בית פורומים בחדרי חרדים

יונה לבל, איפה הצילומים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/12/2019 23:56 לינק ישיר 
יונה לבל, איפה הצילומים

כמי שמכיר את יונה לבל לא מהיום, לא הופתעתי לראותו היום על עמוד שלם ב'מרכז העניינים' כמי שהיה במרכול בג'רזי סיטי ובמו ידיו הדף את המחבל ונמלט לבנין הסמוך ובקומה 3 הוא הזעיק את המשטרה שפרצה מיד לבנין ולקחה אותו לשחזור וכו', כבר שמעתי ממנו בעבר דמיונות מסמרי שיער, כמו שהוא מספר בכתבה שהוא מקבל קהל בביתו מידי יום עד השעה 4 לפנות בוקר, (באמריקה זה די מצליח לו עם מקצוע הבאבאות) אבל כאן אף אחד לא נכנס אצלו, 

אומנם אין לי ראיה מפורשת שבנידון דידן הוא מפנטז, אבל משום מה אחרי שרואים את הילד ועוד ניצול במצלמות האבטחה, את אדון לבל לא רואים בכל הסביבה,  הרב יונה, לא יכולת לדאוג שתיקלט באיזה מצלמת אבטחה כמי שנמלט מהזירה ? 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 08:33 לינק ישיר 

ואם הוא לא היה שם זה משנה לך משהו?
תן לו להתפרנס בשקט

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 09:17 לינק ישיר 

ממש אשכול חשוב ורציני באחד הפורומים המובילים במגזר. כבוד!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 09:32 לינק ישיר 

מה מה מה מה מה קרה
ספרו הכל מהתחלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 09:55 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 09:55 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 15:23 לינק ישיר 
אךטובוחסד

assafsuf כתב:
על יח"צ טוב משלמים טוב. למי זה מפריע שיהודי מתפרנס בכבוד?אם חפצי חיים כחברה אנחנו, האדם הזה שהוכח לעין כול כי הוא נוכל- צריך להופיע בכל העיתונות החרדית כנוכל, ללא קידומת רב וללא סיפורי מופתים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 21:00 לינק ישיר 
בונדמן

ועל הדרך גם לשקף את  רמת האמינות של עיתון 'מרכז העניינים'  - "בלעדי" נכתב שם בכותרת 

תוקן על ידי בונדמן ב- 17/12/2019 18:59:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 21:14 לינק ישיר 

יתכן ובעל המעשה מכר לו את הזכויות על המעשיה

אגב, עוד הוכחה שהיום לא תקף הכלל במילתא דעבידא לאיגלויי לא משקרי אינשי

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 17/12/2019 19:16:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 22:02 לינק ישיר 
קלעפער

אפיקטוזין כתב:
יתכן ובעל המעשה מכר לו את הזכויות על המעשיה

אגב, עוד הוכחה שהיום לא תקף הכלל במילתא דעבידא לאיגלויי לא משקרי אינשי

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 17/12/2019 19:16:31

חשבתי פעם על הענין הזה, ניתן לומר שהשקרנים היום חסרי בושה, אבל לבי אומר לי שמה שנפגם זה ה"עבידא לאגלויי"....כלומר שהיום גם אם מראים לאנשים בעינים הם מתכחשים לכך וממילא אין זה נחשב לעבידא לאגלויי כבעבר. ודו"ק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2019 23:09 לינק ישיר 

אלו ואלו דא"ח

ע"ע טראמפ ונתניהו, שני טיפוסים שידועים כשקרנים פתולגים, ולמרות זאת, או שמא בגלל זאת, הם מנהיגים מוערצים

אגב, לא מזמן השר אמיר או חנה - תלוי את מי שואלים - הפר צא"פ מעל בימת הכנסת תוך התייחסות מפורשת לצו, זה לא מנע ממנו אח"כ להצהיר בתקשורת שלא ידע על קיומו

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 17/12/2019 21:10:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2019 01:55 לינק ישיר 
קלעפער

אפיקטוזין כתב:
אלו ואלו דא"ח

ע"ע טראמפ ונתניהו, שני טיפוסים שידועים כשקרנים פתולגים, ולמרות זאת, או שמא בגלל זאת, הם מנהיגים מוערצים

אגב, לא מזמן השר אמיר או חנה - תלוי את מי שואלים - הפר צא"פ מעל בימת הכנסת תוך התייחסות מפורשת לצו, זה לא מנע ממנו אח"כ להצהיר בתקשורת שלא ידע על קיומו

נשלח מהאנדרואיד שלי

נגעת בנקודה נוספת, חוסר איכפתיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2019 08:06 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

אלו ואלו דא"ח

נשלח מהאנדרואיד שלי

הוא לא טען שהוא לא ידע אלא שכיוון שמבחינה חוקית היה צו איסור פרסום גם על עצם הוצאת הצא"פ אז הוא טען שלא הייתה לו דרך חוקית לדעת בעצם על הצו ועם כל הכבוד לשמועות שהוא התבסס עליהם והתייחס אליהם לא הייתה לו דרך לדעת שבאמת יש צא"פ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2019 15:06 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

במקרה ראיתי עכשיו:

מחקר: טראמפ שיקר 15,413 פעמים מאז מונה לנשיא

לפי הוושינגטון פוסט שערך בדיקת אימות עובדות, נשיא ארה"ב השמיע ממוצע של 32 טענות שקריות או מטעות מדי יום בשנה האחרונה. קרוב ל-600 שקרים או טענות מטעות בחודשיים האחרונים קשורות לחקירה, שתובא להצבעה בבית הנבחרים לפני חג המולד

https://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3775999,00.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2019 15:17 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:
אלו ואלו דא"ח

נשלח מהאנדרואיד שלי

להערכתי הצא"פ הבא שהוא יפר בחוסר ידיעה, יהיה בעניין הקלטות מנדלבליט מפרשיית הרפז.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יונה לבל, איפה הצילומים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר