בית פורומים בחדרי חרדים

שמתם לב לנתונים המפתיעים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/11/2019 09:51 לינק ישיר 
שמתם לב לנתונים המפתיעים?

על פי סקר עדכני כרגע יש מצביעים מ"גוש הימין" שמצביעים כחול לבן כדי "לדפוק את ביבי".
אבל ברגע שסער יעמוד בראשות הליכוד 2 מנדטים (!) ירדו מכחול לבן ויעברו לגוש הימין (בעיקר לימין החדש...)

https://www.bhol.co.il/news/1054111

ה
ביטו ב-2 התמונות, ושימו לב להבדל בין כמות המנדטים לכחול לבן ב-2 האופציות, ותנסו לחשוב לאיפה המנדטים של כחול לבן נודדים?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 09:53 לינק ישיר 

תשאל את המשיח עד כמה אפשר לסמוך על סקרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 10:00 לינק ישיר 
מצדרביעי

פסתםנחמד כתב:
תשאל את המשיח עד כמה אפשר לסמוך על סקרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

קודם כל, פה מדובר באותם אנשים שהשיבו ל-2 השאלות...

לגבי זהות המכונה בלשונך "משיח", יש הסבר רציונלי לאיפה נעלמו 2  המנדטים הנוספים שהיו אמורים לבוא, והוא שהיות והצליחה ליצור משהו שונה מה"ימין" וה"שמאל" הרלוונטיים, ולמשוך משני הגושים כמעט בשווה.

מה שקרה בסוף- הוא שכל "גוש" הצליח להפחיד חלק מהמצביעים הפוטנציאליים, הימין הדתי טען שפייגלין בעד מדינה גויית ומתבוללת, ושעוד כמה ימים יאסור לעשות ברית מילה במדינה,(שקר)

ומצד שני, ה"שמאל" טען שפייגלין רוצה להעביר את כל משרדי הממשלה להר הבית, ושעל פי המצע יקים את ביהמ"ק ביום שיבחר (גם שקר)

אבל בסופו של דבר- עם כל זה, הסקרים לא היו הפוכים לגמרי מהמציאות, אם הממוצע נתן לזהות בין 5 ל-6 מנדטים, בסוף קבלנו כמעט 4...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 29/11/2019 07:59:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 10:13 לינק ישיר 

על פי כל בדיקת עומק, זהות הביאה מספר קולות קטן מאד מהמרכז והשמאל, וכמעט הכל הגיע מהימין.
ההצלחה שלהם היתה שבנט לא עבר את אחוז החסימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 10:30 לינק ישיר 
מצדרביעי

yeshivish כתב:
על פי כל בדיקת עומק, זהות הביאה מספר קולות קטן מאד מהמרכז והשמאל, וכמעט הכל הגיע מהימין.
ההצלחה שלהם היתה שבנט לא עבר את אחוז החסימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

כי בסוף ההפחדות של השמאל עבדו טוב יותר, כי מה לעשות? הכיפה והחלום האישי על בניית ביהמ"ק מאוד מפחידים...
(בויכוחים בפייס עם חילונים מתנדנדי זהות הטחתי בהם על פי שפתם שהם דתופובים ופייגלונופובים, משיחופובים וכו'- ונשארו בפה פעור...)

לגבי בנט-יותר נכון לומר שלולי הרפתקת בנט בהקמת הימין החלש (שכזכור, הקים אותה אחרי זהות)

כנראה שזהות הייתה עוברת...

ועכשיו, לנושא האשכול, אם שאלו את אותם אנשים את 2 השאלות והשיבו תשובות שונות כפי שהצגתי, האם זה לא מפתיע??

לענ"ד זה מראה, שיש מצביעים דתלי"ם ליברלים שעקרונית שייכים פוטנציאלית לבנט/פייגלין וערקו לכחול לבן רק כדי לדפוק את ביבי...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 29/11/2019 08:29:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 10:46 לינק ישיר 

ועל זה נאמר שערי תירוצים לא ננעלו.. מבחן התוצאה, בסקרים היה למעלה, ובמציאות לא עבר.. מלל מלל מלל..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/11/2019 11:03 לינק ישיר 

גם בלי לימודי ליב"ה, ההבדל בין 5.5 ל-4 הוא לא כזה גדול...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/11/2019 20:09 לינק ישיר 

מאז ומעולם לא היה לי כל כך אמון בסקרים
אבל מאז הבחירות הקודמות, בהם יומיים לפני הבחירות הפציצו בכל מקום אפשרי את הסקר המבחיל, לפיו זהות עוברת את אחוז החסימה במליון אחוז, דבר שהשאיר אותם במשחק ועודד אותם להמשיך להתמודד עד התהום, מאז הבנתי שסקרים לא די שאינם נכונים, אלא שלפעמים הם שקרניים ונועדו כדי הלטעות
ועכשיו יש ענין חדש לסוקרים, דבר ראשון להוריד את ביבי ולשים את גדעון סער במקומו, ואחרי זה - נראה..

ואיך עושים את זה? אה זה בכלל לא בעיה -

סוקרים שוב ושוב, עד שמקבלים את הסקר לשביעות הרצון, ואת הסקרים ה"לא טובים" גונזים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שמתם לב לנתונים המפתיעים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר