בית פורומים בחדרי חרדים

הציונות הדתית לא ממש קיימת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/1/2020 09:57 לינק ישיר 
הציונות הדתית לא ממש קיימת

קו ישר מוביל מן הריקוד (הבזוי) של הרב רפי פרץ עם החיילים המגרשים בגוש קטיף, ועד לבגידה השבוע באיתמר בן גביר.
הציונות הדתית שרואה עצמה כילדתה של המדינה במקום כהוריה, אינה מסוגלת להציב לה גבולות מוסריים ולכן אינה מסוגלת להיות נאמנה לשום דבר, לא לארץ ישראל ולא להסכמים חתומים.
המדינה הפכה לעבודה זרה והתנועה שאמורה היתה לקחת אחריות ולהנהיג, הפכה למגזר מסוכסך שיש בו יותר מפלגות מפוליטיקאים.

ממי האפסיים הללו לא ניתן בשום אופן לבשר את בשורתה של זהות. זהות צריכה לעמוד שוב על רגליה שלה או להמתין.

הנה שוב קטע שפרסמתי בחגים במאמר תגובה ארוך למוטי קרפל.

"בגוש קטיף התפוצצה הציונות הדתית לאלף רסיסים ופיזרה אבק כוכבים שמפרה את החברה הישראלית כולה, אבל כתנועה התברר שהיא לא באמת קיימת. מצד אחד הדתל"שיות, מצד שני החרדיות הסרוגה. שום חזון ובשורה לאומית לחברה הישראלית כבר לא מסוגל לפרוץ מהמרחב הזה, מלבד עסקנות סרוגה בליכוד – מחד, ומאבק פסיאודו חרדי נגד שירת נשים בצבא – מאידך.

אין אסיר מוציא עצמו מבית האסורים. לכן לא פיתחה הציונות הדתית אידיאולוגיה רלוונטית להנהגת המדינה והיא לעולם לא תפתח. היא אינה עומדת על חוף מבטחים תודעתי בלתי תלוי, שממנו ניתן להושיט יד ולומר – אחרי.

אבל כמו האיש אצל הארי פוטר שאת שמו אסור לומר, יש תנועה שדווקא כן ניסחה אידיאולוגיה שכזו, לא סתם ניסחה, ניסחה כמצע של מפלגה שרצה לכנסת, ופרסמה כספר בכל חנויות הספרים, והספר הזה הפך לרב מכר אצל כל צעירי ישראל – ממש לא רק הסרוגים – רב מכר ששיגע את המדינה ואיים להקפיץ את התנועה ובשורתה אל המקום בו ניצב בעת כתיבת שורות אלו – אביגדור ליברמן...

©משה פייגלין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 10:19 לינק ישיר 

פייגלך מוזמן להצטרף לכיפות השחורות, במקום לשרבט מילים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 11:54 לינק ישיר 

במצב הנוכחי.
הימניים צריכים להצביע ליכוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 12:04 לינק ישיר 

הכי קל לדבר על אחרים.... הסתבך עם כל החברים שלו, כשזה נגע לו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 12:32 לינק ישיר 

ח"כ לשעבר מהמפד"ל יגאל ביבי העריך שימינה לא תעבור את ה5 מנדטים. הרוב יעברו לליכוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2020 12:33 לינק ישיר 

https://www.youtube.com/watch?v=5HLSuvBmYKk

סופר כסף, זה בשבילך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/1/2020 18:28 לינק ישיר 

הפליגאלע פייגלין בגד בסרוגים כשהצטרף לליכוד ובגדול בדבריו כשאמר שלקדם את המדינה אפשר רק דרך מפלגה גדולה כליכוד,
וכשנבעט בגד בליכוד ופתח לבד,
הבטיח הבטחות ולא קיים,
בקיצור דמגוג גדול וחלול.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הציונות הדתית לא ממש קיימת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר