בית פורומים בחדרי חרדים

גפני: "אני איש ימין! למרות שמבחינה מדינית אני לא"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/12/2019 20:00 לינק ישיר 
גפני: "אני איש ימין! למרות שמבחינה מדינית אני לא"

.

בראיון על הבמה בוועידה כלשהי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2019 20:15 לינק ישיר 

אז מאיזו בחינה הוא כן ימין?
הרי מבחינה כלכלית הוא כבר הצהיר ששלי יחימוביץ' היא האדמו"ר שלו...

כמה חבל שפתאום פה לא הקשיבו ל"גדוילים" ובראשם הרב שך שדברו בשבח שיטת הפריימריז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2019 20:20 לינק ישיר 
מצדרביעי

ח"כ גפני: אני איש ימין

ח"כ גפני השתתף בוועידת מקור ראשון לחברה, כלכלה וחדשנות והכריז: "אני איש ימין, אפילו שמבחינה מדינית אני לא בדיוק".

יהונתן גוטליב , י' בכסלו תש"פ 
שיתוף

Video Player
type="button" aria-controls="mep_0" title="Play" aria-label="Play" tabindex="0" style="font-size: 0px; background-image: url("mejs-controls.svg"); background-position: 0px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; cursor: pointer; display: block; height: 20px; line-height: 0; margin: 10px 6px; overflow: hidden; padding: 0px; position: absolute; width: 20px; outline: 0px;">
00:04 | 02:56
type="button" aria-controls="mep_0" title="Mute" aria-label="Mute" tabindex="0" style="font-size: 0px; background-image: url("mejs-controls.svg"); background-position: -60px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; cursor: pointer; display: block; height: 20px; line-height: 0; margin: 10px 6px; overflow: hidden; padding: 0px; position: absolute; width: 20px; outline: 0px;">Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
type="button" aria-controls="mep_0" title="Fullscreen" aria-label="Fullscreen" tabindex="0" style="font-size: 0px; background-image: url("mejs-controls.svg"); background-position: -80px 0px; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; cursor: pointer; display: block; height: 20px; line-height: 0; margin: 10px 6px; overflow: hidden; padding: 0px; position: absolute; width: 20px; outline: 0px;">
ח"כ משה גפני: שיטת הבחירה הישירה אינה הפתרוןוידאו:ועידת מקור ראשון. תמונה:שריה דיאמנט

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני שוחח היום (ראשון) בוועידת מקור ראשון לחברה, כלכלה וחדשנות עם שירית אביטן כהן והכריז: "אני איש ימין".

"אין חקיקה דמוקרטית במדינת ישראל", קבע ח"כ גפני. "מי שמנהל את החקיקה במדינת ישראל זה היועץ המשפטי שאומר זה לא יעבור. ואם יעבור, אז נפסול לכם".

עם זאת, ח"כ גפני התרעם על הציונות הדתית שנזכרה לטענתו מאוחר "להלחם" במערכת המשפט. "מה חשבתם כל השנים? שמערכת המשפט רק נגדנו? אנחנו נלחמנו בהם כשאתם חשבתם שהם מגינים עליכם. הייתם ממלכתיים. עכשיו אני לא רוצה להגיד 'אמרתי לכם'".

ח"כ גפני הפתיע חלק מהנוכחים כשהכריז: "אני איש ימין! אפילו שמבחינה מדינית אני לא בדיוק. אני סבור שצריך להתנהל בלי התלהמות, ואני סבור שנתניהו יודע לעשות את זה".

"קודם כל חשוב שתהיה מדינה דמוקרטית, מדינה יהודית. ששבת תהיה שבת. שמה שבן גוריון רצה שיהיה, הפרהסיה שנוכל להגיד לילדינו אנחנו במדינה יהודית", הוסיף.

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 08/12/2019 18:19:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2019 20:35 לינק ישיר 

"אני אוכל כשר, אבל לא רק"
(אבי גבאי, שם, שם)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2019 21:15 לינק ישיר 

למאי נפק"מ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2019 21:41 לינק ישיר 
מצדרביעי

חיים_התמים כתב:
למאי נפק"מ?

מותר, והגיע הזמן, מאז שנהפכנו למיעוט הלך וגדל, לנסח עמדות בנושאים המכונים "ימין" ו"שמאל".
(לא הסמול של ביבי-אלא נושאים עקרוניים יותר...)
האם אנחנו בעד "דייפ-סטייט" ו"שוויון" סוציאליסטי, או בעד חירות ושוק חופשי?
האם אנחנו בעד "להכריע" את אוייבינו/בעד "ניהול הסכסוך"/חלום משיחי לשלום של "2 מדינות"/אנא עראף.

(כמובן שבנושא הבטחוני, חשוב שנזהר, כל עוד אנחנו לא באמת משתתפים במשחק של שמירה על הבטחון...)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גפני: "אני איש ימין! למרות שמבחינה מדינית אני לא"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר