בית פורומים בחדרי חרדים

אם לא היית חרדי למי היית מצביע? (3)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/2/2020 09:45 לינק ישיר 
אם לא היית חרדי למי היית מצביע? (3)

בבחירות שלישיות אלו, למי הייתם מצביעים לו לא הייתם חרדים?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 09:47 לינק ישיר 

לא הייתי מצביע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 09:57 לינק ישיר 

כנראה הייתי מתלבט בין ליכוד, גלעד אלפר, להישאר בבית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 10:02 לינק ישיר 

כחול לבן.

הסיבות:
מפלגה איכותית מאד רוב אנשי הרשימה עושים רושם חיובי (עוד לפני תרומת הכליה של ח"כ טרופר), 3 רמטכ"לים מצויינים שה"ביטחוניסיטים" של הליכוד מאד רחוקים מהם. (להזכירכם מי שהאריך את כהונתו של בני גנץ כרמטכ"ל ואמר עליו שבחים רבים היה לא אחר מ... ביבי נתניהו).

מה גם ששתי הטענות המרכזיות של הביביסטים קרסו מזמן. טענה אחת שהתקשורת נגדם -  הנה ערוץ 13 פרסם חלק מקלטות אשכנזי מנדלבליט, וערוץ 12 הוא שפרסם נגד בני גנץ את הפריצה לסלולרי שלו, ועוד, הלוואי והתקשורת הימנית היו מתנהגים בהגינות יחסית כמו הנ"ל ...
הטענה השניה שהמערכת המשפטית נגד ראש הממשלה - גם התגלה כשטויות במיץ עגבניות, הנה יש חקירה  (שבועיים לפני הבחירות!) נגד המימד החמישי בגיבוי היועמ"ש מנדלבליט.  ולעומת זאת מעכבים משום מה את החקירה/החלטה על מניות נתניהו באותה חברת פלדה, למרות שמבקר המדינה כבר מזמן העביר חומר למשרד המשפטים וליועמ"ש. מה גם שמי שמינה את מנדלבליט היה נתניהו.  

אמינות: להזכיר שביבי הבטיח שלא ידרוש חסינות "מה פתאום"...  זה לא רציני. איך אני יאמין לו כעת שלא יחוקק את החוק הצרפתי?

ולכן אני מבין טוב טוב את המנדטים הרבים של כחול לבן, אם כי לא מזלזל בתומכי הליכוד, מותר להם לחשוב אחרת..

תוקן על ידי שלג_דאשתקד ב- 25/02/2020 10:09:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 10:05 לינק ישיר 

כמה הרבה שטויות.
המערכת המשפטית סירבה לטפל בתיק המימד החמישי. מי שהפך את ההחלטה היה הממונה מטעם השר אוחנה. בקיצור, אדם פוליטי. (מ"מ הוא תמיד תמיד פוליטי, כי הוא תלוי בבוס).
ההחלטה הושגה תוך עקיפת היועהמ"ש, על ידי החלטה שבשלב זה החקירה אינה נגד נבחרי ציבור. כתוצאה מכך היועהמ"ש אינו בעל דעה בנושא בכלל...

הקלטות וכדו', גם מי שיש לו אינטרס אדיר לטובת מישהו, לא יפספס אותם.
כי זה סקופ שאי אפשר להותיר למתחרים.
ההטיה תהיה בעיקר בפרשנויות הרבות.

יש להניח שאם גנץ יבחר, הוא לא יפרוש אחרי שיוגש נגדו כתב אישום. למרות שהבטיח לעשות את זה...

תוקן על ידי avishai323 ב- 25/02/2020 10:05:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 10:12 לינק ישיר 

אבישי אנא תדייק בעובדות מצו"ב כתבה מאתר סרוגים:
https://www.srugim.co.il/400031-%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A8-%D7%A6%D7%95-%D7%90%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%A9%D7%9B

עתירה: להסיר את צו איסור הפרסום מהקלטותיו של גבי אשכנזי

ביום חמישי יתקיים דיון בדלתיים סגורות לגבי דרישתם של העיתונאי ברוך קרא ותוכנית 'המקור' להסיר את צו איסור הפרסום מעל 16 הקלטות של מספר 4 בכחול לבן, גבי אשכנזי, שהוקלטו במהלך 'פרשת הרפז'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 10:27 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 11:24 לינק ישיר 

הייתי מצביע כמו סאלח שבתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 12:29 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:
הייתי מצביע כמו סאלח שבתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

חבל שאי אפשר להראות כאן את ההצבעה של סלאח שבתי.
היה כאן 'מרבין בשמחה' לעילא ולעילא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 12:47 לינק ישיר 
מצדרביעי

שלג_דאשתקד כתב:
כחול לבן.

הסיבות:
מפלגה איכותית מאד רוב אנשי הרשימה עושים רושם חיובי (עוד לפני תרומת הכליה של ח"כ טרופר), 3 רמטכ"לים מצויינים שה"ביטחוניסיטים" של הליכוד מאד רחוקים מהם. (להזכירכם מי שהאריך את כהונתו של בני גנץ כרמטכ"ל ואמר עליו שבחים רבים היה לא אחר מ... ביבי נתניהו).

מה גם ששתי הטענות המרכזיות של הביביסטים קרסו מזמן. טענה אחת שהתקשורת נגדם -  הנה ערוץ 13 פרסם חלק מקלטות אשכנזי מנדלבליט, וערוץ 12 הוא שפרסם נגד בני גנץ את הפריצה לסלולרי שלו, ועוד, הלוואי והתקשורת הימנית היו מתנהגים בהגינות יחסית כמו הנ"ל ...
הטענה השניה שהמערכת המשפטית נגד ראש הממשלה - גם התגלה כשטויות במיץ עגבניות, הנה יש חקירה  (שבועיים לפני הבחירות!) נגד המימד החמישי בגיבוי היועמ"ש מנדלבליט.  ולעומת זאת מעכבים משום מה את החקירה/החלטה על מניות נתניהו באותה חברת פלדה, למרות שמבקר המדינה כבר מזמן העביר חומר למשרד המשפטים וליועמ"ש. מה גם שמי שמינה את מנדלבליט היה נתניהו.  

אמינות: להזכיר שביבי הבטיח שלא ידרוש חסינות "מה פתאום"...  זה לא רציני. איך אני יאמין לו כעת שלא יחוקק את החוק הצרפתי?

ולכן אני מבין טוב טוב את המנדטים הרבים של כחול לבן, אם כי לא מזלזל בתומכי הליכוד, מותר להם לחשוב אחרת..

מצחיק שאתה מביא פה את תרומת הכליה של חילי טרופר-בעוד רוב תורמי הכליה בישראל הם "יותר מדי חרד"ל עד שכבר אין טעם"...

בנוסף, לי מפריע צביעות יותר מהכול, ולכן- מפלגה שטוענת כל הזמן שהיא נגד "פילוג" ודמגוגיות כגון אלו, אני מצפה ממנה לגנות את מה שרואים בתעמולה של ליברמן:
פה:

https://www.facebook.com/AvigdorLiberman.RUS/videos/2957720510960734/

ופה:
http://rjews.com/stophartred/

למי שקשה להכנס לקישורים:
image.png
image.png

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 12:48 לינק ישיר 

להשוות לימים האפלים של יאיר גולן:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 13:03 לינק ישיר 

ימינה שקד-סמוטריץ

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 13:16 לינק ישיר 

מחל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 13:43 לינק ישיר 

שלג_דאשתקד כתב:

כחול לבן.

הסיבות:

לגבי השאלה ששאלו את נתניהו האם הוא יחוקק חוק צרפתי הוא ענה מה מהפתאום ומיד אחרי זה על החסינות הוא ענה אני לא עוסק בזה כרגע להזכירך זה היה לפני השימוע
על שאר הדברים שכתבת כבר ענו לך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 14:01 לינק ישיר 

נאיבי מי שחושב שפוליטיקאי, ולא משנה מאיזה מפלגה, הוא לא שקרן.
פוליטיקאי ושקרן זה היינו הך בכל מקום, ואין שום סיבה שכחול לבן יהיו שונים.
כחרדים אנחנו צריכים להצביע למי שמבטיח הכי הרבה ונראה שישקר הכי פחות.
בקיצור יחס ההבטחות לרמת האמינות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2020 14:04 לינק ישיר 

ימינה. פרץ-סמוטריץ.

תוקן על ידי גלאגוזים ב- 25/02/2020 14:05:32

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם לא היית חרדי למי היית מצביע? (3)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.