בית פורומים בחדרי חרדים

סתימת הפיות של אביגדור ליברמן. ו... בזכותו גיליתי אתר שעושה עבודת קודש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/2/2020 15:24 לינק ישיר 
סתימת הפיות של אביגדור ליברמן. ו... בזכותו גיליתי אתר שעושה עבודת קודש

ישראל ביתנו מנסה לעצור את נטליה רוטנברג שמתרגמת את המסרים המזעזעים שלהם ברוסית- וניסו גם לגרום לפיטוריה  

רוצים לשמוע מה זו סתימת־פיות בולשביקית שמתבצעת בישראל-2020? תהיו איתי דקה ותשמעו סיפור מדהים:
נטליה רוטנברג, טטיאנה בלום ומקס ברודסקי הם פעילים חברתיים עולי בריה"מ לשעבר. יחד עם קבוצה גדולה של עולים, הם נחרדו מהמקום האנטישמי שליברמן מנסה להוביל אליו את החברה דוברת הרוסית בישראל.
נטליה הקימה מכספה אתר קטן (5 עמודים) שבו היא מתרגמת את ההסתה של אנשי ישראל ביתנו ותומכי המפלגה. טקסטים מחרידים שבכל מדינה חלקם היו מטופלים על ידי רשויות החוק.

ליברמן לא אהב, כמובן.
הוא שלח את הח"כ שלו, עודד פורר, להגיש תלונה במשטרה, ופרסם ש"נחשפה חוליית סייבר נגד ישראל ביתנו".
ליברמן לא עצר כאן.

אנשיו איתרו את מקום העבודה של נטליה - באוניברסיטה הפתוחה - ודאגו להתלונן ש"היא פעילה באתר בשעות העבודה" (איזו נבזות!).
המטרה: לסתום לה את הפה ולגרום לה להסיר את האתר.

נטליה היא משוררת. סירובניקית לשעבר. נעצרה ברוסיה 16 פעמים ב-1988 על התעקשותה לעלות לישראל.
ח"כ יורי שטרן ז"ל סייע לה ולבעלה לצאת מרוסיה. "בעלי ז"ל היה יועץ של יורי ומקורב אליו. ליברמן הכיר את בעלי ויודע מי אני. הוא יודע שאני אזרחית פרטית ושום גוף לא עומד מאחוריי.

"אני משלמת 100 דולר בשנה, מכספי, על אחסון האתר הקטן שלי, כי התופעה שורפת לי את הלב. אף אחד לא מפעיל אותי".
"עכשיו ליברמן מנסה לפגוע במקור הפרנסה שלי ולגרום שיפטרו אותי מהעבודה. שום דבר לא יעצור אותו".
"איווט מעורר בישראל תאים אנטישמיים. לא אתן שהמדינה שלי תימכר לבריונות הזאת".
"זה מזכיר לי את סטאלין, אלה שיטות של הקג"ב", אומרת הבוקר נטליה, אחת שיודעת.

מחריד.

האתר בו נטליה מתרגמת את הסרטונים והמסרים ברוסית של מפלגת ישראל ביתנו-
http://stophatred.rjews.com/

מקור: 
https://rotter.net/forum/scoops1/605920.shtml

תוקן על ידי מיאניומשמי ב- 23/02/2020 16:19:36

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2020 15:31 לינק ישיר 

בור כרה ויחפרהו- נראה לי שבזכות זה האתר עלה לכותרות...

לטיוטין 1- אתה עדיין חושב שלא צריך להגיב על זה?
האם מה שנחשף באתר הוא לא משהו שמזעזע גם חילונים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2020 18:14 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

בתור אדם פרטי? בטח שכן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2020 19:57 לינק ישיר 
אבודאבי

טיןטין1 כתב:
מצדרביעי כתב:

בתור אדם פרטי? בטח שכן

נשלח מהאנדרואיד שלי

וברמה הציבורית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2020 20:45 לינק ישיר 

חודשים רבים באתר הזה אני-שבה ומתריעה מן השאננות החרדית מן התעמולה האנטישמית לכאורה, מסרטוני ישראל ביתנו.עד שהגיע ליצמן והסביר לנו "שזה רק דיבורים" ולכן אין לו בעיה לשבת עם ליברמן! :השאלה רק האם לנו אין בעיה להצביע עבור אלה שאין להם בעיה לשבת בקואליציה אחת ,עם אנטישמיים לכאורה?חייבים להבין דבר אחד, שאם לחרדים שהם הקרבנות הישירים של התעמולה  הארסנית לא אכפת? אז שום מפלגה חילונית לא תתנער ממנו?וכך ישראל ביתנו רק יוצאת נשכרת! ונציגי הציבור החרדי נתנו גושפנקה לאנטישמיות בארץ היהודים! בקיצור יהודי חרדי במצב שנוצר הצבעה ליהדות התורה כמעט שווה להצבעה לישראל ביתנו:כפי שכבר כתבתי כל המחובר לטמא...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 23/02/2020 21:00:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/2/2020 22:01 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
חודשים רבים אני-שבה ומתריעה-בפורם מן השאננות החרדית של התעמולה האנטישמית לכאורה, מסרטוני ישראל ביתנו.עד שהגיע ליצמן והסביר לנו "שזה רק דיבורים" ולכן אין לו בעיה לשבת עם ליברמן! :השאלה רק האם לנו החרדים אין בעיה להצביע עבור אלה, שאין להם בעיה לשבת בקואליציה אחת ,עם אנטישמיים לכאורה?חייבים להבין דבר אחד:שאם לחרדים שהם הקרבנות הישירים של התעמולה  הארסית לא אכפת? אז שום מפלגה חילונית לא תתנער ממנו?וכך ישראל ביתנו רק יוצאת נשכרת! ונציגי הציבור החרדי נתנו גושפנקה  רשמית לאנטישמיות בארץ היהודים! בקיצור יהודי חרדי במצב שנוצר: הצבעה ליהדות התורה כמעט שווה להצבעה לישראל ביתנו:כפי שכבר כתבתי כל המחובר לטמא...

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 23/02/2020 21:00:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2020 02:04 לינק ישיר 

לא יודע אם זה משנה אבל ברור שתרגום הרוסית באתר נעשה בצורה גרועה באמצעות גוגל טרנסלייט, ולא על ידי דוברי רוסית כפי שמנסים להציג את זה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2020 02:11 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:
לא יודע אם זה משנה אבל ברור שתרגום הרוסית באתר נעשה בצורה גרועה באמצעות גוגל טרנסלייט, ולא על ידי דוברי רוסית כפי שמנסים להציג את זה

נשלח מהאנדרואיד שלי

או שנעשה על ידי רוסים שאינם דוברים עברית טובה. 
לא יודע.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סתימת הפיות של אביגדור ליברמן. ו... בזכותו גיליתי אתר שעושה עבודת קודש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר