בית פורומים בחדרי חרדים

עובדות שלא מספרים לכם על החיסונים לשפעת. מומלץ לקרוא לפני שמתחסנים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/1/2020 09:10 לינק ישיר 
עובדות שלא מספרים לכם על החיסונים לשפעת. מומלץ לקרוא לפני שמתחסנים

https://www.rambam-medicine.org.il/category/the-truth-about-flu-vaccine

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2020 14:08 לינק ישיר 

ללא מילים: www.health.gov.il/Services/Committee/deceive/Documents/2016850.pdf

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2020 15:35 לינק ישיר 

מומלץ לא להתפתות אחר פרסומים שטותיים שכאלה .
הייתי מצפה ממאמר רציני לנתח את הדברים החיוביים והשליליים של בעד ונגד החיסון ואפשר אז לסכם מה עדיף .ברגע שהקשקשן הזה מפרסם דברים שליליים בלבד הרי הוא בא לפרסם אג'נדה אישית ומאמר פוליטי. כך לא כותבים מאמר או מחקר רציני ואובייקטיבי .
ברור שבחיסונים יש גם דברים נגד ובהחלט לא הייתי מתחסן ללא הבנה רפואית או יעוץ מינימלי של רופא.
ובכל זאת בסיכום הסופי עדיף לכלל להתחסן לשפעת כי התועלת גוברת על החיסרון ולשווא הרופא הנל ינסה לנפח את החסרונות לא יצליח לו. חבל שהציבור החרדי בחלקו הוא בור ועם הארץ ואפשר למכור לו לוקשים בכזו קלות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/1/2020 22:16 לינק ישיר 

אני השתכנעתי. עד שלא אקבל תשובות משכנעות לא אסכן את בריאותי ואת בריאות משפחתי! בטח לא לגבי שפעת שלעולם לא היה נחשב למשהו מסוכן שכדאי בשביל למונעו ככה להסתכן. ועצה טובה למי שעדיין מתומכי החיסונים. ההשתקות האלימות רק משכנעות שמסתירים משהו מהציבור. תנו לציבור להחליט. העם אינו מטומטם כפי שמנסים להציגו. ובקשה ממי שרוצה להתייחס, אנא תקראו קודם מה שכתוב בלינק הנ"ל! אחרת אינכם רציניים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 18:28 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

הייתי מצפה ממאמר רציני לנתח את הדברים החיוביים והשליליים של בעד ונגד החיסון ואפשר אז לסכם מה עדיף .ברגע שהקשקשן הזה מפרסם דברים שליליים בלבד הרי הוא בא לפרסם אג'נדה אישית ומאמר פוליטי. כך לא כותבים מאמר או מחקר רציני ואובייקטיבי .
ברור שבחיסונים יש גם דברים נגד ובהחלט לא הייתי מתחסן ללא הבנה רפואית או יעוץ מינימלי של רופא.
ובכל זאת בסיכום הסופי עדיף לכלל להתחסן לשפעת כי התועלת גוברת על החיסרון ולשווא הרופא הנל ינסה לנפח את החסרונות לא יצליח לו. חבל שהציבור החרדי בחלקו הוא בור ועם הארץ ואפשר למכור לו לוקשים בכזו קלות.

עצם זה שמערכת הבריאות (לא רק בארץ) לא מוכנה לעשות מחקרים על נזקים מחיסונים (ואם מישהו עשה להסתיר ולא אחת גם לרדוף אותו) ועוד ניתן פטור גורף מניסויים כאלו המחוייבים בתרופות זה לבד מריח לא טוב ונותן עוד ביסוס לטענות בדבר הנזקים העלולים להיות מהחיסונים,
ולכן בצדק האמון במערכת הרפואה בעניין זה מפוקפקת ביותר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 18:45 לינק ישיר 
סענדי

ברכת_החמה כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

איך נכנס לכאן המילה 'חרדי', כאילו שהציבור החילוני הם ממש ממש חכמים בעניני רפואה?? למה צריך לגרור כל ויכוח ציבורי לויכוח דתי חילוני??

תוקן על ידי סענדי ב- 04/01/2020 18:46:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 19:05 לינק ישיר 
momeir

ברכת_החמה כתב:

כתבת: " חבל שהציבור החרדי בחלקו הוא בור ועם הארץ ואפשר למכור לו לוקשים בכזו קלות" .
 החרדים אולי 'בורים' במדע וברפואה אבל כנראה שהם לא מטומטמים... ומוכנים גם לבדוק את 'המערכת הרפואית' הממוסדת.
כותב המאמר הוא רופא בוגר הטכניון וחשוב לו שתדעו את העובדות לגבי החיסונים
הד"ר הנכבד מביא  18 עובדות לגבי החיסון. ואני ממליץ לך בחום לקרוא את העובדות לפני שאתה מגיב

הרופא  מסיים ואני מצטט :

כל אלו עובדות.
לא דעות. לא גישות. לא אמונות.
עובדות.

אתם חושבים שיש טעות באחת העובדות?
אני רק בן אדם וגם אני יכול לטעות.
במידה ואתם בטוחים שיש טעות, שלחו אלינו מייל אל: info@rambam-medicine.org.il
ציינו היכן הטעות, נמקו וצרפו הוכחה (כגון מאמר מדעי) שמוכיח שאכן טעיתי.
במידה ואכן טעיתי, לא אהסס לתקן זאת מיידית ואף לפרסם את התיקון בניוזלטר.
(אין טעם לשלוח מייל בנושא, אם אין לכם ראיה ברורה ומדעית לכך שיש טעות במה שכתבנו כאן).

זכותכם לבחור להתחסן לשפעת.
אבל לפחות כעת אתם יודעים את העובדות לגבי חיסון השפעת.
מזה זמן רב שאני מוגדר על ידי משרד הבריאות כסכנה לשלום הציבור, למרות שכל מה שכתבתי ואני כותב- הן עובדות!

תוקן על ידי momeir ב- 04/01/2020 19:09:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 19:27 לינק ישיר 

המציאות מוכיחה שנה אחרי שנה מי מת ומי נשאר חי.כמעט כל המתים בשפעת לא חוסנו ולצערינו הם רבים .לאנשים עם גורמי סיכון זה לא משחק ילדים ולא נתון לשרלטנים טבעוניים שמנסים לשווק אג'נדה טבעונית.
האשכול הזה לא יעזור למי שנהיה חולה באמת והסתבך.עם
בריאות לא משחקים.
אני באופן אישי מתחסן כל שנה ועובר את החורף מצוין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 19:30 לינק ישיר 

ציבור ללא השכלה כללית באמת יותר קל למכור לו קשקושים כאלה כי לציבור משכיל יש לו אפשרות להצליב מידע ולשאול עוד רופאים את דעתם.פשוט מאוד.
אחד שכותב פה כי על סמך האשכול הזה לא יחסן את ילדיו וזה מקור המידע היחיד שלו אני ממש מרחם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 19:43 לינק ישיר 

לגבי חיסון נגד שפעת, מי שמתנגד לחיסון, על אף שאני מרחם עליו שיבושם לו. האחריות רובצת על כתפיו.
מי שרוצה להתגונן שיתחסן.

הבעיה בחיסונים של מחלות כמו חצבת שמי שלא מתחסן בגלל אמונות תפלות, ואח"כ מדביק אנשים אחרים כתוצאה מחוסר האחריות שלו, שידע שהוא אחראי ישיר לתוצאות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 19:57 לינק ישיר 

קשקושים הוא כתב שם. וקורא לזה עובדות.

עובדה מספר 1 - יש בחיסון חומרים מסוכנים.

נכון. אבל אין לזה משמעות. גם במטבח שלכם יש חומרים מסוכנים, תשתו בקבוק שמן זית ויצטרכו לאשפז אתכם. החומרים שהוא מציין ניתנים במינון מזערי שלא פוגע בבריאות, כספית בכלל לא מביאים כאן בישראל. 

עובדה מספר 2 - חיסון שפעת לא עובר מבחני בטיחות.

לא נכון. החיסונים עוברים מבחני בטיחות, רק לא בהרכב המדוייק. כלומר, בדקו את החיסון נגד זן א' ונגד זן ב' ונגד זן ג', רק לא בדקו את החיסון שמכיל גם  את זן א' וגם את זן ב'. מניסיון של שנים ומליוני חיסונים - אין לזה משמעות.

וכן הלאה שאר ה"עובדות" הוא מביא חצאי דברים אמיתיים ועל בסיס זה הוא טוען שמדובר בסיכון גדול. 

חיסונים בכלל וחיסוני שפעת בפרט הם מהדברים הנחקרים ביותר בעולם הרפואה, וחברות התרופות עושות את מירב המאמצים להוציא מוצרים בטיחותיים לשוק, מהסיבה הפשוטה, בעבר פחות הקפידו על זה וחברות שהוציאו מוצרים גרועים לשוק נתבעו, ופשטו רגל. (אפשר להיזכר ב"רמדיה" שהיא לא חברת תרופות אבל נדרשה לבטיחות באותו סדר גודל.)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 20:20 לינק ישיר 

momeir כתב:
momeir

ברכת_החמה כתב:

כתבת: " חבל שהציבור החרדי בחלקו הוא בור ועם הארץ ואפשר למכור לו לוקשים בכזו קלות" .
 החרדים אולי 'בורים' במדע וברפואה אבל כנראה שהם לא מטומטמים... ומוכנים גם לבדוק את 'המערכת הרפואית' הממוסדת.
כותב המאמר הוא רופא בוגר הטכניון וחשוב לו שתדעו את העובדות לגבי החיסונים
הד"ר הנכבד מביא  18 עובדות לגבי החיסון. ואני ממליץ לך בחום לקרוא את העובדות לפני שאתה מגיב

הרופא  מסיים ואני מצטט :

כל אלו עובדות.
לא דעות. לא גישות. לא אמונות.
עובדות.

אתם חושבים שיש טעות באחת העובדות?
אני רק בן אדם וגם אני יכול לטעות.
במידה ואתם בטוחים שיש טעות, שלחו אלינו מייל אל: info@rambam-medicine.org.il
ציינו היכן הטעות, נמקו וצרפו הוכחה (כגון מאמר מדעי) שמוכיח שאכן טעיתי.
במידה ואכן טעיתי, לא אהסס לתקן זאת מיידית ואף לפרסם את התיקון בניוזלטר.
(אין טעם לשלוח מייל בנושא, אם אין לכם ראיה ברורה ומדעית לכך שיש טעות במה שכתבנו כאן).

זכותכם לבחור להתחסן לשפעת.
אבל לפחות כעת אתם יודעים את העובדות לגבי חיסון השפעת.
מזה זמן רב שאני מוגדר על ידי משרד הבריאות כסכנה לשלום הציבור, למרות שכל מה שכתבתי ואני כותב- הן עובדות!

תוקן על ידי momeir ב- 04/01/2020 19:09:02

דברים אלו הם רק דוגמית מסרחונה של מערת הרפואה ביושרה רפואית,
ומשום מה אפילו מהדבר הבסיסי שכתבתי על פטור ממחקר סיכונים בחיסונים המגיבים אחרי התעלמו כסומים בארובה,
והם עוד יטענו לבורות המסרבים להתחסן,
שיסתכלו במראה קודם .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 22:40 לינק ישיר 
hhaavv

יהודים כתב:

עובדה מספר 2 - חיסון שפעת לא עובר מבחני בטיחות.

לא נכון. החיסונים עוברים מבחני בטיחות, רק לא בהרכב המדוייק. כלומר, בדקו את החיסון נגד זן א' ונגד זן ב' ונגד זן ג', רק לא בדקו את החיסון שמכיל גם  את זן א' וגם את זן ב'. מניסיון של שנים ומליוני חיסונים - אין לזה משמעות.

לכאורה הטענות שלו הם בכלל על החומרים הנוספים ולא על זן הווירוס הספציפי - ואלה לא משתנים מידי שנה, כך שיש כן ניסיון מצטבר מכל השנים, גם אם הווירוס עצמו אינו זהה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 22:57 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

המציאות מוכיחה שנה אחרי שנה מי מת ומי נשאר חי.כמעט כל המתים בשפעת לא חוסנו ולצערינו הם רבים .לאנשים עם גורמי סיכון זה לא משחק ילדים ולא נתון לשרלטנים טבעוניים שמנסים לשווק אג'נדה טבעונית.
האשכול הזה לא יעזור למי שנהיה חולה באמת והסתבך.עם
בריאות לא משחקים.
אני באופן אישי מתחסן כל שנה ועובר את החורף מצוין.

יותר מידי קישקושים!
חברה של אמא שלי, כל שנה משכנעים אותה להתחסן!
ודווקא בגלל החיסון, ובעקבותיו היא נהיית חולה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

הממסכן עצמו. מרחמים עליו אך לא מעריכים אותו!!! 
אך מי שלא ממסכן עצמו. לא מרחמים עליו! 
אלא מעריכים אותו!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 22:58 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

ותפסיק להתייחס לרופאים כאל סגני הבורא!
כי אף הם בני אדם!
ואף הם טועים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

הממסכן עצמו. מרחמים עליו אך לא מעריכים אותו!!! 
אך מי שלא ממסכן עצמו. לא מרחמים עליו! 
אלא מעריכים אותו!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 23:41 לינק ישיר 

לא מילים: www.health.gov.il/Services/Committee/deceive/Documents/2016850.pdf

המכתב של משרד הבריאות מביע את הדיקטטורה הנשלטת במשרד על ידי אדם כוחני ושתטלני  כעין הנ.ק.וו.ד ברוסיה ובשאר מקומות, וכל רופא במדינת ישראל מפחד על משרתו ואומר שיש לחסן
כאשר בפורומים סגורים הדברים נאמרים בהפוך שלא לחסן

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עובדות שלא מספרים לכם על החיסונים לשפעת. מומלץ לקרוא לפני שמתחסנים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.