בית פורומים בחדרי חרדים

בשביל שמירת השבת לא צריך את ג'. נהג מונית 1 עושה את העבודה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/11/2019 10:26 לינק ישיר 
בשביל שמירת השבת לא צריך את ג'. נהג מונית 1 עושה את העבודה

בעקבות ההצלחה הגדולה של מערך ההסעות החינמי שפועל בגוש דן, נהגי המוניות מאיימים לחסום כבישים. יו"ר איגוד המוניות: "אין לנו שום בעיה עם אוטובוסים בשבת, יש לנו בעיה עם אוטובוסים בחינם. מי שרוצה לבלות - שישלם"
חי בלילה | עודכן 26/11/19 06:06

בסוף השבוע האחרון תושבי גוש דן קמו למציאות חדשה, בה קיימת תחבורה ציבורית גם בשבת. שירות ההסעות שמציעות הרשויות המקומיות נחל הצלחה גדולה מאוד, אבל מסתבר שלא כולם אוהבים את הפרויקט השאפתני.

אתמול (ב') בצהריים התקיים כינוס של איגוד נהגי המוניות, זאת כדי לתכנן מחאה נגד שירות ההסעות החדש, שלטענתם הוביל לפגיעה בהיקף של מיליוני שקלים. עד כה, סופי השבוע היו מקור הפרנסה העיקרי בשביל אותם נהגים, אך שירות ההסעות החינמי לקח להם לא מעט לקוחות שמעדיפים לנסוע בחינם.

נהגי המוניות מתכננים להתחיל הפגנות כבר בימים הקרובים, ואף מאיימים לחסום כבישים. "צריכה להיות הוגנות כלכלית", אמר מארק אזרוב, יו"ר ועד נהגי המוניות בישראל, "לא ייתכן שנשלם מיסים והם ישמשו את המתחרה שלי בהנחות. אין לנו שום בעיה עם אוטובוסים בשבת או בלילה, יש לנו בעיה שהאוטובוסים האלה בחינם. מי שרוצה לבלות - שישלם על הנסיעות שלו. זה הכל".

מקור: https://www.mako.co.il/news-israel/2019_q4/Article-11bbf9eeb64ae61026.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802_127507

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2019 10:27 לינק ישיר 

לה''ו. ובסוף ''ההצלחה'' תאבד נפח, וייעצר. ובלצ''ג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2019 17:23 לינק ישיר 

למה זה "מציל את המצב"? נהגי המוניות הם גם יהודים, הגיע הזמן שגם הם ישמרו שבת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2019 18:50 לינק ישיר 

הצלת המצב מבחינתו זה שאין ג'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 02:09 לינק ישיר 

צודק,החרדים אמנם לא זקוקים ליהדות התורה לאור התוצאות הגרועות והנזקים שהיא גורמת לציבור שומרי התורה.אבל אלה שרוצים להפעיל את התחבורה בשבת, זקוקים ועוד איך לכשרות של יהדות התורה? והם אכן קבלו את החותמת המיוחלת!:לא רק שמאן דהוא לא איים בפרישה מן הבלוק האומלל והקןאליציה,אלא שעוד הסמיכו את החכים לקבל תפקידי שרים:בעבר ידעו,שמאחר וחברי יהדות התורה אינם נושאים בתפקידי שר,הם עלק לא אחראים לחילולי השבת וכו'.גם זאת טענה דמגוגית ואין בינה לבין האמת כלום:כי כוחם של השרים נובע מהענקת הרוב לממשלה! ע"י חברי הכנסת! ראיה נוספת בעבר ידעו,שנבחרו הציבור,שומרים בפרהסיה על השבת,אך,ביבי חילל את השבת לאחרונה כמה פעמים,והחרדים הרימו כוס לחיים.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 27/11/2019 00:15:31

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 27/11/2019 00:20:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2019 07:34 לינק ישיר 

אני אזכיר לכולם שאת מחאת המרכולים בת"א, נגד פתיחתם בשבת, החלו בעלי המכולות, חילוניים מחללי שבת כעקרון, מאינטרס עסקי אישי, ולא חכ"י יהדות התורה/ש"ס, שאפילו ניסו מאוד לא להתערב בזה, עד שבעלי המכולות נזכרו שדרעי שר הפנים ובאחריותו כן להתערב, וכך זה הפך למלחמה של "כפיה דתית", איך לא…

אני אומר "ישחקו הנערים… " ולא נתערב להם במלחמת, שאינה לש"ש כלל, ואם יצליחו לעצור את התחבורה בשבת, נשמח בליבנו ונשתוק!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בשביל שמירת השבת לא צריך את ג'. נהג מונית 1 עושה את העבודה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר