKfTs - ראיון לרזי ברקאי דקה 5:32

6. האזהרה של כרמי גילון על סטודנט שחרחר מהרצליה שלומד בבר אילן - עפר שלח, מעריב, 27.8.98 (מצוטט ב- http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/339/195.html)

7. הקשר הישראלי בהנחיית בן כספית – תחקיר קצר ובתוכו ראיון עם כרמי גילון - www.youtube.com/watch?v=pigEa-dqHEM

8. "השעה היתה קרוב לחצות. פתאום הוא אמר לי: תראה מנחם, אני אומר לך, לא מתנחלים רצחו אותו. זה לא אף אחד מהשטחים. זה מישהו מהמרכז, מרעננה, הרצליה, כפר­סבא, בני­ברק. הוא לא מתוך התארגנות, אולי אנחנו מכירים אותו אפילו. ואם אני צודק, זה מה שיפוצץ אותי הכי הרבה. למחרת התברר שצדק", מנחם לנדאו בראיון פרישה עם בן כספית, 25/4/2001 מעריב www.nrg.co.il/online/archive/ART/138/665.html

9. קידום יורם רובין ועצירת גורמים כמו חגי טל - ראש ענף מבצעים ביחידה לאבטחת אישים שיצא לחופשת לימודים ביולי 95 – בגלל שמסרו גרסה שסתרה גרסאות של חברים ליחידה - יוסי מלמן, האשם הלא עיקרי, הארץ , 17.10.2002www.haaretz.co.il/1.832640

10. למי שיש המון זמן ואנרגיה, יכול להציץ בלקסיקון השלם של רוטר (מכיל מסמכים שונים ומשונים) - http://rotter.net/-bin/forum/dcboard....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2019 03:36 לינק ישיר 

במקום להיכנס לקונספירציות הזויות כדאי לקחת מכאן כמה מסקנות
על פניו נראה שהשב"כ באמצעות רביב רצו להביא לנסיון התנקשות בלבד, כדי להשחיר את הימין, שהרי זהו מהות תפקידם של המחלקה היהודית בשב"כ, להשחיר את הימין, ויגאל עמיר התחכם כנראה והחליף את הכדורים לכדורים אמיתיים.
אני מוסיף בהדגשת לכאורה, נראה שהשב"כ הוא זה שדחף הסית ויצר את כל הסיטואציה,
אבישי רביב, כל מי שיסתכל בערך שלו בויקיפדיה יוכל להבין לאיזו שפל הגיע אדם זה, הוא זה שהסית ואמר כל הזמן שחל דין רודף על רבין, ננסה לדמיין ולחשוב האם יגאל עמיר היה רוצח אילולא היה לו את הרוח הגבית מרביב,
דבר נוסף, רביב היה מתחילתו ימני, ומאז גויס לשב"כ הוא הפך להיות צבוע שבוגד בחביריו ובדרכו שלו, במשך 8 שנים הוא היה הרוח החיה, או יותר נכון - החיה הרעה.. - אירגן מעשים קיצוניים ביותר, פרקליטת המדינה דאז דורית בייניש "משום מה" הגנה עליו מכמה בחינות.
אפשר בהחלט להאשים השב"כ שונאם המושבע של המתנחלים ברצח רבין, כי אחרי הכל עם כל המשחקים שלהם הם הובילו בפועל לרצח, בדיוק כמו שהשב"כ אשם באינספור פעולות של מתנחלים שנעשו על ידי "מתנחלים מזויפים" וצבועים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2019 09:50 לינק ישיר 

אני מאוהדי הכביכול תאוריה קיצונית אלא שראיתי שלל בדיקות מסמכים וניסויים שהופכים את את תאוריית רצח בידי יגאל אמיר לתיאוריה הזויה אבל מכיוון שהוויכוח הוא עקר,
כי לרוב המערכות מנצחות הן בשיווק רמייתם והן בהסלקת חושפי שחיתויות,
ומי שממש מתעקש מסתכן ואפילו בחייו,
ומכיוון שאת המערכת המושתתת הזו ככל הנראה רק המשיח יסלק,
אין לי עניין לריב עם המערכת הזו ומי שפתי ורוצה להאמין להם,
האחל אשליה (לא בדיוק) נעימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2019 22:53 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
אני מאוהדי הכביכול תאוריה קיצונית אלא שראיתי שלל בדיקות מסמכים וניסויים שהופכים את את תאוריית רצח בידי יגאל אמיר לתיאוריה הזויה אבל מכיוון שהוויכוח הוא עקר,
כי לרוב המערכות מנצחות הן בשיווק רמייתם והן בהסלקת חושפי שחיתויות,
ומי שממש מתעקש מסתכן ואפילו בחייו,
ומכיוון שאת המערכת המושתתת הזו ככל הנראה רק המשיח יסלק,
אין לי עניין לריב עם המערכת הזו ומי שפתי ורוצה להאמין להם,
האחל אשליה (לא בדיוק) נעימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

צודק אבל הייתי מוסיף שלאור השאלות/עובדות שנשארו פתוחות, כן יש להציף את החומר העובדתי מחדש!

אני למשל לא הכרתי את העובדות האלו בכלל עד שהציף את זה ד"ר קידר.

דוגמה לעובדה שצריכה להרעיד את כל האדמה תחת כל מי שאמת מחפש (ראש השב"כ בזמן הרצח אומר לא יודע מה זה הכדור שנכנס דרך החזה של יצחק רבין, וידוע לכל שיגאל אמיר ירה מאחור) מצורף קטע של ראש השב"כ

https://www.youtube.com/embed/g2btBAW_yEM?start=217

תוקן על ידי צדיק_האמת ב- 04/11/2019 20:52:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2019 22:57 לינק ישיר 

עוד הסרטה מעניינת כאן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ניוטרל ב- 04/11/2019 20:57:21

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2019 23:05 לינק ישיר 

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2019 00:52 לינק ישיר 

צדיק_האמת כתב:

דוגמה לעובדה שצריכה להרעיד את כל האדמה תחת כל מי שאמת מחפש (ראש השב"כ בזמן הרצח אומר לא יודע מה זה הכדור שנכנס דרך החזה של יצחק רבין, וידוע לכל שיגאל אמיר ירה מאחור) מצורף קטע של ראש השב"כ

הקונספירציה מאחורי התאוריה הזאת היא:
השב"כ בישל את "שמפניה" ושלח את רביב כדי לשכנע את עמיר לרצוח את רבין
שתלו ליגאל עמיר כדורי סרק באקדח, ולכן הכדורים שלו לא הרגו את רבין וכך כשרבין נכנס לרכב הוא היה חי ונושם
עד כאן היה אמור להיות הסתה בינונית נגד הימין ש"ניסה" לרצוח את רבין
אבל אז מישהו בחר להרוג את רבין ביריה מהחזה מקדימה כדי שההסתה תהיה גדולה יותר נגד הימין שרצח את רבין

לדעתי יש יותר חורים בגירסה הזאת, מאשר בגירסה הידועה לנו שיגאל עמיר הרוצח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2019 08:41 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

צדיק_האמת כתב:

שתלו ליגאל עמיר כדורי סרק באקדח, ולכן הכדורים שלו לא הרגו את רבין וכך כשרבין נכנס לרכב הוא היה חי ונושם
אבל אז מישהו בחר להרוג את רבין ביריה מהחזה מקדימה כדי שההסתה תהיה גדולה יותר נגד הימין שרצח את רבין

לפי דבריך הפשטניים אתה צודק,
אבל מי שנחשף למסמכים ותיעוד רב לכאורה אין מצב שרבים נרצח ברחבה שם אלא כנראה ברכב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2019 13:56 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

בבקשה ממך תענה על השאלה בלי לספר סיפורים מי רצח ולמה רצח ולעקם לי את החשיבה.

תהיה איש פשוט ותסביר לי בבקשה מה זה הכדור מקדימה?

אני מזכיר לך

1. ראש השב"כ מודה בפיו מצולם שאין לו תשובה. (מתועד!)
2. יגאל עמיר ירה על רבין מאחורה. (מתועד!)
3. עדויות של אנשים שרבין לא נפגע בכלל, בזמן הירי הוא הסתכל לאחור והמשיך לכיוון רכב השרד שלו. (מתועד!)
4. אין ממצאים של דם איפה שיגאל עמיר ירה ברבין דבר הנוגד כל הגיון, או לפחות שיהיה סימני דם בגרביים שלו או על הנעליים שלו. (מתועד!)
5. שיר השלום שהיה בכיס מקדימה של יצחק רבין היה מקופל על ארבע, ופותחים את הדף הזה רואים חור המעיד על כדור שעבר דרך הדף, אבל... כל ילד בגן יודע שכאשר דף מקופל על ארבע ונעשה שם חור אז לאחר שניפתח את הדף יהיה שם ארבע חורים. וראה פלא בדף הזה היה רק חור אחד! מי עשה אותו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2019 16:07 לינק ישיר 

צדיק_האמת כתב:
בבקשה ממך תענה על השאלה בלי לספר סיפורים מי רצח ולמה רצח ולעקם לי את החשיבה.

תהיה איש פשוט ותסביר לי בבקשה מה זה הכדור מקדימה?

אני מזכיר לך

1. ראש השב"כ מודה בפיו מצולם שאין לו תשובה. (מתועד!)
2. יגאל עמיר ירה על רבין מאחורה. (מתועד!)
3. עדויות של אנשים שרבין לא נפגע בכלל, בזמן הירי הוא הסתכל לאחור והמשיך לכיוון רכב השרד שלו. (מתועד!)
4. אין ממצאים של דם איפה שיגאל עמיר ירה ברבין דבר הנוגד כל הגיון, או לפחות שיהיה סימני דם בגרביים שלו או על הנעליים שלו. (מתועד!)
5. שיר השלום שהיה בכיס מקדימה של יצחק רבין היה מקופל על ארבע, ופותחים את הדף הזה רואים חור המעיד על כדור שעבר דרך הדף, אבל... כל ילד בגן יודע שכאשר דף מקופל על ארבע ונעשה שם חור אז לאחר שניפתח את הדף יהיה שם ארבע חורים. וראה פלא בדף הזה היה רק חור אחד! מי עשה אותו?

קודם כל הבנת הנקרא, קראת היטב מה כתבתי בהתייחסות לכך?
כתבתי שיש יותר חורים בתאורית הקונספירציה
משמע שיש חורים גם בתאוריה הנפוצה - הרגילה
אז מה אתה בא ומנפנף לי בהם אם אני בעצמי אמרתי שהם קיימים?

וכעת נתייחס לחלק מהשאלות,
1. החור מקדימה יכול להיות כטענת הרבה, שהוא חור היציאה של אחד הכדורים
2. רבין המשיך ללכת תוך כדי נפילה קדימה מכוח האנרציה ואז תפסו אותו אנשיו, ועזוב אותך מעדויות, אנשים "זוכרים" דברים..
3. לא מחייב שיהיה דם על הריצפה, ייתכן והכל נספג בשכבות הבגדים, רבין לא הלך עם גופיה.. היו לו כמה וכמה שכבות

והנה שאלות נגדיות.
1. הסרטון מראה אש יוצא מאקדחו של יגאל עמיר, לכיוון גבו של רבין, האם תטען שהסרטון ערוך? יש גם עדויות שיצא אש מהאקדח אם אתה כל כך מסתמך על העדויות.
2. יגאל עמיר עצמו לא יכול היה לטעות כשהוא סיפר שהם היו כדורי אמת, יש לו עבר צבאי והוא ירה כמה צרורות בימי חייו, למה יגאל עמיר טוען שוב ושוב "אל תבלבלו את הראש, אני יריתי כדורים חיים אני רצחתי".
3. רבין לא היה לבד כל הזמן הזה מרגע היריה ועד לקביעת מותו הוא היה מוקף בכמה אנשי שב"כ ומקורביו, האם אכן קבוצת אנשים כה גדולה שומרת על סוד כזה של יריה נוספת בדרך?
2. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2019 17:27 לינק ישיר 

מכדורי ההולופוינט, שנורו מאקדחו של יגאל עמיר, לא היו חורי יציאה.
זה קליע מוצלב בסופו, שמטרתו לגרום נזק רב לרקמות גוף מיד עם פגיעתו בגוף.
משכך, הוא נותר בגוף של רבין (אחרי שאנשי שבכ ירו את אותם 2 קליעים בגופתו המתה בביה"ח)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רצח רבין: התמיהות - אדם גולד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר