בית פורומים בחדרי חרדים

האם הכתבה בעתון הארץ נגד ליברמן היתה בהתייעצות עם גדו״י? יש בה תועלת או נזק?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/2/2020 13:47 לינק ישיר 
האם הכתבה בעתון הארץ נגד ליברמן היתה בהתייעצות עם גדו״י? יש בה תועלת או נזק?

אני רק שאלה
מישהו לקח אחריות על הנכתב בה ועל השלכותיה?
האם יתכן שמרוב רצון להתנקם בליברמן אפשר להתחיל להשתולל ולהתנהג כמוהו כאילו אנחנו חלק מהישראליות, ואנחנו ׳נראה לו׳ כמה אנחנו חזקים ו׳נחשוף את צביעותו׳...

אם הכתבה היתה רק חושפת את צביעותו האישית, גם אז צריך להתייעץ עם גדו״י אם מותר להתגרות באדם כזה שהשעה משחקת לו, אבל בחשיפה כזו עלולים להגרם נזקים למרקם היחסים הפוליטי השברירי ממילא בין נציגים חרדים לחילונים
החלטה לפרסם כתבה כזו צריכה להשקל מתוך אחריות וכובד ראש 
האם מישהו מגדו״י עמד מאחוריה, או שזו עוד כתבת חשיפה - סטייל צעירי כתבי התקשורת החילונית- ולא משנה תוצאותיה?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2020 14:29 לינק ישיר 

אם יתברר שהכתבה הורידה לו  2-3 מנדטים (גם אם הם יילכו לכחול לבן)  - אזי כל הכבוד לאהרן רבינוביץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2020 16:39 לינק ישיר 

החלוץ,מי לקח אחריות לתת  להמשיך לכל מיצר שמבקש את רעתו של המגזר החרדי לכאורה להמשיך במעשיו? ברור שהמפלגות החרדיות נתנו בחוסר אחריות משוועת,חסינות לישראל ביתנו, ולא נלחמו בה בזמן אמת? גם עכשיו הלחימה מתנהלת  בעצלתיים לעתים תוך כדי קריצה ובכפפות משי שאינה משיגה את המטרה המתבקשת,כי אין זכר לאלמנטים האנטישמיים  לכאורה של סרטוני ישראל ביתנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2020 16:53 לינק ישיר 

יש מצב שלך תדע הוא בן של שרית המלומדת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2020 17:12 לינק ישיר 

החלוץ כתב:
האם הכתבה בעתון הארץ נגד ליברמן היתה בהתייעצות עם גדו"י? יש בה תועלת או נזק?

אני רק שאלה
מישהו לקח אחריות על הנכתב בה ועל השלכותיה?
האם יתכן שמרוב רצון להתנקם בליברמן אפשר להתחיל להשתולל ולהתנהג כמוהו כאילו אנחנו חלק מהישראליות, ואנחנו 'נראה לו' כמה אנחנו חזקים ו'נחשוף את צביעותו'...

אם הכתבה היתה רק חושפת את צביעותו האישית, גם אז צריך להתייעץ עם גדו"י אם מותר להתגרות באדם כזה שהשעה משחקת לו, אבל בחשיפה כזו עלולים להגרם נזקים למרקם היחסים הפוליטי השברירי ממילא בין נציגים חרדים לחילונים
החלטה לפרסם כתבה כזו צריכה להשקל מתוך אחריות וכובד ראש 
האם מישהו מגדו"י עמד מאחוריה, או שזו עוד כתבת חשיפה - סטייל צעירי כתבי התקשורת החילונית- ולא משנה תוצאותיה?

אני מחזק את ידיך.
עוד לפני גדו"י, האם יועץ תקשורת נתן ידו למהלך?
די ברור שרוב הבקשות לא היו באמת ל"מקרובים" אלא לבחורים שהסתבכו עם הצבא מחוסר דעת/תשומת לב/סמוך, וכולנו יודעים שהטלפון הראשון במקרה כזה , זה לח"כ החרדים. גם כשהם באופוזיציה.
עכשיו כל שר ביטחון (ובטח אם זה יהיה שוב ליברמן ח"ו) יזרוק אותם מהמדרגות , בשביל מה הוא צריך את זה על הראש?

בכלל להנ"ד כל ההתנהלות מול ליברמן בסיבוב הזה מוטעת מיסודה.
אם באמת מישהו חושב שחילוני ממוצע שרואה בטעות סרטון של ג לא יצביע לו, הוא לוקה באי הבנת המציאות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם הכתבה בעתון הארץ נגד ליברמן היתה בהתייעצות עם גדו״י? יש בה תועלת או נזק?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר