בית פורומים בחדרי חרדים

את הקול שלי הפעם הם לא יקבלו...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/2/2020 11:04 לינק ישיר 

אני משתייך לציבור האשכנזי העובד ..."המודרני" "החרדק"
תקראו לזה איך שאתם רוצים...הילדים שלי בישיבות תיכוניות ווחלק כבר בישיבות גדולות וגם הנשואים כבר באקדמיה ....בשילוב כולל בבוקר...
לפני כמה בחירות הצבעתי שס ..כי הרגשתי שהם מיצגים אותי בצורה והם בהשקפת העולם הכי קרובה אלי....והכי ידאגו לצרכים שלי ושכמוני....
יהדות התורה הבינה את זה בבחירות הקודמות ולפני ועשתה הרבה מאמצים להשיב אותנו לחיקה...בכל מיני דיבורים כאלה ואחרים והכנסת משה מורגנשטרן למקום 250... ...ואפילו הצליחה ברמה מסוימת ...
אבל כשאני שומע את גפני מדבר נגד האקדמיה וכו....
אז אתה מבין שזה הכל בולשיט...וזה בסדר ...בסדר גמור אפילו ש ג' הם מפלגה של החרדים הבני תורה הכוללניקים שאני הכי מעריך ומכבד ( לא זכיתי אבל מישהוא צריך לייצג גם אותי ושכמותי)...אבל אותי הם לא מיצגים ולא דואגים לי ולילדי...ולעתידם ....בפעמים קודמות הצבעתי לג רק בגלל כבודו של הרב שטיננמן ...הפעם אצביע שס...
וככה צריכים לעניות דעתי לעשות כל החרדים שנימצאים במקום שדיברתי עליו....

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי הגיון_הלב ב- 06/02/2020 11:47:33

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 11:50 לינק ישיר 

בהנחה שכל דבריך נכונים ואתה לא פעיל של ש"ס, אכתוב את הדברים הבאים.
אין שום משמעות לאינטרס החרדי אם תצביע לאגו"י או לש"ס, אתה יכול להצביע לש"ס ושיהיה לך לבריאות.
אבל...
המציאות מוכיחה שההצבעה בבחירות משום מה תורמת לתחושת השייכות של המצביע, (אין לזה סיבה אמיתית אבל יש לזה סיבה פסיכולוגית),המציאות הוכיחה כי אלו שהצביעו למפלגות לא חרדיות גם בלי שאף אחד ידע על כך, מצאו את עצמם מחוץ למסגרת החרדית, .
ולכן, דע לך שע"י זה תחוש יותר תחושת ניתוק מהסביבה החרדית הקלאסית, וזה לא יהיה טוב לך ולמשפחתך.
אף אחד לא יפסיד מאופן הצבעתך, רק אתה וילדיך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 11:57 לינק ישיר 

כן שייכות, לא שייכות. מי עובד אצל מי? הציבור החרדי אצל הנציגים שלו או ההיפך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 13:33 לינק ישיר 

יהדות התורה לא נותנת כבוד לחרדים העובדים. זה דבר שצריך לשנות ולא בצורה של מס שפתים אלא של נציג שעובד ולמד באקדמיה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/2/2020 14:54 לינק ישיר 

הגיון_הלב כתב:

אני משתייך לציבור האשכנזי העובד ..."המודרני" "החרדק"
תקראו לזה איך שאתם רוצים...הילדים שלי בישיבות תיכוניות ווחלק כבר בישיבות גדולות וגם הנשואים כבר באקדמיה ....בשילוב כולל בבוקר...
לפני כמה בחירות הצבעתי שס ..כי הרגשתי שהם מיצגים אותי בצורה והם בהשקפת העולם הכי קרובה אלי....והכי ידאגו לצרכים שלי ושכמוני....
יהדות התורה הבינה את זה בבחירות הקודמות ולפני ועשתה הרבה מאמצים להשיב אותנו לחיקה...בכל מיני דיבורים כאלה ואחרים והכנסת משה מורגנשטרן למקום 250... ...ואפילו הצליחה ברמה מסוימת ...
אבל כשאני שומע את גפני מדבר נגד האקדמיה וכו....
אז אתה מבין שזה הכל בולשיט...וזה בסדר ...בסדר גמור אפילו ש ג' הם מפלגה של החרדים הבני תורה הכוללניקים שאני הכי מעריך ומכבד ( לא זכיתי אבל מישהוא צריך לייצג גם אותי ושכמותי)...אבל אותי הם לא מיצגים ולא דואגים לי ולילדי...ולעתידם ....בפעמים קודמות הצבעתי לג רק בגלל כבודו של הרב שטיננמן ...הפעם אצביע שס...
וככה צריכים לעניות דעתי לעשות כל החרדים שנימצאים במקום שדיברתי עליו....

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי הגיון_הלב ב- 06/02/2020 11:47:33

התחושה שלי שזאת תעמולת בחירות של מפלגת שס
בראשות דרעי !!
שלא איכפת לו מאף אחד כל המטרה שלו לקושש קולות !!
מה עשה דרעי למען החרדים העובדים ??
האם הוא דאג להוריד את השכר לימוד???בישיבות התיכונית ??
האם דאג להקמת בתי ספר של ממח הינו ממלכתי חרדי ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > את הקול שלי הפעם הם לא יקבלו...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר