בית פורומים בחדרי חרדים

מי עדיין ממשיך לנסוע על אופנוע?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/2/2020 12:12 לינק ישיר 
מי עדיין ממשיך לנסוע על אופנוע?

חבורת המתאבדים הזו שעל המצח שלהם חרוט המילה "מתי" ולא "האם" .היות והם חבורה של מזוכיסטים שאין מה לדבר אליהם אני פונה בזאת לבני משפחתם שיחוסו על עצמם שלא יתייתמו וימנעו את האופנוע ושאר כלי המשחית מבני משפחתם בעיקר בכבישים בינעירוניים מסוכנים ונערים צעירים שלא מסוגלים לנהוג בצורה בטוחה .
מי שרק נפצע בתאונה יכול לברך את מזלו היטב שיצא בזול ואולי למד את הלקח להתרחק מכלי ההרג האלה .בכל תאונה או התנגשות כמעט תמיד כלי הרכב הקטן יפסיד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 12:20 לינק ישיר 

אתה יכול לגמול מישהו מסמים ?!
אותו הצלחה זה גמילה מאופנוע,
אני נפצעים קשה, מפרפרים בין חיים ומוות, לעיתים נשבעים שלא יחזרו לרכב,
ואחרי השיקום סם האופנוע בוער בהם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 12:43 לינק ישיר 

אין יום שלא נהרגים בתאונות רכב אז נחזור לגמל ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 12:50 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

עדיין הסטטיסטיקה לא ממש טובה לרוכבי הדו גלגלים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 13:03 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

האמת שפעם חשבתי אפילו על זה האמנם שווים כלי הרכב 350 הרוגים בשנה אולם המסקנה שלי שכלי הרכב מצילים בהמצאותם הרבה יותר נפשות בשנה אלמלא היו ,רק זה דבר שקשה למדוד אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 17/02/2020 13:03:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 13:09 לינק ישיר 
מצדרביעי

ברכת_החמה כתב:
פלדלפי כתב:

האמת שפעם חשבתי אפילו על זה האמנם שווים כלי הרכב 350 הרוגים בשנה אולם המסקנה שלי שכלי הרכב מצילים בהמצאותם הרבה יותר נפשות בשנה אלמלא היו ,רק זה דבר שקשה למדוד אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 17/02/2020 13:03:53

לפי החשיבה הזאת, גם אופנועים מצילים בהמצאותם הרבה נפשות, (יש מקומות שיותר קל לאופנועים להיכנס וכדומה...)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 13:15 לינק ישיר 

נכון בהחלט .לצורך הצלת חיים מיידית ולבצע החייאה בתוך העיר הפקוקה אופנוע יגיע יותר מהר .עדין לא הייתי נוסע איתו בכבישים מהירים ומסוכנים

גם אופנוע שנוסע בתוך העיר עדיף שייסע בזהירות ושיפנים שכלי הרכב האחרים הרבה פעמים לא רואים אותו מתקרב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 17/02/2020 13:17:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 13:31 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

נכון בהחלט .לצורך הצלת חיים מיידית ולבצע החייאה בתוך העיר הפקוקה אופנוע יגיע יותר מהר .עדין לא הייתי נוסע איתו בכבישים מהירים ומסוכנים

גם אופנוע שנוסע בתוך העיר עדיף שייסע בזהירות ושיפנים שכלי הרכב האחרים הרבה פעמים לא רואים אותו מתקרב.

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 17/02/2020 13:17:19

ושבגשם ראשון (גם גשם אחרי שבועיים יובש הוא גשם ראשון) לא עולים על דו גלגלי כלל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 19:50 לינק ישיר 

הייתי אתמול בהלוויה, הלב התפלץ לשמוע את זעקותיה של האשה, אני חושב שכל אשה צריכה להעמיד בפני בעלה את הברירה "או אני או האופנוע"
הכלי הזה מסוכן בעיקר כי הנוסע עליו חשוף לחלוטין וכל תאונה עם אופנוע בכביש בינעירוני מסתיימת בפציעה קשה או במוות, אין לו את ההגנה שיש לרכב, כמו כריות אויר ושילדת הרכב עצמה כמובן, לנסוע 100-110 קמ"ש על הכלי הזה זה טירוף לחלוטין
וצריך להבין שזה לא קשור בכלל למיומנותו של הרוכב, זה תלוי ביתר כלי הרכב שעל הכביש באותה שעה, וכל טעות אנושית יכולה להעיף את רוכב האופנוע אל מותו
רק להזכיר, העו"ד שנפטר לפני כמה חדשים על אופנועו גם לא היה אשם בכלל בתאונה, בעל המשאית סטה למסלול שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/2/2020 23:59 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

הייתי אתמול בהלוויה, הלב התפלץ לשמוע את זעקותיה של האשה, אני חושב שכל אשה צריכה להעמיד בפני בעלה את הברירה "או אני או האופנוע"
הכלי הזה מסוכן בעיקר כי הנוסע עליו חשוף לחלוטין וכל תאונה עם אופנוע בכביש בינעירוני מסתיימת בפציעה קשה או במוות, אין לו את ההגנה שיש לרכב, כמו כריות אויר ושילדת הרכב עצמה כמובן, לנסוע 100-110 קמ"ש על הכלי הזה זה טירוף לחלוטין
וצריך להבין שזה לא קשור בכלל למיומנותו של הרוכב, זה תלוי ביתר כלי הרכב שעל הכביש באותה שעה, וכל טעות אנושית יכולה להעיף את רוכב האופנוע אל מותו
רק להזכיר, העו"ד שנפטר לפני כמה חדשים על אופנועו גם לא היה אשם בכלל בתאונה, בעל המשאית סטה למסלול שלו.

סביר להניח שהעו"ד היה נהרג באותה תאונה גם אם היה עם רכב.

רוכב אופנוע צריך להיות מיומן, לצפות סכנות ולהתמגן. את זה אפשר לרכוש באמצעות קורסים והשקעה בציוד מיגון.

להגיד "לא" זה הכי קל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 00:40 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

אין לי חבר אחד על אופנוע שלא נפצע!! 3 מתוך 4 נפצעו בינוני עד קשה!!!
זה כלי מ ס ו כ ן!!! הסטטיסטיקה לרעת מי שנוהג עליו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 00:49 לינק ישיר 

רוצה_לעזור כתב:

רוכב אופנוע צריך להיות מיומן, לצפות סכנות ולהתמגן. את זה אפשר לרכוש באמצעות קורסים והשקעה בציוד מיגון.

להגיד "לא" זה הכי קל.

רוכב אופנוע צריך להיות מיומן..
בסיפור שקרה אתמול, נפתח פתאום הדלת של המשאית מאחורה ופגע ברוכב האופנוע, דבר שאילו זה היה קורה לרכב לא היה קורה כלום, אבל בגלל שאופנוע הוא דבר כל כך לא יציב כי הוא דו גלגלי, זה גרם לו להתרסק
עכשיו השאלה היא איך בדיוק הוא יכל לצפות את הסכנה הזאת ולהתמגן, מה השטויות..

גם העו"ד אילו היה מתנגש במשאית, היו כריות אויר נפתחות, בכלל איך אפשר לדמות סיטואציה, יכול להיות שהרכב היה רק מחליק לצד

הכי קל להגיד לא, וגם הכי נכון, ונשמרתם לנפשותיכם לא כולל נסיעה על כלי מסוכן כזה על 100 קמ"ש+

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 05:35 לינק ישיר 

רוצה_לעזור כתב:

איש_חשוב כתב:

להגיד "לא" זה הכי קל.

או שאתה רוכב אופנוע שרוצה ליפות את העובדות או שאינך מבין דבר וחצי דבר על אופנועים קל וחומר על הכבדים שבהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 12:13 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

רוצה_לעזור כתב:

איש_חשוב כתב:

להגיד "לא" זה הכי קל.

או שאתה רוכב אופנוע שרוצה ליפות את העובדות או שאינך מבין דבר וחצי דבר על אופנועים קל וחומר על הכבדים שבהם.

אני רוכב ותיק שעבר תאונות (ב"ה קלות) ואני יכול לומר לך בוודאות ששלוש התאונות שלי היו יכולות להמנע בתכנון נכון של הנסיעה, למרות שבשלושתן לא הייתי אשם.

באחת התאונות נפגעתי קל בס"ד רק בזכות מעיל, כפפות וקסדה מלאה וסגורה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 12:27 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

ברכב יש לך מעטפת חיצונית שלמה שתוכננה במיוחד להגן עליך. שלדה, נקודות התרסקות, כריות אוויר, ואפילו חגורה...

באופנוע המפגש הישיר של המכה הוא לרוב עם גוף האדם שמה לעשות, לא מאוד חזק לעמוד בחבטות של עשרות קמ"ש.

ברכבים 4 גלגליים קורות מדי יום עשרות ומאות תאונות שלא מגיעות בכלל לתקשורת. מכות פח, ריסוק פנסים, או אפילו יותר מזה - כל זמן שאיש לא נפגע בגופו. באופנוע, כל מכה שלרכב תגרום רק קמט מכוער ולהרבה קללות בין נהגים עצבניים ואולי גם סוכני ביטוח, באופנוע ישר תעיף את הרוכב החוצה ומפה, השמיים הם הגבול. תרתי משמע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/2/2020 13:33 לינק ישיר 

לה''ו. אני *מת* לרכב על אופנוע. אבל יש מניעות...

נ.ב. יצחק הספרן. תחסוך ממני תגובה על זה בבקשה. תודה מראש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי עדיין ממשיך לנסוע על אופנוע?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.