בית פורומים אגודה אחת

מסרחניקעס! ממשלת מיעוט כי תקום,מהי בדין 'יסוד כסא ה' בעולם'?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/11/2019 23:51 לינק ישיר 
מסרחניקעס! ממשלת מיעוט כי תקום,מהי בדין 'יסוד כסא ה' בעולם'?

לפי כל הסימנים, גנץ עומד להקים עוד השבוע ממשלת מיעוט של 52 שתושבע בתמיכת הרשימה המשותפת או עריקים ממנה. זהו מצב חדש ממש, שלא היה כמוהו בכל שבעים וכמה שנות ראשית סרחון גאולתנו. אפילו בימי רבין ימ"ש לא ירדנו לשפל כזה. ויש לדון, ממשלה כזו, האם יהיה לה דין 'יסוד כסא ה' בעולם'? ומה לגבי התיפלה לשלום המדינה, 'ראשיה, שריה ויועציה'? אליבא דמשה צבי נריה ששינה התיפלה בימי רבין שחיק עצמות, לא מיבעיא לי. כי מיבעיא לי לדעת אותו השוטה הכסיל יואל בן נון וחבריו, כגון בני לאו ימ"ש, משה ליכטנשטיין שר"י, השוטה 'מואדיב' מעצכ"ח, ודומיהם. מאי? מי אמרינן: שאני ממשלת רבין ימ"ש דעכ"פ הושבעה ב'רוב יהודי', בזכות עובדיה יוסף הפגר. ואע"ג דבתר הכי הדר פקע הימנה 'רוב יהודי', דין 'יסוד סרחון ה' בעולם' בתר דחייל מיהו תו לא פקע, וסורחן ראשון סרחה לשעתה וסרחה לעתיד לבוא. אבל ממשלת גנץ, כיון דמעיקרא לא ה"ל 'רוב יהודי', שמא לא ירדה כלל לדין 'יסוד סורחן ה' בעולם'. או דלמא, יסוד סורחן ה' בעולם אכל דהו חייל, ואפילו יהא אחמד טיבי ראש הממשלה, כל שיש שם הסמרטוט עם המגן-דוד ושני הפסים הכחולים, וזמר 'התקווה' מתנגן לו ברקע, יסוד סורחן ה' בעולם קרינן ביה. מאי הוי עלה? תיקו.

תוקן על ידי אלראזי ב- 16/11/2019 21:56:06

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > אגודה אחת > מסרחניקעס! ממשלת מיעוט כי תקום,מהי בדין 'יסוד כסא ה' בעולם'?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר