בית פורומים בחדרי חרדים

קופת חולים מאוחדת גני הדר - הדר גנים פתח תקוה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/1/2020 21:50 לינק ישיר 
קופת חולים מאוחדת גני הדר - הדר גנים פתח תקוה

נתבקשתי לפרסם נאמר לי שגם  פורסם בקבוצה השכונית 
מכתב שנשלח לקופה 

מאוחדת יקרה,
מזה כשלושים שנה אני מבוטחת שלכם!! האמת הייתי מרוצה כל השנים עד שעברתי לפתח תקווה, כן כן, אתם שומעים טוב!!! פתח תקווה לא מטולה, גם לא שדרות ולא ירוחם...לא איזה עיר נידחת ולא קטנה..  פתח תקווה!! עיר גדולה ובה לאחת השכונות הגדולות שכונת הדר גנים!!! 
לצערי מאז שעברתי אני רק מחפשת רופאים, מענה או תחליפים!! השירות שניתן בקופה הוא ברמה ככ גרועה שאין לתאר אותה. פשוט בושה. אין מילים שיכולות לתאר את המרפאה וההמתנה לרופא. את זה שאין שירותים ויש רק לצוות.. זה שאתה יושב בהמתנה ומישהו יוצא מחדר אתה נאלץ לזוז .. כי המקום הוא פיצייי!!! שאין מקום להגיע לקופת חולים עם עגלה, הליכון או כל דבר אחר שמגיעים איתו לקופת חולים!! אין רופאים קבועים כל שני וחמישי רופא מחליף...כי מי רוצה לעבוד בתנאים מחפירים כאלה.. לגמרי מובן. אין שירותי רפואה קצת יותר 'משודרגים' .. חוץ מרופא ילדים ומשפחה.. מזל שלפעמים יש מענה טלפוני... ועל לפגוש נגיד את מנהלת הסניף אפשר רק לחלום...או לדמיין פשוט איפה היא יושבת.. כי היא מוחבאת אי שם מאחורי המרפאה.. על בית מרקחת אי אפשר לסמוך בכלל כי אולי יהיה סגור בידיוק שבאת בחירוף נפש, בגשם ועם ילדים קטנים כי פתאום אין מי שימכור לך תרופות .. או שיש...אבל התור כל כך ארוך בגלל שזה ללקוחות מאוחדת ולאומית...(כי כמו שכבר אמרנו אין מקום שם..) ויש כל כך הרבה אנשים שאי אפשר להמתין שעות עם קטנים או מבוגרים שצריכים לעמוד...כי על כסאות לא שמעו במקום הזה!! 
מיותר לציין שהזוי שיום שלישי אין קופח אחרי צהריים.. כי ברור לכולנו שבשלישי צהריים אין חולים. וזה יום חופש בהגדרה!! חבל שכל המשק עובד כרגיל אך פה החליטו לסגור באמצע היום. 
מיותר לציין שאני לא היחידה ולצערי הרבה כבר עזבו ..  אני עוד מנסה בכוחותיי האחרונים למצוא איזה אור בקצה המנהרה שיחזיר אותי וישכנע את בעלי להישאר...כי הוא כבר לגמריי מיואש מזה.. ככ הייתי מרוצה שחבל לי... אבל בכנות אני כבר כמעט משוכנעת.. בשכונה ככ גדולה שכל שאר הקופות מחזיקות בין שניים לשלושה סניפים אצלנו המצב הוא שניים שלושה חדרים..  ככ עצוב שככה הקופה מתייחסת בזלזול למבוטחיה שמשלמים כל חודש בחודשו על שירות גרוע כזה. 
הבטיחו... קיימנו פגישה!! ניתנו הבטחות על ימין ושמאל..  עד היום לא נעשה כלוםםם!!! זה השפלה זה יריקה בפרצוף!!! אני מרגישה את זה באופן אישי!!  כל השנים כל כך המלצתי עליכם אמרתי שאתם מספר אחת וברגע אחד ירקתם לי בפרצוף!! לא הגיוני לי שזה ככה!! 
אתם מתפארים בכל מיני שירותים חדישים ומיוחדים שאת השירות הבסיסי אתם אפילו לא מספקים לנו!!! 
אני דורשת הסברים במיידי!!! לא הגיוני שזה הצורה שבה אתם מנהלים מרפאה בשכונה כל כך גדולה!!! 
אני פונה בשם רבים!! כולם רוצים תשובות!! 
אנו ביקשנו פגישה... בשבילכם לא בשבילנו..  כדי לעכב בעוד קצת ואולי להגיד משהו שישכנע את הקבוצה הבאה לעזוב...  אבל תשובתכם המשיכה לאכזב והתשובה הייתי כי אולי בעוד כשלושה שבועות יתפנה לכם זמן בשבילנו!!! בשבילנו!!! אתם שומעים נכוןןן אנחנו שמשלמים את משכורות הפאר של כל מי שיושב למעלה ולא שם עלנווו ולא אכפת לו מהתנאים המזביאים שאנו נאלצים לקבל!! ולא לקבל תשובות....כי הנוהל הוא לשלוח מייל ולהמתין לתשובה שלא תגיע..   
בזיון. 
מצפה לתגובה הולמת!  
אוריה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2020 00:57 לינק ישיר 
שידור

כמה הערות לסדר :
גם אני עזבתי את מאוחדת ועברתי למכבי . משהו קרה לקופה הזאת. 
לגבי המרפאה הנ"ל ולמען הדיוק בית המרקחת אינו משותף עם לאומית אלא סמוך אליו והוא מתנהל בנפרד לחלוטין. לא מסכים כ"כ עם הטענות לגבי בית המרקחת הנ"ל, מבחינת זמני שירות הוא לחלוטין דומה לקופות האחרות ואפילו טוב יותר . התורים שם אינם שונים מכל קופה אחרת . 
לי אישית היה ניסיון לא טוב עם רופאת ילדים באותה קופה . אני יכול להסכים שניתן לקבל איכות שירות  טוב יותר. 
למאוחדת בפתח תקווה יש סניף מרכזי ,סניף איכלוב . הזדקקתי לו עבור פעילות ציבורית , כאשר לא אהבתי את השירות של הפקידים פניתי למנהלת הסניף. אני חושב שאם היו עוד מנהלים כמוה מבחינת ניהול , עזרה ושת"פ עם החולים ,מאוחדת הייתה משאירה אבק לקופות האחרות . קיבלתי ממנה את הטלפון האישי, עזרה מעבר לשעות העבודה ובעיקר סיוע רפואי לתרופות יקרות המצריכות אישורים חריגים.  למאוחדת הייתה מנהלת אזור  מצוינת שסיימה את תפקידה לפני חצי שנה , יתכן והמחליף שלה זקוק לעוד זמן .  

תוקן על ידי שידור ב- 10/01/2020 01:00:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2020 10:21 לינק ישיר 

בית המרקחת הוא משותף כבר למעלה משנה ויותר ללאומית ומאוחדת , 
המצב בסניף גרוע , גם הרופאים עוזבים לסניפים אחרים או לקופות אחרות בגלל העדר תנאים ,
מנהל האזור מר משה כהן שהוא במקרה גם חרדי נפגש עם המבוטחים לפני שנה פלוס והבטיח הבטחות וכלום לא קרה או השתנה מאז ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2020 15:02 לינק ישיר 

http://www.mynetpetahtikva.co.il/%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%95%d7%aa/%d7%9e%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%a8-%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%a4%d7%90%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%a6%d7%a4%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%a7%d7%a9%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%a4%d7%90%d7%94-%d7%91%d7%94%d7%93%d7%a8-%d7%92%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9b%d7%a9%d7%9e%d7%99%d7%a9%d7%94%d7%95-%d7%a0%d7%9b%d7%a0%d7%a1-%d7%96%d7%94-%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%a9%d7%91-%d7%97%d7%99%d7%99%d7%91-%d7%9c%d7%a2%d7%9e%d7%95%d7%93-430026/8

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2020 11:04 לינק ישיר 

עדכון : בקרתי שוב באותו מקום נשוא האשכול ואכן הוא צודק.  
בית המרקחת משרת את שתי הקופות מאוחדת ולאומית. לא מצאתי תור .
סה"כ מדובר בסניף שכונתי בתוך מרכז מסחרי . (לא קניון ולא קרוב לקניון ). 

בכל מקרה מי שמחפש שירותים נרחבים יותר הוא יכול לפנות לסניף איכלוב בעיר. מתוך הכרות אישית ושוב לאחר מבחן הזמן אם כל המנהלים במאוחדת היו מתיישרים לרמת השירות של הגברת מיכל מנהלת הסניף באותו סניף ,לא רק אבק הקופה הזאת הייתה משאירה לאחרים כי אם הוריקן. ( למען הגילוי הנאות אני חבר בקופ"ח מכבי ) . רפואה שלימה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2020 14:18 לינק ישיר 

אני לא יודע מה קורה אצל המתחרים אבל בבני ברק מאוחדת בצניחה חופשית בכל הפרמטרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2020 20:38 לינק ישיר 
מסכים. גם אני עברתי ממאוחדת למכבי בבני ברק

משגיחבשער כתב:
אני לא יודע מה קורה אצל המתחרים אבל בבני ברק מאוחדת בצניחה חופשית בכל הפרמטרים

רק שים לב על העיר והסניף אותו ציינתי היום . הייתה תקופה שהתחילה לפני 15 שנה עד לפני 5 שנים בבני ברק. שמאוחדת הייתה מובילה ואז החלו הגרעונות , מנהלים התחלפו וככה הקופה הפסידה את התהילה . כמדומני כך היה גם בירושלים הרבה יותר שנים במגזר החרדי.   

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קופת חולים מאוחדת גני הדר - הדר גנים פתח תקוה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר