בית פורומים בחדרי חרדים

שאלה קטנה למיליון מאתיים אלף מצביעי גנץ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/2/2020 15:37 לינק ישיר 
שאלה קטנה למיליון מאתיים אלף מצביעי גנץ

שלוש מערכות בחירות בזה אחר זה, בשולשתם גנץ סביב 35 מנדטים! זה לגמרי נשגב מבינתי.
אני רק מביט מהצד ולא מבין מה יש באיש הזה שכלכך הרבה אנשים מצביעים לו.

הוא לא יודע לדבר, הכריזמה שלו ממוצעת אם לא פחות מכך, לא מוצא שום תוכן איכותי ואמיתי ברוב מה שאומר, מדבר לגמרי בלי ביטחון ותנועות הגוף שלו לא קושרות לטקסט שהוא אומר, האנגלית שלו די עילגת, הוא לא מבריק בשום צורה, שהוא מדבר אליך אתה מתבייש בשבילו מהפשלה שעוד רגע יגיד. 

הוא לגמרי נראה אדם חביב ונחמד, מסוג האנשים שאם היה שכן שלך, היה הראשון שבא לשלם וועד בית, אף פעם לא תופס לאף אחד את החניה ואפילו אחלה פרטנר להשאיל ממנו תבנית ביצים... לא בולט בשום צורה ובשום תחום, סוג של למלמ (לא מועיל, לא מזיק). 

אני מבין שיש הרבה אנשים ששונאים שנאת מוות את נתניהו ורצים להחליף אותו, אבל בחיאת לא מצאתם מישהו קצת יותר סוחף, עם טיפלה יותר תוכן וכריזמה?!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 16:30 לינק ישיר 

זה לא הצבעה לגנץ האיש... זה הצבעה לא ביבי

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פסתםנחמד ב- 19/02/2020 16:30:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 16:39 לינק ישיר 

אלו אותם מצביעים שב96 הצביעו לילד מוכר רהיטים מזיע ואימפולסיבי ונהנתן ושקרן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 17:19 לינק ישיר 

גם דחליל או קוף היה מגיע לתוצאה זהה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 20:48 לינק ישיר 

תבינו, יש אנשים שהזן של הפוליטיקאים המצויים מגעיל אותם.
גנץ משדר פוליטיקאי מזן אחר, מענטש, נעים הליכות ואיש נכבד, כך גם רוב החכי"ם שלו (לא של לפיד), ויש הרבה שירצו לראות אותם בכנסת ובשלטון, במקום את דוד ביטן או מירי רגב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 23:00 לינק ישיר 

אם ביבי חלילה יגיע ל61 עם "הגוש" זה סוף הדמוקרטיה. ראינו את זה קורה ברוסיה ובטורקיה - מנהיגים שמואשמים בשחיתות מבטלים את הדמוקרטיה כדי להציל את עורם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 23:02 לינק ישיר 

הזוי לגמרי. עם 61 אין אפשרות לשינויים רציניים.
בפרט שלא מעט מתוכם שונאים את ביבי עד עמקי נשמתם. והם וודאי לא יתנו לו שום דבר חריג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2020 23:03 לינק ישיר 

Astrolog כתב:

אם ביבי חלילה יגיע ל61 עם "הגוש" זה סוף הדמוקרטיה. ראינו את זה קורה ברוסיה ובטורקיה - מנהיגים שמואשמים בשחיתות מבטלים את הדמוקרטיה כדי להציל את עורם.

אכן הזוי שמרחף בשמיים (אסטרולוג) והוזה רק לא ביבי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2020 10:24 לינק ישיר 

העובדה שבני גנץ בראש זו פאדיחה. אבל זה לא משנה כלום. השנאה לביבי מעבירה אותם על דעתם. הם יצביעו לכל מה שהוא לא ביבי. הבעיה שלנו היא שכחול-לבן זה אוסף של אנשים עם דעות מנוגדות בכל תחום. עם מכנה משותף אחד "רק לא ביבי" .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2020 18:30 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

אלו אותם מצביעים שב96 הצביעו לילד מוכר רהיטים מזיע ואימפולסיבי ונהנתן ושקרן...

הלו ב96 הוא כבר היה מוכר וידוע אחרי שהוא היה שגריר באום והציג יכולות לפחות וורבליות ברמות גבוהות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שאלה קטנה למיליון מאתיים אלף מצביעי גנץ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר