בית פורומים בחדרי חרדים

הנה, גם אני מוכן להודות בטעות-בקשר לרב אמסלם...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/1/2020 18:10 לינק ישיר 
הנה, גם אני מוכן להודות בטעות-בקשר לרב אמסלם...

אמנם, ידעתי שלרב אמסלם יש דעות מקוריות בנושאי גיור, אבל חשבתי שגם הוא לא "ישבור את הכלים" ויעשה שדברים רק בגיבוי רבני גדול יותר.

עכשיו, שראיתי איך הצטרף למקהלת המגנים של הרב יוסף על התבטאויותיו "החמורות", בזמן-שלמרות הסגנון שאולי לא מכובד- הוא דבר על עובדות ידועות, שעל פיהם לפחות 40% מהעולים מבריה"מ בשנים האחרונות-אינם יהודיים- ולגבי טענה זו-על כל יהודי אורתודוקסי לגבות...

אין לי אלא לומר, עם כל הצער, שיכול להיות שטוב שזהות לא עברה במועד א'...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 18:33 לינק ישיר 

יש לכב' רק בעיה אחת קטנה...

דיעותיו המסוכנות והרפורמיסטיות של הרב אמסלם בעניין הגיור מתבססות על פסק ההלכה של... הרב עובדיה בעת שהיה רב ראשי שסמך את ידיו בזמנו על עשרות אלפי גיורי צה"ל הפיקטייביים.... וכזכור אף  בערוב ימיו הרב עובדיה הוציא מכתב תמיכה בגיורי צה"ל אלא שבעקבות האיום של משומדי ההשקפה הליטאים שתכננו לארגן עצרת מחאה נגד פסק ההלכה "הרפורמי" הרב עובדיה חזר בו מפסק ההלכה...

https://news.walla.co.il/item/1767896

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 07/01/2020 19:30:34

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 07/01/2020 19:32:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 19:00 לינק ישיר 

לה''ו. כשהייתי נער, והיה לי טמבלוויזיה מוחבאת מאחורי הש''ס (תרתי משמע), היה תוכנית ראיונות, ושאלה שם המראיינת פעיל עליה של הסוכנות כמה שאלות. והוא ענה שבעליה הראשונה היו הרוב יהודים, אם כי מלא סוכנים סובייטים רדומים. ובעליה השניה, יותר מ75%!!! לא יהודים... היא נחנקה, ושאלה שוב. ושוב ענה לה את אותה התשובה.
יש לציין שהמרואיין אינו חשוד באורטודוקסיות יתר.
נדמה לי שזה היה בחינוכית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 19:15 לינק ישיר 

יו"ר מפלגת 'עם שלם' הרב חיים אמסלם, שרץ במשותף עם זהות בבחירות האחרונות, אמר הבוקר לאתר 'מקור ראשון' כי התריע מראש מפני פירוק המפלגה בכאוס שנוצר עם הדחתו. "אמרתי להם, 'ברגע שהזזתם את המשבצת שלי ללא הצדקה נהיה תלויים זה ליד זה'. מי שחמד את המקום שלי עשה זאת כי חשב שיש לו כבר את בנט בכיס. גם בכירי המפלגה כבר מבינים שעצם הנגיעה בי במקום השני היא שהביאה את כל הבלגן הזה. אני הייתי מקובל על כולם".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 19:16 לינק ישיר 

הטעות הוא שהוא התכסח עם המשיח שלך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 20:42 לינק ישיר 
מצדרביעי

פסתםנחמד כתב:
הטעות הוא שהוא התכסח עם המשיח שלך

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא הייתה התכסחות, פשוט מדובר היה בחיבור טכני עם שריון לצורך הבחירות במועד א', וכשראו ש"לא סיפק לדעתם את הסחורה" לא המשיכו את ההסכם של השריון, אבל כמובן שאמסלם יכול כמו כל אחד אחר-להתפקד לזהות ולהתמודד בפריימריז.

למר באבא זוטא- כפי שאמרתי, יכול להיות שאין בעייה עקרונית בעצם שיטתו בגיור, אבל גם לפי השיטה הכי מקילה, המציאות בה עולים לישראל מרוסיה עשרות אלפים (אם לא מאות) של גויים גמורים-היא דבר בעייתי-איך שלא נתסכל על זה.

ובהקשר זה, הייתי מצפה מאמסלם שיגבה את הרב יוסף כשטוען טיעונים ברורים כגון אלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 20:56 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
למר באבא זוטא- כפי שאמרתי, יכול להיות שאין בעייה עקרונית בעצם שיטתו בגיור, אבל גם לפי השיטה הכי מקילה, המציאות בה עולים לישראל מרוסיה עשרות אלפים (אם לא מאות) של גויים גמורים-היא דבר בעייתי-איך שלא נתסכל על זה.

ובהקשר זה, הייתי מצפה מאמסלם שיגבה את הרב יוסף כשטוען טיעונים ברורים כגון אלו

אז כעת מסתבר שכב' פשוט מבלבל את המוח...

להזכירך כי למרבה הבושה כב' הראשל"צ תקף בחרפות וגידופים  את רבני מערך הגיור הממלכתי שמגיירים את אותם עולים גויים בדיוק לפי פסקי הרב עובדיה..

ואתה עדיין מצפה שהרב אמסלם יתן גיבוי לכב' הראשל"צ שמבזה את אביו???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 21:01 לינק ישיר 

אז הוא יכול לתקוף אותו על תקיפת אלו שמגיירים לפי פסקי הרב עובדיה.

אבל מצד שני, להדגיש שעם החלק בדברי הרב יוסף שעורר את עיקר הסערה- בנושא כמויות הגויים שבאים לפה מרוסיה- הוא כן מסכים...
משהו מסובך פה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 21:13 לינק ישיר 

אם היתה בך קצת הגינות היית "מצפה" מכב' הראשל"צ  שיפסיק לבזות את פסקי ההלכה של אביו הרב עובדיה, לפני הציפייה מהרב אמסלם שיתן לו גיבוי על דברים (נכונים כשלעצמם) שכל דרדק יודע שאסור לאמרם בציבור...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2020 21:16 לינק ישיר 

הרב אמסלם תמיד תמך בגיור גויים מזרע ישראל, זה לא חדש..  (אני מתאר לעצמי שהוא דיבר על גויים שיש להם אבא/סבא/סבתא יהודים)

אגב, הרב יצחק יוסף תקף אותו אישית בדבריו, צפוי היה שהוא יגיב ויאמר מה שאמר..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 18:08 לינק ישיר 

באבא_זוטא, איפה כתב הגר"ע על קריטריונים מיוחדים בגיור ל"זרע ישראל"?

הרב אמסלם הולך לפי שיטה משלו, שיטה גורפת, שמדברת על גיורים לצאצאי יהודים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 19:26 לינק ישיר 

בהרבה מקומות בחו"ל גיורים במסלול מיוחד ל"זרע ישראל" זו ממש לא מילה גסה, ואני מדבר על גיורים המוכרים כאן בארץ ע"י הרבנות בשופי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/1/2020 19:40 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

הנה "הקריטריונים" (בואו אלי ואני אסדר את זה אחת- שתיים...) כפי שנאמרו מפי קדשו של מרן זיע"א. ומי יבוא אחר המלך...

"מקרים דחופים פתרתי תמיד, תוך ימים אחדים. באו אלי למשל הרב של כפר סבא, הרב של דימונה, של נצרת עילית, שהיו להם מקרים דחופים. כשכבר קבעו את תאריך הנישואין וכו' והנה התברר שהאמא של הכלה היא גויה. במקרים כאלה אמרתי: בואו אלי ואני אסדר את זה אחת-שתים, וכך היה. אבל אינני עושה זאת לפרסומת אנחנו פועלים בצניעות! לא נבנים על חשבון אומללים אלה"

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 09/01/2020 19:41:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 21:40 לינק ישיר 

אנחנו מודים לך מאד על שבסוף לא יצא מכשול מתחת ידיך.

נכתב בחול מחוץ לישות הציונית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 22:35 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

הנה "הקריטריונים" (בואו אלי ואני אסדר את זה אחת- שתיים...) כפי שנאמרו מפי קדשו של מרן זיע"א. ומי יבוא אחר המלך...

"מקרים דחופים פתרתי תמיד, תוך ימים אחדים. באו אלי למשל הרב של כפר סבא, הרב של דימונה, של נצרת עילית, שהיו להם מקרים דחופים. כשכבר קבעו את תאריך הנישואין וכו' והנה התברר שהאמא של הכלה היא גויה. במקרים כאלה אמרתי: בואו אלי ואני אסדר את זה אחת-שתים, וכך היה. אבל אינני עושה זאת לפרסומת אנחנו פועלים בצניעות! לא נבנים על חשבון אומללים אלה"

. ומה יש לצפות מעושים פרנסתם מהישות הציונית.  לא ניתן לפתור את הבעיה הדמוגרפית של  הישות הציונית "על ידי התזה של קורטוב אבק קסם רבני על ראשי המהגרים ולהכריז עליהם כיהודים", כהגדרת העיתונאי יונתן רוזנבלום בעיתון "מעריב". ואין זה מן הראוי "לדחוף רבנים אל התפקיד המפוקפק לפתור סיטואציה שלא הם יצרו".    ואותם ״רבנים״ המשתפים פעולה עם השלטון הציוני, עושים לצחוק וקלס את הדת היהודית ואת כל היקר לנו
============::::::::====.   
נכתב מחוץ לישות הציונית טרם כניסת שבת קודש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2020 18:24 לינק ישיר 

כאחל כתב:

באבא_זוטא כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

. ומה יש לצפות מעושים פרנסתם מהישות הציונית.  לא ניתן לפתור את הבעיה הדמוגרפית של  הישות הציונית "על ידי התזה של קורטוב אבק קסם רבני על ראשי המהגרים ולהכריז עליהם כיהודים", כהגדרת העיתונאי יונתן רוזנבלום בעיתון "מעריב". ואין זה מן הראוי "לדחוף רבנים אל התפקיד המפוקפק לפתור סיטואציה שלא הם יצרו".    ואותם "רבנים" המשתפים פעולה עם השלטון הציוני, עושים לצחוק וקלס את הדת היהודית ואת כל היקר לנו
============::::::::====.   
נכתב מחוץ לישות הציונית טרם כניסת שבת קודש

וגם מחוץ לארץ ישראל שמקיאה אותך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנה, גם אני מוכן להודות בטעות-בקשר לרב אמסלם...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.