בית פורומים בחדרי חרדים

הבו רעיונות לספינים עד הבחירות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/2/2020 11:10 לינק ישיר 

נגד כחול לבן: קלטות אשכנזי,  המימד החמישי, הפריצה לנייד של בני גנץ (תוסיפו קצת מלח ויכולים לנסות עם זה שוב), יש עוד?

נגד הליכוד: שוחד וחקירות (יש עוד משהו בבירור אודות המניות שהיה לו אצל מיליקובסקי = צוללות),  יוקר הדירות והמחיה (האם ניר ברקת הוכיח את עצמו בעיריית ירושלים בתחום הכלכלי? אם כבר, הייתי יותר מאושר שניסנקורן יהיה שר האוצר), בעיית איראן שלא נפתרה בכלל ואולי אף הוחמר, יש עוד?

תביאו עוד.. למרות שספק גדול אם זה עוד יכול להשפיע על מישהו 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 11:12 לינק ישיר 

שלג_דאשתקד כתב:

נגד כחול לבן: קלטות אשכנזי,  המימד החמישי, הפריצה לנייד של בני גנץ (תוסיפו קצת מלח ויכולים לנסות עם זה שוב), יש עוד?

נגד הליכוד: שוחד וחקירות (יש עוד משהו בבירור אודות המניות שהיה לו אצל מיליקובסקי = צוללות),  יוקר הדירות והמחיה (האם ניר ברקת הוכיח את עצמו בעיריית ירושלים בתחום הכלכלי? אם כבר, הייתי יותר מאושר שניסנקורן יהיה שר האוצר), בעיית איראן שלא נפתרה בכלל ואולי אף הוחמר, יש עוד?

תביאו עוד.. למרות שספק גדול אם זה עוד יכול להשפיע על מישהו 

הכריזו על חקירה חדשה על ליצמן, אבל משום מה זה עבר מתחת לרדאר...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 11:27 לינק ישיר 

כי לא פורסמו פרטים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 11:36 לינק ישיר 

רעיון לספין ענק שקיבלתי באישי: לנסוע דווקא כעת להפגש עם ראש ממשלת סין - לדבריו ניתן לארגן מסע שבו המשלחת מישראל תהיה בבידוד בסין שלא יידבקו מהקורונה ובעת הפגישות הדיפלומטיות יוכלו לארגן  תמונות בלי/עם מסיכות על הפנים (תלוי לפי מה שיגידו להם יועצי התקשורת מה יביא יותר קולות)  והמשלחת יחזרו כגיבורים לישראל. 
מי מרים את הכפפה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 12:42 לינק ישיר 

לה''ו. ביבי מואשם בשוחד בחירות לאחר שמינה את בן גביר למפות את תכנית הסיפוח, בתמורה לפרישתו מהמירוץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הבו רעיונות לספינים עד הבחירות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר