בית פורומים בחדרי חרדים

למה הפצתם שנאה נגד הגורים כל השנים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/2/2020 01:11 לינק ישיר 

יקיריי, כל השנים נחשפתי בפורם לשנאה נגד הגורים החל מלתקוף את התקנות הקדושות ועד...השבוע כשבבציק,העוזר של הרב ליצמן, ערך בר מצווה לבנו יקירו, נוכחתי לדעת שזה פשוט לא נכון:איזה ליברליות רואים בתמונות?לא חשבו אפילו לרגע: שבר מצווה לילד צדיק ,שמתחנך במוסדות הקדושים,של חסידות גור הקדושה! ,לא אמורה להיות מלווה בפורקי עול, מן הסוג הגרוע ביותר? בבציק עצמו, הצטלם,או צולם, מחויך, עם גב' שקד ועם מירי רגב:אמנם לא ראינו שהצטלם עם אשתו?נו בכל זאת אין להראות חיבה בפומבי?...חברה לא מדובר בחניוקים חס ושלום: אלא באנשים ריאליים שיודעים "ששלח לחמך"... אינה בגדר מליצה?וב"ה שאלה הם העוזרים לנציגי יהדות התורה :שהם יודעים להתחבב על כולםםםםםםם.ובבוא היום בעזהי"ת לגזור קופון נאה עבור ציבור שולחיהם! מזל טוב און אסאך נחת!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 25/02/2020 01:20:05

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 25/02/2020 01:33:09

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 25/02/2020 01:37:38

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 02:18 לינק ישיר 

אף אחד לא שונא את חסידי גור !!
התדמית הפוליטית שלהם במיוחד אחרי שהם לחמו בפורוש!!
ואחרי סיפורי ערד!!
והשיא הוא ההתנכלות כלפי הרב שאול אלתר!!
והרדיפה שעוברים חסידיו הביאו לכך שאין להם תדמית טובה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 06:35 לינק ישיר 

בנאדם נורמלי אמור לאהוב מישהו בחיים.
חסיד גור סטנדרטי מתוכנת לא לאהוב אף אחד, גם לא את אשתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 08:53 לינק ישיר 

כתבת על גור, אז אשתף משהו נחמד שקרה לי שבוע שעבר עם שני גערערס.

חיכיתי בתור לפקיד שומה, ולידי ישבו שני גערערס, שגם להם כנראה תקעו איזו שומה הזויה. הם דיברו על הבחירות, על נתניהו התותח ועל גנץ שלא יכול להיות מנהיג כי הוא לא מפסיק לגמגם והוא לא יודע לנאום. ואז פניתי אליהם ואמרתי: "אפשר לחשוב שהרבה שלכם נואם בחסד עליון, הרי אם הוא יתראיין עשירית ממה שגנץ מתראיין נראה בדיוק את מצבו המנהיגותי...".

ב"ה יצאתי משם שלם ובריא...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 09:20 לינק ישיר 

למה את וזניץ לא שונאים?? הרי שם יש הנהגות \ תקנות לא פחות מוזרות מגור ?
בסלונים יש החמרות כמו גור אז למה עליהם לא פותחים אשכולות?

גור במשך שנים מתנהגים באלימות בכל פינה !! לא סתם שונאים אותם מכל הקהילות והמגזרים !!!
ממלחמה אלימה על בתי כנסת ועד הובלה בכוח של כל הציבור החרדי לאג'נדה שלהם כולל ניצול השבת לצרכים עסקיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 11:46 לינק ישיר 

סקופער כתב:

חיכיתי בתור לפקיד שומה, ולידי ישבו שני גערערס, שגם להם כנראה תקעו איזו שומה הזויה. הם דיברו על הבחירות, על נתניהו התותח ועל גנץ שלא יכול להיות מנהיג כי הוא לא מפסיק לגמגם והוא לא יודע לנאום. ואז פניתי אליהם ואמרתי: "אפשר לחשוב שהרבה שלכם נואם בחסד עליון, הרי אם הוא יתראיין עשירית ממה שגנץ מתראיין נראה בדיוק את מצבו המנהיגותי...".

אתה צריך לברך הגומל בשם ומלכות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 13:43 לינק ישיר 

סקופער כתב:

בדר"כ אתה מוכר את הסיפורים הללו בהקשר לטרמפים שאתה מעלה, לא נורא, צריך לגוון מדי פעם :)

אני במקומם הייתי עונה לך, "אפשר לחשוב שהרב'ה שלך (הרב קנייבסקי) נואם בחסד עליון, אם הוא יתראיין עשירית ממה שגנץ מתראיין נראה בדיוק את מצבו המנהיגותי". (ואיך לומר בצורה עדינה, אם נעמיד את הרב'ה מגור מול הרב קנייבסקי לנאום, נראה לי שהתשובה ברורה, אבל זה לא העניין).
אבל כנראה שהם היו קצת יותר בוגרים וטקטיים ממך ונפנפו אותך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 13:46 לינק ישיר 

בניגוד לגנץ הוא לא חייב לפתוח את פיו.
שמעתי שהוא אומר שנשמות באות לדבר איתו בלילות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 14:53 לינק ישיר 

שרית560 כתבה:

ואחרי סיפורי ערד!!

הלחימה בפרוש היתה מוצדקת בערד דווקא המלחמה על הבית כנסת המרכזי היתה מוצדקת פלוס פלוס ובשקרים גסים הפכו את התמונה נגד גור,
לגבי המלחמה נגד חסידי רב שאול זו מלחמת עסקנים שהיתה כל השנים רק כעת שיש שיצאו נגדה בפומבי (חלק מהציאה נגד זה בהצהרת נאמנות הרב שאול ששומטת את הקרקע תחת עסקנים מושחתים אלו) התחיל הביוב לצוף החוצה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 15:14 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

בדר"כ אתה מוכר את הסיפורים הללו בהקשר לטרמפים שאתה מעלה, לא נורא, צריך לגוון מדי פעם :)

אני במקומם הייתי עונה לך, "אפשר לחשוב שהרב'ה שלך (הרב קנייבסקי) נואם בחסד עליון, אם הוא יתראיין עשירית ממה שגנץ מתראיין נראה בדיוק את מצבו המנהיגותי". (ואיך לומר בצורה עדינה, אם נעמיד את הרב'ה מגור מול הרב קנייבסקי לנאום, נראה לי שהתשובה ברורה, אבל זה לא העניין).

אינני יודע מה כושרו הרטורי של מרן שר התורה, אבל לפחות אני יודע שיש לו מה למכור. ספרי דרך אמונה שלו. לעומת זאת האדמו"ר מגור לא ידוע בשום השגה תורנית. וזאת בלשון המעטה. כך שלא רק שהוא לא מסוגל לדבר, גם אין לו תוכן למכור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 15:16 לינק ישיר 

רק אבקש ממשתתפי האשכול שלא להביא את התמונה של בבצ'יק מצטלם עם גלריה של נשים. זה לא יהיה בריא ליחצ"ן הירוד שמתחרה באבא טורצקי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 16:07 לינק ישיר 
momeir

שרית560 כתב:
ואחרי סיפורי ערד!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

מה נדלקת?
ונהפוכו
הגב' 'לך תדע' כתבה בציניות....על הגערר שלא מצטלם עם אשתו אבל.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 16:17 לינק ישיר 

*יש שכר לפעולתך*

המחנך הדגול הרה"ח ר' ישראל מלבסקי (מג"ש בישיבת מאור ישראל), מכה הנשים בשבע ברכות של ברלינר, מצלם האברכים שנכנסו לשטיבל גור תורה בבני ברק, זכה מהמערכת לתגמול למעשיו האציליים בדמות ג'וב מטעם וועדת הרבנים לענייני תקשורת.

אכן, דמות חינוכית ראויה לחיקוי והערצה!

מהרסיך ומחנכיך ממך יצאו!

רלבח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 16:35 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

בבציק עצמו, הצטלם,או צולם, מחויך, עם גב' שקד ועם מירי רגב:אמנם לא ראינו שהצטלם עם אשתו?נו

יש גורסין במשנה באבות "באשתו אמרו, (ק"ו) [לא] באשת חבירו"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 16:38 לינק ישיר 

מנהשורה כתב:

אינני יודע מה כושרו הרטורי של מרן שר התורה, אבל לפחות אני יודע שיש לו מה למכור. ספרי דרך אמונה שלו. לעומת זאת האדמו"ר מגור לא ידוע בשום השגה תורנית. וזאת בלשון המעטה. כך שלא רק שהוא לא מסוגל לדבר, גם אין לו תוכן למכור.

אמנם עברית שפה קשה, אבל בכל זאת יש דברים שגם בעברית אינם מסובכים מדי, נסה להתרכז.
דובר על יכולת הנאום.

אה, ועוד משהו, בבקשה הקישור לתמונות מהבר מצווה של בנו של בבצ'יק (זהירות נשים)

https://www.kikar.co.il/348600.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 17:15 לינק ישיר 
ירו_שלמי

סקופער כתב:

עם כל ה"אהבה" שלי לגור, מה עשו לך אותם שנים? לפגוע באדם רק משום שהוא חסיד, שנולד כך, זה מכוער.

ותהיה בטוח שניתן לפגוע בך על כמה וכמה השוואות מעין אלו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למה הפצתם שנאה נגד הגורים כל השנים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.