בית פורומים בחדרי חרדים

אני חסר ליב''ה. מודה. אבל שבנקאית לא יודעת חשבון, מה עושים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/1/2020 19:28 לינק ישיר 
אני חסר ליב''ה. מודה. אבל שבנקאית לא יודעת חשבון, מה עושים?

לה''ו. במועד החיוב של חודש 12/19 בדקתי כהרגלי בקודש את דף החשבון בבנק, וגם את החשבון של האשראי. הפער היה של כ245₪ לרעתי. חשבתי שאולי הייתה עסקה שנכנסה ברגע האחרון, ולא עודכן. חיכיתי עד אתמול, ועדיין הסכומים אותם סכומים.
לא התעצלתי, ושלחתי לבנקאית שאילתא עם צילומי מסך של האשראי, ושל החיוב בפועל, ו... התשובה היא ''תעשה חשבון''.
אז, חשבון כנ''ל איני יודע, אז כתבתי לה בחזרה: אז חברת האשראי אינה יודעת חשבון"?!
עכשיו, הבנק הזה באמצעות הבנקאית הנ''ל עשו פאדיחות שהופנו למנהלת הסניף, ולפניות הציבור של הבנק, ולא הייתה פעם אחת דהתלונה לא הייתה מוצדקת, והיא חטפה על הראש.
לבינתיים, הבנק הנ''ל נמצא בתהליך מיזוג עם בנק אחר שרוכשים אותה, ואני רוצה לעבור לבנק הקונה, אך יש לי פחד שהבנקאית הנ''ל תיהפך לבנקאית בסניף המאוחד. (שניהם באותו אזור), ואז, מה ''הרווחתי''?
כמובן שיש לי את כל המיילים, עם כל ההתנהלות המוטמטמת להפליא, והראש הקטן.
אבל, באמת?! האם עכ''כ, גם בבנקים מקבלים אנשים שלא מתאימים?!
נ.ב. חוץ מפניות הציבור של הבנק, למי עוד אפשר לפנות? תודה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2020 22:09 לינק ישיר 

אל תסמוך על מה שאתה רואה באתר של הבנק בלשונית של כרטיסי אשראי. תכנס ישר לאתר של חברת האשראי ושם תמצא דברים מדוייקים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/1/2020 22:32 לינק ישיר 

לה''ו. אצטרך לבדוק. אבל באף אחד מ24 שנים שיש לי חשבון בנק, לא היה הבדל של אג' בין סכום החיוב שאשראי לבין החיוב בבנק.
מה שכן, וזה כתוב במפורש באתר, שייתכן 24כ שעות בין מה שכתוב לבין החיוב בפועל.
כאן החיוב היה ב15/12, ועברו שבועיים!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2020 14:36 לינק ישיר 

לאחרונה ירדתי קצת משימוש בכרטיסי אשראי קרדיט והחלטתי לנסות כרטיס דביט, הקצאתי חשבון אחד להתנהלות הבית ודואג שיהיה שם כסף זמין להוצאות כלכלה, כשהילדים עושים שימוש בכרטיס לסופר וכדו'.

כמעט בכל שבוע אני מגלה שהיתרה כלל לא תואמת את האמור להיות בה, ללא שום הגיון. ולאחר יום עד יומיים זה מסתדר.

החלטתי לנסות את זה בעוד בנק שמשתמש בכרטיס אשראי של חברה אחרת, וגם שם זה קורה, אבל שונה, בעיקר שזה מסתדר יותר מהר.

הצגתי את זה לפקיד ותיק בתחום הבנקאות והאשראי, לדבריו, ישנם מכשירי חיוב הגובים בתחילת העסקה סכום גבוה יותר ובסיום החשבון רושמים את הסכום האמיתי. היות ואין אפשרות לסגור סכום באשראי. ולכן לאחר יום יומיים הסכומים מתקזזים.

וכאן אנו מגיעים לתעלומה במערכת האשראי בישראל, אין ללקוח שום דרך לדעת כמה אשראי סגרו לו, לא באתרים של הבנקים ולא באתרים של חברות האשראי. אילו זה היה שקוף היינו רואים את העסקעות הדמיוניות האלו.

למישהו יש הסבר מדוע זה חסוי, אגב, זה גלוי לכל פקידה בחברות האשראי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אני חסר ליב''ה. מודה. אבל שבנקאית לא יודעת חשבון, מה עושים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר