בית פורומים בחדרי חרדים

זהו! איבדנו את זה סופית! BB מבקש 100%!!! צפיה. יותר גרוע מדר''א וצ''ק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/2/2020 20:08 לינק ישיר 
זהו! איבדנו את זה סופית! BB מבקש 100%!!! צפיה. יותר גרוע מדר''א וצ''ק

לה''ו.רה"מ נתניהו מפרסם כי מחר בשעה 4 אחר הצהריים יודיע הודעה חשובה מאוד לעתיד המדינה, ומבקש מאה אחוז צפיה.

אפילו בסוריה אסאדו ''מנצח'' ב99.7% , בשביל מראית עין...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 20:10 לינק ישיר 

זה כבר מתחיל להיות "זאב-זאב"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 20:19 לינק ישיר 

לה''ו. גם אלבז והראיס הגיבו כך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 20:23 לינק ישיר 

קצת התבלבלת, הוא ביקש 100% צפיה. והוא בהחלט יסתפק ב51% הצבעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 21:35 לינק ישיר 

לה''ו. מתחיל בבקשה למאה אחוז צפיה. ונגמר בדיקטטורה.
וזה כבר בסוף הדרך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 22:36 לינק ישיר 

דיקטטורה אמיתית זה לאסור מופעים נפרדים, לפסול מינויים רק כי הם לא באים לך בטוב על הבוקר,
ועוד כיד ד' הטובה על מנדלבליט ודינה זילבר.

אדם מסכן שבדרך להפסד בבחירות ולמאסר ממושך מבקש מעט יחס מאזרחי מדינתו,הוא לא בדיוק דיקטטור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2020 22:50 לינק ישיר 

נראה שלציבור כולל כאן בפורום יש זכרון קצר מכדי לזכור כמה נזקים רבין ושרון עשו בקדנציה קצרצרה כדי להבין שגנץ המריונטה רק יעשה נזקים גדולים יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 08:12 לינק ישיר 
momeir

muki28 כתב:
נראה שלציבור כולל כאן בפורום יש זכרון קצר מכדי לזכור כמה נזקים רבין ושרון עשו בקדנציה קצרצרה כדי להבין שגנץ המריונטה רק יעשה נזקים גדולים יותר.

או שהם צעירים מידי ופשוט לא יודעים מה היה כאן לפני עידן ביבי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 08:25 לינק ישיר 

הכל הצגה .
לביבי הייתי מייעץ להיות קצת פחות דרמטי כי אחרי זה תמיד יש אכזבה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 21:43 לינק ישיר 

momeir muki.שכחתי כבר מטעם איזה מפלגה שרון כיהן ,בעת שהוא גרם לנזקים כדבריכם? טיפלה תתאמצו למעני,להזכיר לי?,כוונתי לפני מפלגת "קדימה" ומי היו אלה שתמכו בתכניתו ,ואף אמרו ,והתגאו:שגם אם תכניתו  של שרון תובא בפני משאל עם יתמכו בה! ומי מסרב למזער את נזקי שרון ולא מחזיר לידיים יהודיות את ארבעת ההתנחלויות בצפון השמרון ?(2) ואיך קוראים לראש הממשלה ,שבעקביות ממשיך את מורשתו של רבין ,למרות שהוא קיבל לא פעם ,את האפשרות בבחירות להפוך את המדיניות? ואף החזיר את חברון,ומפנה יהודים בכל עת, בה בעת, מפחד לפנות ערבים,ומקפיא בעקביות מרשימה בניה של יהודים בהתנחלויות,כדי להכין את השטח לעקירת המתיישבים ? בקיצור עשו נפשות לנתניהו זה בסדר גמור! אבל הימין בארץ' הוא השמאל שבשמאל, כולל נתניהו עצמו היסטורית בטח אתם יודעים שרוב ההתנחלויות הוקמו ע"י השמאל! כולל ע"י אהוד ברק ולא ע"י נתניהו,אם בכלל. !?ואם אנחנו זקוקים לעוד ראיה ראינו איך פסלו את בן גביר למרות שהוא קיבל הכשר "ע"י "מעוז השמאל" בארץ כהגדרת השקרנים של הימין!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 06/02/2020 21:55:20

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זהו! איבדנו את זה סופית! BB מבקש 100%!!! צפיה. יותר גרוע מדר''א וצ''ק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר