בית פורומים בחדרי חרדים

דרמה בגור: הרב וקסלשטיין ערק להגר"ש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/12/2019 20:33 לינק ישיר 
דרמה בגור: הרב וקסלשטיין ערק להגר"ש

לאחר שהרב וקסלשטיין היה בשמח"ת אצל הגר"ש וחזר לגור לאחר לחצים כבדים, ואף כובד בכבוד רב בחתונה האחרונה, השבת הוא הופיע להתפלל אצל הגר"ש.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2019 20:38 לינק ישיר 

*לערבב את השטן* - כמה כופתאות בקצרה

מוצש"ק וישב לסדר "כינוסו וכינוס בניו"

א גוט וואך!

חסידים קדמונים היו רגילים לספר על צדיקים מדורות עברו שנלחמו עם הסיטרא אחרא מלחמות עקובות מדם כדי לחזק ולהגביר את כח הקדושה בעלמא הדין.

פעמים שצדיקים קדושי עליון שמו נפשם בכפם, ובסיכון עצמי עצום נכנסו ממש ללוע הארי של כוחות הטומאה, והקריבו את עצמם למען הכלל, כדי שכלל ישראל יוכל להישאר קשור לאילנא דחיי בלי הפרעות מהשטן וכת דיליה.

סיפורים מסמרי שער סיפרו על הרבי ר' אלימלך ואחיו ר' זושא שמסרו את נפשם ואת הרוחניות שלהם כדי להציל את כלל ישראל. והזמן גרמא במוצאי שבת לספר סיפורי צדיקים.

למה נזכרנו בזה?

ביום שישי ישב ר' אברהם בנימין זילברברג עם כמה מחברי הוועדה וטכסו עצה איך להילחם עם הסיטרא אחרא של דורנו, שמקרר את אמונת החכמים בצורה הבסיסית ביותר ומחבל עם שועליו בכרם בית ישראל.

בהשגחה פרטית נפלאה הוא רואה על הצג את המספר של ר' בצלאל וקסלשטיין, והוא שומע אותו מעבר לקו מדבר בסערת לב ונפש ללא יכולת לעצור. הוא הציע לו לבוא מיידית ולדבר פנים אל פנים.

ר' בצלאל היה נסער מאוד ולא הצליח לעצור את שטף דיבורו. הוא אמר שהרגיש בחתונה האחרונה קדושה והתעלות שלא חווה מעודו, לראות את הרבי שליט"א יושב כמלך בגדוד עם אלפי אמת'ע חסידישע בחורים מיט אינגעלייט יושבים בקדושה ובטהרה, ויחזו את האלוקים כמעשה לבנת הספיר, ולכולם יש לב אחד לאביהם שבשמים ולמשה עבדו. מחזה וחויה רוחנית ועוצמתית שכזו לא חווה זה עידן ועידנים.

שטף הדיבור וההתרגשות לא נעצרו, אדרבה ההתלהבות מתחזקת:

כזה מעמד! כזאת עוצמה! כזאת קדושה! כזאת הנהגה! כזאת התקשרות לצדיק הדור!

באותו רגע, בעיצומה של החתונה, כשהרוממות הייתה בשיאה, גמלה בליבו החלטה, אותה לא שיתף עדיין עם איש: לקום מתוך העדה ולעשות מעשה פנחס ולשכך את חרון האף והקטרוג הגדול שיש בשמים, מחמת כח הסיטרא אחרא הפועלת ללא גבולות ומעצורים.

הוא היה נחוש להיכנס בעצמו ללוע הארי של הסיטרא אחרא ולהציל מה שאפשר. "מפני שהוא כמציל מידם", אמר וחזר ואמר.

ר' אברהם בנימין נבהל ושאלו אם הוא בטוח שיכול לעמוד מול כוחות הטומאה וחלילה לא להיסחף אחריהם פן יספה יחד בעוונם, והוא נענה והרגיע אותו ממושכות כי לא שלף את הרעיון מהרגע להרגע מהשרוול, להיפך הוא התבונן בכך בישוב הדעת ובמתינות, והרעיון מתבשל איתו בכל השבוע האחרון מאז החתונה, עד כדי כך שהדבר לא נותן לו מנוח והוא לא מצליח להתרכז בשום דבר אחר.

הם שמעו את התכנית לפרטי פרטים ובאריכות וישבו לדון בה בכובד ראש ובאחריות המתבקשת.

ר' בצלאל יילך השבת להתפלל עם האלקנאי, יטמע כביכול בתוך הקהילה וישמש כגיס חמישי בתוכה ונגדה. לא קלה תהיה המלאכה וכוחות נפש רבים יצטרך לאזור כדי להילחם עם הסיטרא אחרא פנים אל פנים, וכדי להשפיע שם מבפנים ולגרום להתפוררותה ולהתרסקותה לתוך עצמה. כך תיעלם כת המרידה מן העולם, כן יאבדו כל אויביך ה'.

היות ושיטות הפעולה של חסידי האלקנאי מוכרות הן וידועות, ודרכם בסיפור בדותות וחצאי אמיתות בהשחזת המקלדת, לבטח יתגאו הם על הדג השמן שנפל שוב בחכתם, ויספרו "ראית איך ר' בצלאל עשה צחוק מהם?!" אז כשתשמעו את הסיפורים שלהם תשתקו ותחייכו בזוית הפה, כי הוא בא להילחם עם כוחות הרשע מבפנים ולא להצטרף אליהם. סבלנות חברים. לטיפש לא מראים חצי עבודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2019 21:30 לינק ישיר 

הוא פשוט חזר למקומו
הוא ראה את הבריונות שממשיכה להיות שם בחתונה ובשבע ברכות הוא פשוט ברח משם

השאלה:
האם יקבלו אותו שם,
או שיגידו לו כמו שאומרים בגור, נמתין שבע שנים ואז נראה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2019 22:37 לינק ישיר 

אבאבאווער כתב:

*לערבב את השטן* - כמה כופתאות בקצרה

מוצש"ק וישב לסדר "כינוסו וכינוס בניו"

א גוט וואך!

חסידים קדמונים היו רגילים לספר על צדיקים מדורות עברו שנלחמו עם הסיטרא אחרא מלחמות עקובות מדם כדי לחזק ולהגביר את כח הקדושה בעלמא הדין.

פעמים שצדיקים קדושי עליון שמו נפשם בכפם, ובסיכון עצמי עצום נכנסו ממש ללוע הארי של כוחות הטומאה, והקריבו את עצמם למען הכלל, כדי שכלל ישראל יוכל להישאר קשור לאילנא דחיי בלי הפרעות מהשטן וכת דיליה.

סיפורים מסמרי שער סיפרו על הרבי ר' אלימלך ואחיו ר' זושא שמסרו את נפשם ואת הרוחניות שלהם כדי להציל את כלל ישראל. והזמן גרמא במוצאי שבת לספר סיפורי צדיקים.

למה נזכרנו בזה?

ביום שישי ישב ר' אברהם בנימין זילברברג עם כמה מחברי הוועדה וטכסו עצה איך להילחם עם הסיטרא אחרא של דורנו, שמקרר את אמונת החכמים בצורה הבסיסית ביותר ומחבל עם שועליו בכרם בית ישראל.

בהשגחה פרטית נפלאה הוא רואה על הצג את המספר של ר' בצלאל וקסלשטיין, והוא שומע אותו מעבר לקו מדבר בסערת לב ונפש ללא יכולת לעצור. הוא הציע לו לבוא מיידית ולדבר פנים אל פנים.

ר' בצלאל היה נסער מאוד ולא הצליח לעצור את שטף דיבורו. הוא אמר שהרגיש בחתונה האחרונה קדושה והתעלות שלא חווה מעודו, לראות את הרבי שליט"א יושב כמלך בגדוד עם אלפי אמת'ע חסידישע בחורים מיט אינגעלייט יושבים בקדושה ובטהרה, ויחזו את האלוקים כמעשה לבנת הספיר, ולכולם יש לב אחד לאביהם שבשמים ולמשה עבדו. מחזה וחויה רוחנית ועוצמתית שכזו לא חווה זה עידן ועידנים.

שטף הדיבור וההתרגשות לא נעצרו, אדרבה ההתלהבות מתחזקת:

כזה מעמד! כזאת עוצמה! כזאת קדושה! כזאת הנהגה! כזאת התקשרות לצדיק הדור!

באותו רגע, בעיצומה של החתונה, כשהרוממות הייתה בשיאה, גמלה בליבו החלטה, אותה לא שיתף עדיין עם איש: לקום מתוך העדה ולעשות מעשה פנחס ולשכך את חרון האף והקטרוג הגדול שיש בשמים, מחמת כח הסיטרא אחרא הפועלת ללא גבולות ומעצורים.

הוא היה נחוש להיכנס בעצמו ללוע הארי של הסיטרא אחרא ולהציל מה שאפשר. "מפני שהוא כמציל מידם", אמר וחזר ואמר.

ר' אברהם בנימין נבהל ושאלו אם הוא בטוח שיכול לעמוד מול כוחות הטומאה וחלילה לא להיסחף אחריהם פן יספה יחד בעוונם, והוא נענה והרגיע אותו ממושכות כי לא שלף את הרעיון מהרגע להרגע מהשרוול, להיפך הוא התבונן בכך בישוב הדעת ובמתינות, והרעיון מתבשל איתו בכל השבוע האחרון מאז החתונה, עד כדי כך שהדבר לא נותן לו מנוח והוא לא מצליח להתרכז בשום דבר אחר.

הם שמעו את התכנית לפרטי פרטים ובאריכות וישבו לדון בה בכובד ראש ובאחריות המתבקשת.

ר' בצלאל יילך השבת להתפלל עם האלקנאי, יטמע כביכול בתוך הקהילה וישמש כגיס חמישי בתוכה ונגדה. לא קלה תהיה המלאכה וכוחות נפש רבים יצטרך לאזור כדי להילחם עם הסיטרא אחרא פנים אל פנים, וכדי להשפיע שם מבפנים ולגרום להתפוררותה ולהתרסקותה לתוך עצמה. כך תיעלם כת המרידה מן העולם, כן יאבדו כל אויביך ה'.

היות ושיטות הפעולה של חסידי האלקנאי מוכרות הן וידועות, ודרכם בסיפור בדותות וחצאי אמיתות בהשחזת המקלדת, לבטח יתגאו הם על הדג השמן שנפל שוב בחכתם, ויספרו "ראית איך ר' בצלאל עשה צחוק מהם?!" אז כשתשמעו את הסיפורים שלהם תשתקו ותחייכו בזוית הפה, כי הוא בא להילחם עם כוחות הרשע מבפנים ולא להצטרף אליהם. סבלנות חברים. לטיפש לא מראים חצי עבודה.

לא יאומן עד כמה גדולה הרשעות של כת רשעי גור !!!
כל העולם מי הם גור נדלן !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2019 23:50 לינק ישיר 

גור החריפו את המאבק בקהילת הגר"ש
https://mobile.twitter.com/sharp_questions/status/1208765409350082561

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 07:55 לינק ישיר 

הרכבת עזבה את התחנה, והם עוד "כורזים" לנוסעים האחרונים שיזדרזו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 11:26 לינק ישיר 

הביטוי הציני, הרשעי אך המושכל, שאמר ליצמן לתקשורת, ביום חתונת רבו, חייב להילקח לתשומת ליבנו, בעת שאנו ששים כביכול על כל עריק וכדומה.

כה אמר בנימה אדישה: אנחנו 20 אלף בחתונה היום, ושם 100, זה לא רלוונטי לעשות מזה נושא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 13:11 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

הביטוי הציני, הרשעי אך המושכל, שאמר ליצמן לתקשורת, ביום חתונת רבו, חייב להילקח לתשומת ליבנו, בעת שאנו ששים כביכול על כל עריק וכדומה.

כה אמר בנימה אדישה: אנחנו 20 אלף בחתונה היום, ושם 100, זה לא רלוונטי לעשות מזה נושא

זה הוא אומר לתקשורת

הוא בעצמו והחסידות שלו עושים מזה נושא, ועוד איך!

אם זה כל כך זניח, מה החרמות והאסיפות וכל הפניקה שמסביב??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 13:16 לינק ישיר 

אבל אנחנו צריכים לדעת כי גור - על 2 הרבבות, לא הולכת להימחק, להתפצל. גם אני אוכל את הכובע שלי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 15:22 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

אבל אנחנו צריכים לדעת כי גור - על 2 הרבבות, לא הולכת להימחק, להתפצל. גם אני אוכל את הכובע שלי.

היא כבר פוצלה, והרוב יהיו אצל ר' שאול בלי שאלה בכלל, אחרי פטירת הרבי הנוכחי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 15:33 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

יוחנןש כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אם לא היה טרור אז כבר היום מעל 60%היו אצל הרב שאול אלתר שמגיעים אליו אנשים מכל העולם החרדי והדתי
גם חובשי כיפה סרוגה מגיעים אליו !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 16:16 לינק ישיר 

כל חובש כיפה סרוגה שמגיע אליו, בתקופה הזאת - מזיק לו ציבורית !!
תודיעי לחברים שלך!!!
ולכבוד חנוכה עוד כמה !!!!!!!!!!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 16:25 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

כל חובש כיפה סרוגה שמגיע אליו, בתקופה הזאת - מזיק לו ציבורית !!
תודיעי לחברים שלך!!!
ולכבוד חנוכה עוד כמה !!!!!!!!!!!!!!

הרב שאול אלתר מקבל את כולם!!
וגם את מי שחובש כיפה סרוגה !!
מגיעים אליו ליטאים ישנו ציבור שהם חרדים פתוחים
עם נשמה חסידית שגם מגיעים אליו וגם חסידים אחרים !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 20:47 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

יוחנןש כתב:

הימור בלבד.

כל הפעולה שנעשתה ודחקה את הגר"ש לפרוש כעת, היתה כדי למנוע את המצב הזה ביום שאחרי.

ימים יגידו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 20:52 לינק ישיר 

אם האדמו"ר הנוכחי היה מדבר לפני כל החסידים ואומר להם ששמע שבן דודו ר' שאול רוצה גם חצר, ולכן מצווה גדולה ללכת אליו ולשמוע ממנו, הוא היה מרוויח פי אלף מכל המלחמות שהוא וחסידיו מנהלים כעת. 

הרי כעת שר' שאול יוצא החוצה, כל הציבור רואה ומכיר אותו, ובמחילה מכבוד האדמו"ר, זה לא ממש כוחות. לר' שאול אישיות תורנית כריזמטית שמרתקת אותך ואילו האדמו"ר משעמם להחריד. לא כוחות בכלל. ואין כאן המקום להאריך לאיזה שפל מדרגה הוא הביא את חסידות גור. תקצר היריעה מלמנות את כל כשלונות גור בשנים האחרונות. אבל זה כנראה לא מדד לחסידים, רק למישהו חיצוני כמוני.

בכל אופן, מכיוון שהחינוך בגור הוא להיות כוחני ואנוכי, הם לא יכולים לשנות מסלול, וכעת הם מפנים את זה לבית פנימה. רק חבל שהם לא מבינים שכל חרם וכל כינוס זה דלק נוסף לחצר החדשה. או שיכול להיות שהם מבינים, אבל הגערער שבהם לא נותן להם מסלול אחר, רק כח ועוד כח....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 21:07 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה בגור: הרב וקסלשטיין ערק להגר"ש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.