בית פורומים בחדרי חרדים

כמה אנשים מתים מדי שנה מחיסון שפחת ושעלת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/11/2019 20:30 לינק ישיר 
כמה אנשים מתים מדי שנה מחיסון שפחת ושעלת

לרבים השואלים האם לעשות חיסון נגד השפעת, כיון שהרופאים ועוד לוחצים מאוד בעד מתן החיסונים, ומצד שני הם אינם מפרסמים המקרים הקשים שקרו לאחר מתן החיסון נגד שפעת, שישנם מהמחוסנים שהגיעו עד שערי מוות רח"ל, ומונעים מהרופאים ויועציהם לומר ולספר את הידוע להם לציבור הרחב, אלא מחייבים אותם לומר נגד דעתם, ולכל הפחות לשתוק ולא להביע דיעה כלל. 
בעבר כאשר היה מדובר ב'שפעת מקסיקו', ורופאים שאינם משועבדים ל'משרד הבריאות' פרסמו דעתם השלילית בכללות החיסון, ופירטו הרבה פרטים בזאת, והוסיפו שמטרת החיסון למעט אוכלוסיית העולם. ובשנה שלאחריה ועד השתא, הכניסו מהחיסון הנ"ל לתוך החיסון של ה'שפעת' הנפוצה כהיום. 
רבים מהרופאים הבכירים ותלמידיהם ועוד, נמנעו מלקבל את החיסונים הנ"ל. 
ובעבר התקשרו אלי מראשי השלטונות, מדוע אני מביע את דעתי ברבים, כי זה מזיק להם, ולא בושו בעצמם, כאשר הם בעצמם נמנעו מלקבל החיסון. 
אי לכך הנני רואה חובה לעצמי לפרסם הדברים, בכדי למנוע צער ונזק ויתירה מזו, מאחינו בני ישראל. 
ובדבר החיסון נגד 'שעלת' אשר ידוע שרבים ניזוקו ממנו רח"ל, ועד לאחרונה עוד ראיתי ילדים שמיד לאחר קבלת החיסון הגיעו למצב של פיקוח נפש ממש, וגם בזה דעת הרופאים נגד החיסון, אבל יש עליהם לחצים עצומים לא לפרסם המקרים שילדים מאושפזים לאחר מתן החיסון, ומותר לחלל שבת עבור הילדים שהסתכנו בזה, וידוע לי בידיעה גמורה, שישנם ילדים שעדיין מאושפזים בבתי חולים מאז קבלת החיסון ועוברים ייסורים רבים ונוראים. 
בוודאי יש למנוע מלתת החיסון ה'שעלת', ויש לבקש בכל מקום לקבל את החיסונים מבלי ה'שעלת'. 
ולשומעים יונעם ותבוא עליהם ברכת טוב, ויראו רוב נחת דקדושה מכל יוצ"ח, ויגדלו ויעשו פרי לתפארת בית ישראל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 20:32 לינק ישיר 

מכתב שהגיע אלי 

דיברתי עם רופאים שברבים הם חייבים להביע דעתם בעד החיסון

כי אחרת יעברו שימוע שלפני פיטורים במשרד הבריאות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 20:36 לינק ישיר 

חוסר אחריות של אשכול הכולל המצאות בדותות ושקרים .אני כבר אחרי החיסון ומרגיש מצוין בחורף כל שנה .לזקנים וחולים שאינם מתחסנים שילכו לעורך דין לכתוב צוואה... זה ממש לא משחק ילדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 20:38 לינק ישיר 

דבר אחד שלא הצלחתי להבין זה למה אך ורק בנושא החיסונים לוחצים על הרופאים ושוליים של הציבור חושד בהם שהם לא מספרים את כל האמת?

הרי יש המון תחומים של רפואה, למה נדבקו רק על נושא החיסונים??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 20:52 לינק ישיר 

לה''ו. הכות''ח הק' *******?!
לא מגיע לנו לדעת מי הכותב?!
מההההה מהההההה מההההה, שעפסאלאך!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 21:09 לינק ישיר 

ובעבר התקשרו אלי מראשי השלטונות, מדוע אני מביע את דעתי ברבים, כי זה מזיק להם, ולא בושו בעצמם, כאשר הם בעצמם נמנעו מלקבל החיסון. 
רמת אמינות, סלקום שיחתך חשובה לנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 21:55 לינק ישיר 

התקשרתי לחבר
רופא בקנדה וארה"ב-לא קשור למערכת כאן
הוא ממש ממליץ לקבל חיסון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2019 22:42 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

חוסר אחריות של אשכול הכולל המצאות בדותות ושקרים .אני כבר אחרי החיסון ומרגיש מצוין בחורף כל שנה .לזקנים וחולים שאינם מתחסנים שילכו לעורך דין לכתוב צוואה... זה ממש לא משחק ילדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני כבר שמונה שנים מתחסן כל שנה נגד שפעת. וגם השנה התחסנתי.

בעבר היו מקרים של תופעות לוואי. בשנים האחרונות לא שומעים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2019 13:05 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

יש לאימי חברה קשישה.
שכל שנה היא מתחסנת!
ובעקבות זה, היא לוקה בשפעת!

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשאדם גדול טועה טעות קטנה. אצלו היא טעות קטנה!
אך אצל האחרים היא
טעות גדולה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2019 13:13 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

צודק במאה אחוז. מקוה שההנהלה תסיר בהקדם אשכול חסר אחריות זה.
מכיר אישית מספר אנשים (ביניהם שני קשישים) שלפני כמה שנים הגיעו למצב קריטי עקב שפעת והסתבכיותיה. ב"ה יצאו מזה, ומאז הם מקבלים כל שנה בתחילת החורף חיסון נגד שפעת, ועוברים ב"ה את החורף בבריאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 08:28 לינק ישיר 

מודאני כתב:

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

מכיר אישית מספר אנשים (ביניהם שני קשישים) שלפני כמה שנים הגיעו למצב קריטי עקב שפעת והסתבכיותיה. ב"ה יצאו מזה, ומאז הם מקבלים כל שנה בתחילת החורף חיסון נגד שפעת, ועוברים ב"ה את החורף בבריאות.

עוד דיקטטורת חופש הביטוי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 08:29 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

דבר אחד שלא הצלחתי להבין זה למה אך ורק בנושא החיסונים לוחצים על הרופאים ושוליים של הציבור חושד בהם שהם לא מספרים את כל האמת?

הרי יש המון תחומים של רפואה, למה נדבקו רק על נושא החיסונים??

ממש לא רק בנושא החיסונים,
רק נושא זה יותר מדובר,
אבל בהחלט שללו רשיונות גם על חשיפת האמת בעוד דברים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 12:24 לינק ישיר 
מואדיב

יצחקהספרן כתב:
מודאני כתב:

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

עוד דיקטטורת חופש הביטוי

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה סובר שצריך לתת חופש הביטוי מוחלט? בלי מגבלות?

מותר למישהו לעמוד ברחוב ולצעוק שצריך לרצוח חרדים?

מותר למישהו לפרסם הוראות הכנה למטען נפץ, בשם חופש הביטוי?

מותר למישהו לשכנע אנשים ששתיית רעל תועיל להם?

כי מי שכתב כאן כנגד החיסונים, שקול לכל אחד מהקודמים. ידיו דמים מלאו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 12:33 לינק ישיר 

ממתי ספרן הוא רופא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 12:44 לינק ישיר 

אני כבר לא מדבר על החילול השם הענק שהיה שנה שעברה בשביל קבוצה של סהרוריים שמבינים יותר טוב מכולם שאין צורך בחיסונים.

אבל מי לוקח את האחריות על מקרי המוות והכמעט מוות של אלו שנדבקו בחצבת??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כמה אנשים מתים מדי שנה מחיסון שפחת ושעלת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר