בית פורומים בחדרי חרדים

דיור ? אל תקשקשו בשכל !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/2/2020 13:14 לינק ישיר 
דיור ? אל תקשקשו בשכל !

המודיע מדווח הבוקר כי במרכז הקמפיין לקראת הבחירות הבאות תעמוד הזעקה הגדולה לדיור נאות בציבור החרדי, 

ככל הנראה ישבו חכמי חלם במטה הפרסום ושברו את הראש כיצד מעירים מרבצו את הציבור האדיש בפעם השלישית בשנה האחרונה, והגיעו למסקנה לגעת  בנקודה הכי רגישה בציבור החרדי ובמקום לצעוק 'זאב, זאב' יזעקו עתה 'דיור ,דיור' 

אתם חושבים שמישהו יאמין לכם ? עשיתם משהו בשביל דיור בקדנציות האחרונות ? הח"כ היחיד שניסה לעשות משהו ולכל הפחות לזעוק דיור, היה מוזס, וגם הוא עף על טיל, אם כבר שברו את הטאבו החרדי על לקיחת תיקי שרים, היו צריכים לקחת את השיכון, מה לכל הרוחות צריך חרדי במשרד הבריאות, וכי חסרים חילונים שיודעים לנהל את מערכת הבריאות, 

היו אומנם ימים של רביץ ופרוש במשרד השיכון שהרימו פרוייקטים יפים לציבור החרדי כמו בבית שמש ועוד, אבל מאז חלפו כבר עשרים וחמש שנים שבהם לא עשו המפלגות המכונות 'חרדיות' שום כלום בשביל בעיית הדיור, אז על מי אתם רוצים לעבוד עכשיו, 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 13:28 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
דיור ? אל תקשקשו בשכל !

המודיע מדווח הבוקר כי במרכז הקמפיין לקראת הבחירות הבאות תעמוד הזעקה הגדולה לדיור נאות בציבור החרדי, 

ככל הנראה ישבו חכמי חלם במטה הפרסום ושברו את הראש כיצד מעירים מרבצו את הציבור האדיש בפעם השלישית בשנה האחרונה, והגיעו למסקנה לגעת  בנקודה הכי רגישה בציבור החרדי ובמקום לצעוק 'זאב, זאב' יזעקו עתה 'דיור ,דיור' 

אתם חושבים שמישהו יאמין לכם ? עשיתם משהו בשביל דיור בקדנציות האחרונות ? הח"כ היחיד שניסה לעשות משהו ולכל הפחות לזעוק דיור, היה מוזס, וגם הוא עף על טיל, אם כבר שברו את הטאבו החרדי על לקיחת תיקי שרים, היו צריכים לקחת את השיכון, מה לכל הרוחות צריך חרדי במשרד הבריאות, וכי חסרים חילונים שיודעים לנהל את מערכת הבריאות, 

היו אומנם ימים של רביץ ופרוש במשרד השיכון שהרימו פרוייקטים יפים לציבור החרדי כמו בבית שמש ועוד, אבל מאז חלפו כבר עשרים וחמש שנים שבהם לא עשו המפלגות המכונות 'חרדיות' שום כלום בשביל בעיית הדיור, אז על מי אתם רוצים לעבוד עכשיו, 

מן המפורסמות היא שאם אתה רוצה לקדם בהצלחה פרוייקטים לחרדים, אסור לשר הממונה להיות חרדי. כי אז הוא נבדק בציציותיו על כל פרוייקט של 5 שקל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:04 לינק ישיר 

הבעיה שחוזרת שוב ושוב ביהדות התורה, היא שמתעלמים מכל "תורות הקמפיין" שנלמדו במיטב בתי הספר בעולם (יש לי ספר שגפני ישמח לקרוא בדיוק בנושא הזה), וממשיכים בקווים המסורתיים, גם אם כבר אין לזה קונים..
במקום להשקיע ביועץ איכותי שינתח היטב למי כן לפנות ועל מי גסור לבזבז זמן או שקל! הם ממשיכים כאילו יש להם איזו צוואה סמויה מרשכבה"ג זצוק"ל, להמשיך לחפור על חיידרים ושבת..

(הכותב הינו בוגר בצפר לשיווק, דוברות ויחסי ציבור וכואב את מצב העניינים שיכולנו כחדרים להשפיע עליהם בקצת מאמץ שנקרא "חשיבה ודוברות")

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:12 לינק ישיר 

יש בכלל בעיה של דיור ? ראו את ההודעה של מערכת האתר מעליי... (העיר החרדית החדשה במרחק 20 דקות נסיעה מבני ברק)
אחרי שמשה מונטג הבולדוזר ואפיקים רוזנטלר בונים את דורות עילית על ה-200 דונם שמישהו רכש אי שם בשומרון. הרי יש כבר פתרון מושלם למצוקת הדיור החרדית. מה יש עוד לדבר על מצוקת דיור.
התפלאתי גם לקרוא במשפחה השבוע כתבת צבע ענקית על מצוקת הדיור, כשעמוד אח"כ כתבה ממומנת (שלא מסומנת ככזו) בה נראה משה מונטג הבולדוזר בפוזה של אריק שרון מניף את ידו הימנית על גבעות השומרון כשהוא מראה לאינדיאנים את הפתרון המדהים למצוקת הדיור שהוא מקדם. גם דירות, גם מוסדות חינוך, גם מוסדות ציבור, גם שטחים ירוקים, וגם תעסוקה ומסחר, והכל ב-200 דונם שהם משווקים בדורות עילית.

תוקן על ידי קהלת ב- 16/02/2020 14:12:16

תוקן על ידי קהלת ב- 16/02/2020 14:12:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:15 לינק ישיר 

כמה פעמים חפרתי לכם כאן על פתרון מצוקת הדיור אליבא דפייגלין. אבל גדויילים גדויילים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:20 לינק ישיר 

אולי מישהו יספר לי מה עשה מוזס בתחום השיכון?

האם הוא יודע על יחידת דיור אחת שיצאה בגללו?

לי לא ידוע...........

בשביל תוצאות צריך לעבוד וקשה,

מניסיון, צריך לנצל הזדמנויות,

משום שככלל המערכת של הפקידות במדינת ישראל היא נגד החרדים,

וכל עוד אין הזדמנות ספציפית, הנציגים החרדים לא מצליחים לעשות הרבה,

את בית שמש אכן התחיל הרב רביץ זצ"ל,

אבל מאז רביץ זצ"ל אושרו בבית שמש לציבור החרדי אלפים רבים של יחידות דיור,

בעבודה משותפת של נציגים רבים, כולל ראש העיר משה אבוטבול שהודח בטיפשות של מצביעים חרדים,

וכתוצאה מכך מאות משפחות חרדיות ואולי אלפים סובלים מכך.

ח"כ הרב יעקב אשר היה זה שנכנס לעובי הקורה באחיסמך,

וסידר את הקמת השכונה החרדית,

כל מה שלא נבנה זה באשמת ההתנהלות של רוכשי הקרקעות (מי אשם ולמה אין לי מושג)

היו אמורים להוסיף לאלעד  10,000 יחידות דיור ! ! !

נחתם הסכם עם שר השיכון גלנט,

למה זה לא מתקדם?

אולי זה בגלל המריבות האינסופיות בעיריית אלעד?

מה שכן יכול להיות, אם כל החרדים והימניים יצביעו,

ויהיה רוב ברור לימין,

והרמטכ"ל המגמגם ישב באופוזיציה,

אזי כל יישובי השומרון ייכנסו תחת מטרית מדינת ישראל,

וייבנו שכונות ענק לחרדים ביהודה ושומרון,

במחיר נמוך מאוד, ובאזור המרכז !

ולכן ההצבעה החרדית  בבחירות הללו 

היא קריטית בתחום הדיור 

וכל מי שיוצא נגד הצבעה לציבור החרדי בתחום הדיור,

פוגע בכל הציבור החרדי כולו.

משום שלא תהיה בנייה מסיבית לחרדים,

והמחירים יהיו יקרים מאוד, וחבל.

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 16/02/2020 14:21:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:27 לינק ישיר 

רוצה לדבר על בעלי תפקידים ביהדות התורה??? לא נגמור!! מבטיח לך..

מסתפק אם בכלל להתחיל.. החל מהבדיחה על החדר השקוף בכנסת (הלפרט) וכלה בעדויות אישיות על מה שווה הנציגות הציבורית כמו ראוכברגר מקלב ועוד לא מעט שכבר נפטרו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:31 לינק ישיר 

אתה יכול להתחיל ולגמור. אני שם ג' בקלפי, רק בגלל שצדיקי הדור הורו על כך, ואני עושה זאת בכאב לב עצום. בינינו, אף אחד מחברי הכנסת של ג' לא הייתי לקוח לעבוד בעסק שלי בתפקידי ניהול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:35 לינק ישיר 

אני מזדהה לגמרי עם פותי האשכול.
אפשר לטעון שאין להם מה לעשות, כי הדיור היא מכה לאומית, ולא עניין חרדי. ואין להם אפשרות לפתרון.
אפשר גם לחלום חלומות מופרכים על פתרונות כדוגמת פייגלין, פתרונות שרק יביאו החמרה.
ואפשר אולי כן להביא פתרונות אחרים.

אבל למה הם חושבים שהקוראים מטומטמים ואמורים להאמין להם שכעת הם הולכים לעשות משהו שהם לא עשו עד כה???
ואם יש להם מה לעשות כעת, למה הם לא עשו את זה עשר שנים???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:40 לינק ישיר 

קהלת כתב:
אתה יכול להתחיל ולגמור. אני שם ג' בקלפי, רק בגלל שצדיקי הדור הורו על כך, ואני עושה זאת בכאב לב עצום. בינינו, את אף אחד מחברי הכנסת של ג' לא הייתי לוקח לעבוד בעסק שלי בתפקידי ניהול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:42 לינק ישיר 

avishai323 כתב:
אני מזדהה לגמרי עם פותי האשכול.
אפשר לטעון שאין להם מה לעשות, כי הדיור היא מכה לאומית, ולא עניין חרדי. ואין להם אפשרות לפתרון.
אפשר גם לחלום חלומות מופרכים על פתרונות כדוגמת פייגלין, פתרונות שרק יביאו החמרה.
ואפשר אולי כן להביא פתרונות אחרים.

אבל למה הם חושבים שהקוראים מטומטמים ואמורים להאמין להם שכעת הם הולכים לעשות משהו שהם לא עשו עד כה???
ואם יש להם מה לעשות כעת, למה הם לא עשו את זה עשר שנים???

אני יגיד משהו לא נעים,

רוב חברי הכנסת של אגודת ישראל, עושים מעט מאוד,

רוב חברי הכנסת של דגל התורה עושים הרבה מאוד,

אף פעם נציג ויזניץ או בלז היה ידוע בעשייתו הרבה למען הציבור החרדי ! וחבל.

אבל אין מפלגה אחרת, ולכן צריך להצביע ג' 

גם אם חלק מחברי הכנסת לא עושה מספיק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:47 לינק ישיר 

קהלת כתב:
יש בכלל בעיה של דיור ? ראו את ההודעה של מערכת האתר מעליי... (העיר החרדית החדשה במרחק 20 דקות נסיעה מבני ברק)
אחרי שמשה מונטג הבולדוזר ואפיקים רוזנטלר בונים את דורות עילית על ה-200 דונם שמישהו רכש אי שם בשומרון. הרי יש כבר פתרון מושלם למצוקת הדיור החרדית. מה יש עוד לדבר על מצוקת דיור.
התפלאתי גם לקרוא במשפחה השבוע כתבת צבע ענקית על מצוקת הדיור, כשעמוד אח"כ כתבה ממומנת (שלא מסומנת ככזו) בה נראה משה מונטג הבולדוזר בפוזה של אריק שרון מניף את ידו הימנית על גבעות השומרון כשהוא מראה לאינדיאנים את הפתרון המדהים למצוקת הדיור שהוא מקדם. גם דירות, גם מוסדות חינוך, גם מוסדות ציבור, גם שטחים ירוקים, וגם תעסוקה ומסחר, והכל ב-200 דונם שהם משווקים בדורות עילית.

אני שם ג' בקלפי, רק בגלל שצדיקי הדור הורו על כך, ואני עושה זאת בכאב לב עצום. בינינו, אף אחד מחברי הכנסת של ג' לא הייתי לקוח לעבוד בעסק שלי בתפקידי ניהול.

חחח
חנקת עם התיאורים על מונטג.

אבל כפי שכתבת. זה לא רלוונטי. כי צדיקי הדור קובעים ובזה נגמר הסיפור.
אז בשביל מה לטרוח להתלונן? למי אכפת מהתלונות שלך? הרי בכל מקרה בסוף אתה משלשל ג' בקלפי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:51 לינק ישיר 

כל מי שרק נוגע בענייני הדיור,

יודע טוב מאוד,

שאם יסופחו יישובי יהודה ושמרון למדינת ישראל,

תיפתר בעיית הדיור של כל המדינה, כולל החרדים

משום שניתן לבנות שם, בכמויות גדולות,

יש שם אוויר, וגבעות, שניתן לבנות שם מבלי לחסל שטחים ירוקים,

עם נוף מכל בית שני בגלל ההרים והגבעות, ראו העיר מודיעין עילית וביתר עילית,

רק צריך לפעול למען שהימין ינצח, ואז יהיה ניתן לבנות בכמויות גדולות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:51 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:

אני יגיד משהו לא נעים,

הגיע הזמן שהחסידים יתחילו להכניס נציגים נורמליים כמו יוסי דייטש למשל.
כרגע הנציגים החסידיים הם לא העיפרון הכי חד בקלמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:54 לינק ישיר 

אסור גם לקטר ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:56 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

אני יגיד משהו לא נעים,

הגיע הזמן שהחסידים יתחילו להכניס נציגים נורמליים כמו יוסי דייטש למשל.
כרגע הנציגים החסידיים הם לא העיפרון הכי חד בקלמר.

יוסי דייטש הוא נציג ציבור מצויין. עכשיו תקח אותי בתוך אדם כלל-חסידי שגר בירושלים. בגלל הסכמי רוטציה פנימיים באגודת ישראל יוסי דייטש יפנה את מקומות בעיריה בעוד שנה ליעקב הלפרין. אז יהיו לאגודת ישראל 3 נציגים בעיריה. אחד של גור. אחד של בעלזא. ואחד של חב"ד. אף אחד מהם לא מזיז אצבע מעבר לקהילה שלו. אז מי יעזור לציבור ? פלא שדגל קיבלו 6 מנדטים בירושלים ?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דיור ? אל תקשקשו בשכל !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.