בית פורומים בחדרי חרדים

מזעזע! "רוצחים אותי בדם קר"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/1/2020 21:07 לינק ישיר 
מזעזע! "רוצחים אותי בדם קר"

ביולי 2015 התאבד תנ"צ אפרים ברכה ז"ל בירייה לאחר שחשף כי קיבל הצעת שוחד מהרב יאשיהו פינטו. עכשיו, יותר מארבע שנים אחרי מותו, מתפרסמות לראשונה השיחות שניהלה איתו העיתונאית עדי מאירי בימים האחרונים לחייו. הוא מספר בהן על מערכת היחסים הקרובה עם הרב שהעריץ, דוחה בתוקף את הטענה שלקח שוחד, תוקף את פרקליט המדינה שי ניצן שלא העניק לו גיבוי ומתאר את מסכת הייסורים שעבר מול קמפיין שהציג אותו כשוטר מושחת ודחף אותו למעשה ייאוש

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5652725,00.html

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2020 21:15 לינק ישיר 

אוי לו לעד המדינה הפושע פינטו מיום הדין! אוי לו מחילול השם!

קישור
:

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 04/01/2020 21:47:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2020 01:04 לינק ישיר 

באבא זוטא אני במקומך הייתי נזהרת לא רוצה לחשוב מה יקרה ללשון שלך אחרי סתימת הגולל !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2020 19:37 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:
באבא זוטא אני במקומך הייתי נזהרת לא רוצה לחשוב מה יקרה ללשון שלך אחרי סתימת הגולל !!!

בשם אבותי הקדושים אני הק' מבטיחך נאמנה! כי הרשע פינטו וחסידיו השוטים (זכרים ונקבות) אשר ידיהם מגואלות בדמו של הצדיק אפרים ברכה הי"ד, לא יזכו לאחר זיבולא בתרייתא להיכנס אפילו בשערי הגהינום! ויהיו נשמותיהן רוחין ערטילאין הנקלעין בכף הקלע מסוף העולם ועד סופו ומלאכי חבלה זורקין בהם חיצים וכלבים אוכלים אותם עדי יקיצו שוכני עפר לחיי עולם ואלה ידונו לחרפות ולדיראון עולם! בב"א אנס"ו. אשרי המחכה ויגיע. והוא רחום יכפר ולא ישחית...

מקום החותם

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 05/01/2020 19:58:07

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מזעזע! "רוצחים אותי בדם קר"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר