בית פורומים בחדרי חרדים

גויים גמורים עולים ארצה ותומכים בליברמן, מי נושא באחריות?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/12/2019 12:59 לינק ישיר 
גויים גמורים עולים ארצה ותומכים בליברמן, מי נושא באחריות?

הח"כים החרדיים של שנות השמונים יכלו להפיל את הממשלה על תיקון חוק מיהו יהודי, ולא עשו זאת. נקודה. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 13:02 לינק ישיר 

אז לא נצביע בשום אופן לאברהם מוניה שפירא ומנחם פרוש!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2019 16:25 לינק ישיר 

אאל"ט הדיון אז היה על סעיף הגירות ולא על סעיף הנכד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2020 09:55 לינק ישיר 

2 נקודות למחשבה שלא ראיתי שחשבו עליהם .
א. הרב יוסף הוא פקיד . ויש כאלה שרוצים להחליף אותו בגלל מדיניות שהוא מכתיב .
גם היועץ המשפטי והשופטים והפרקליטות הם פקידים שיש כאלה שרוצים להחליף בגלל מדיניות שהם מכתיבים . אם זה ככה אז אני לא נגד .
ב. הרב יוסף הצדיק צריך לזכור את שורש הבעיה שהוא מציף . 1984 הרבי מלובביטש צעק בקול ניחר שצריך לשנות את חוק מיהו יהודי - שיהודי הוא זה שאמא שלו יהודיה או שגויר כהלכה !!
הרבי ניבא את גלי העליה ההמונית מברית המועצות לקול זילזול יהודים חרדים שפשוט לא ראו את מה שהרבי ראה .
אני בתור ילד זוכר שעמדתי ברחוב והחתמתי אנשים על עצומת " שינוי החוק מיהו יהודי " שנכשלה .
ומי הכשיל אותה ? הרב שך - פטרונו של הרב עובדיה יוסף ומפלגת שס .
לולי ההתנגדות החרדית החוק היה משתנה ולא היו מעלים כל כך הרבה גויים ממדינות חבר העמים .
צחוק הגורל שהרב יצחק זועק היום על מה החרדים גרמו דור לפני .

אני דובר רוסית ויודע מכלי ראשון שהעליה היא מבורכת . הגיעו אנשים נפלאים שהרימו את המדינה . ישנם גם אנשים שהגיעו לכאן לא בדרך ישרה . וישנם אנשים שהגיעו לכאן לא בדרך צודקת . אני עד !!! ( ב96 הייתי בשטח - בחבר העמים איך הסוכנות פעלה בשטח כמה שקרים סיפרו לאנשים בשביל שיעלו לארץ. גם הייתי בעצמי עובד סוכנות בשנת 2000 בקייב - אבל זה סיפור נפרד )

מאיר ברוק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2020 11:00 לינק ישיר 
מצדרביעי

מלח_דק כתב:
אז לא נצביע בשום אופן לאברהם מוניה שפירא ומנחם פרוש!

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא הבנתי, אגודת ישראל היום היא לא "המשך" של זו שאז???
היא מפלגה חדשה של "חרדים חדשים"??

גם אני יכול להקים מפלגה חדשה ולטעון שזו המפלגה של החרדים??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2020 11:01 לינק ישיר 

אין ''אילו'' בהיסטורי'ה

תוקן על ידי פיינרך ב- 08/01/2020 11:19:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2020 11:14 לינק ישיר 

הפוליטקאי הרב יצחק יוסף יודע את האמת ההיסטורית אבל מעדיף להתעלם..... מי שיזם את הקמת שס היה הרב שך. לכן בשנות ה 90 המוקדמות , יו"ר שס היה נציג של הרב שך. הרב יצחק פרץ שימש כשר הקליטה מטעם שס. הוא זעק והתריע על כך שמביאים מרוסיה גויים גמורים . הרב פרץ דרש למנוע את התופעה. אבל ראש הממשלה דאז יצחק שמיר מאוד כעס עליו. עד שלבסוף הרב פרץ התפטר. מי שנכנס במקומו היה אריה דרעי הצעיר. שכמובן לא הייתה לו בעיה עם גויים רוסים אנטישמים. לא עם הסכמי אוסלו. לא עם 'התרגיל המסריח' וגם לא הייתה לו בעייה לגנוב כסף ציבורי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/1/2020 11:42 לינק ישיר 

כמה הזוי לראות שפותח האשכול אינו מסוגל להבחין בין סעיף 4א לחוק השבות. שלגביו לא היה מחלוקת. וכל החרדים התנגדו לו.
לסעיף 4ב, שלגביו נטישה מחלוקת עזה בין הרבי מחבד, לכלל מנהיגי החרדים בארץ. החסידים הליטאים והספרדים.
בסעיף 4ב הרבי לחם שיכניסו את המילה 'כהלכה' ומנהיגי כל החרדים בארץ לא תמכו במלחמתו.
אבל סעיף 4א, זה הבעיה שלפנינו. וזה לא קשור בכלל לשאלת מיהו יהודי.

תושבים וילדים

4.    כל יהודי שעלה לארץ לפני תחילת תקפו של חוק זה, וכל יהודי שנולד בארץ בין לפני תחילת תקפו של חוק זה ובין לאחריה, דינו כדין מי שעלה לפי חוק זה.

זכויות בני משפחה (תיקון מס' 2)  תש"ל-1970

4א.     (א)  הזכויות של יהודי לפי חוק זה והזכויות של עולה לפי חוק האזרחות, תשי"ב-1952, וכן הזכויות של עולה לפי כל חיקוק אחר, מוקנות גם לילד ולנכד של יהודי, לבן זוג של יהודי ולבן זוג של ילד ושל נכד של יהודי; להוציא אדם שהיה יהודי והמיר דתו מרצון.

(ב)  אין נפקא מינה אם יהודי שמכוחו נתבעת זכות לפי סעיף קטן (א) עודו בחיים או לאו ואם עלה ארצה או לאו.

(ג)   הסייגים והתנאים הקבועים לגבי יהודי או עולה בחוק זה או על פיו או בחיקוקים כאמור בסעיף קטן (א), יחולו גם על מי שתובע זכות לפי סעיף קטן (א).

הגדרה (תיקון מס' 2)  תש"ל-1970

4ב.     לענין חוק זה, "יהודי" – מי שנולד לאם יהודיה או שנתגייר, והוא אינו בן דת אחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 06:19 לינק ישיר 

גם את סעיף 4א לא תיקנו. ולדעתי האחריות על הרב שך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 07:50 לינק ישיר 

לאחרונה יש איזה פרופסור שמתדהר בתואר  האקדמי שלו וגם בתואר "נוסף" שהמציא לעצמו ,נוסע בעולם ומנסה להכריז על מליונים כצאצאי עשרת השבטים ,לגייר אותם ולהביא אותם לישראל. עוד מגה חבלן בכרם ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 08:07 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:
גם את סעיף 4א לא תיקנו. ולדעתי האחריות על הרב שך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אחרי שאתה מבין שכל מה שהבאת באשכול עד כה, הוא בלבולי מוח. כפי שכל השנה האחרונה אתה מבלבל במוח.

אתה עובר להשמצה חילופית נגד הרב שך, ללא כל בסיס.
רק בשביל שיהיה לך תירוץ למה כתבת נגד הרב שך בעניין אחר שהתברר כשטות מוחלטת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 09:34 לינק ישיר 

לא אדוני. שני הסעיפים לא מתוקנים ושניהם באחריות של הרב שך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 10:27 לינק ישיר 

במחשבה שני'ה, בעצם האחריות היא על כל אחד ואחת מאיתנו.
כאשר הם נחתו בישראל והגיעו לשכונתנו, מי מאיתנו הסביר להם פנים? מי עזר להם בצעדיהם הראשונים במדינה לא מוכרת? מי הזמין אותם לסעודת שבת והסביר להם בחן ובנועם על יופי שביהדות?
סביר להניח, שמי שיש לו נשמה יהודית שיודעת הכרת טובה מהי, לא הי'ה נשאר אדיש ומנוכר לכל דבר שבקדושה.
לאחר זמן מה הי'ה שם כיפה על הראש, מצטרף למניין, שולח ילדיו למוסדות הנכונים.
אין הזדמנות שני'ה לעשות רושם ראשוני. מהיכרותי את התחום, רוב ה-"אנטי" צמחו בגלל היחס העוין כלפיהם מצידנו אנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 10:43 לינק ישיר 
מצדרביעי

פיינרך כתב:
כאשר הם נחתו בישראל והגיעו לשכונתנו, מי מאיתנו הסביר להם פנים? מי עזר להם בצעדיהם הראשונים במדינה לא מוכרת? מי הזמין אותם לסעודת שבת והסביר להם בחן ובנועם על יופי שביהדות?
סביר להניח, שמי שיש לו נשמה יהודית שיודעת הכרת טובה מהי, לא הי'ה נשאר אדיש ומנוכר לכל דבר שבקדושה.
אין הזדמנות שני'ה לעשות רושם ראשוני. מהיכרותי את התחום, רוב ה-"אנטי" צמחו בגלל היחס העוין כלפיהם מצידנו אנו.

יש משהו בדבריך, אבל זה ודאי לא נוגע לעשרות אלפי הגויים שנמצאים פה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 10:59 לינק ישיר 

https://rotter.net/-bin/forum/dcboard.?az=read_count&om=596591&forum=scoops1

ליברמן המטונף דואג לציבור החרדי שסובל מבורות ועניות זב חוטם ולבוש קרעים בגלל העסקנים השולטים בו, ממש תודה רבה לך פרא אדם חסר צורה שכמותך, אין עוד ציבור נשלט וחסר חוט שדרה כמו הציבור שאתה מייצג, הציבור הכי אינטלגנטי והכי תורם במדינה הוא הציבור החרדי הבוחר נציגים ושמח בדרך חייו. לך לחור שממנו באת ואל תגרום כאן נזקים אדירים לכלל התושבים ובכללם הציבור הרוסי שמעולם לא עשית למענו כלום חוץ מזעקת הקוזק הנגזל מול גאון הדור הרב יוסף שליט"א. לך לך מארצינו אל הארץ ממנה באת ואל תגרום כאן לנזק פוליטי וקרע בעם כפי שלא היה מעולם. איננו זקוקים לך ולדאגותיך כלב שוטה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 11:03 לינק ישיר 

פיינרך כתב:

החבדניקים דווקא השקיעו המון בתחום הזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גויים גמורים עולים ארצה ותומכים בליברמן, מי נושא באחריות?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.