בית פורומים בחדרי חרדים

הסיפור של הבחירות: אחוזי ההצבעה במגזר הערבי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/3/2020 20:05 לינק ישיר 
הסיפור של הבחירות: אחוזי ההצבעה במגזר הערבי

העובדה שעד היום הם נמנעו מלהצביע נבעה מכמה סיבות, א. מחאה שקטה כנגד הישות הציונית הכובשת ב. בריחה מהתעסקות עם הפוליטיקה שעשויה לסבך אותם בהשתלבות במגזר הכללי ג. חוסר הזדהות מחד עם הקיצוניות של המפלגות הערביות ומאידך עם מפלגות היהודיות. ד. חוסר מודעות ה. הידיעה שהמפלות הערביות בכל מקרה חסרות תועלת מהאופוזיציה ו. הסכסוכים הפנימיים הרבים בין הפלגים השונים.

כעת המצב השתנה לחלוטין, לאט לאט הם הבינו שזו היתה טמינת ראש בחול, סקרים רבים מצביעים שהפעם אחוזי ההצבעה יעלו עוד בקרב המגזר, ואם כן ג' יכולה לשכוח מהשמיני, ספק על השביעי.
מי שצבט את הדוב הישן וגרם לו להתעורר היה ליברמן שגרם להם להתאחד לרשימה אחת עם העלאת אחוז החסימה, המשיך בזה ביבי שדירבן את הערבים לחרוג ממנהגם ולהשתתף ב"בחירות הטמאות" באמצעות "הערבים נוהרים לקלפיות" וסיפור המצלמות וחוק הלאום והמואזין המיותרים. לאחר שהטאבו נסדק והם ראו שזה לא כל כך נורא, ממערכה למערכה הסחף מתגבר וחבר מביא חבר. מה שנוסף במערכה הזו שכעת הם מוזכרים על ידי ביבי מחד בקמפיין "בלי טיבי אין ממשלה לגנץ", ועל ידי השמאל מאידך, כשחקנים בעלי השפעה רבה במשחק הפוליטי מה שמגביר להם את הרצון להשתתף במשחק.

הדבר היחיד שיכול למתן את המגמה הזו היא תוצאה בה המפלגות הערביות יחזרו להיות חסרות תועלת, לכן לדעתי הצבעה למפלגה יהודית מגוש הימין היא קריטית בבחירות האלה

בשורות טובות


נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 01/03/2020 20:06:23
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/3/2020 20:07 לינק ישיר 

בדיוק בהקשר זה יכול להיות "גיים צ'ינג'ר" לטובת הימין והליכוד, כי ביבי החליט דווקא לעשות קמפיין בציבור הערבי ודי בהצלחה, פגשתי כבר כמה ערבים שאמרו שהם תומכים בביבי כי הוא "גבר-גבר"...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/3/2020 20:09 לינק ישיר 


אכן צודק,

ההערכה של הערבים שהם יגיעו ל16 מנדטים !

וזה ממש מסוכן,

כי כחול לבן יהיו שפוטים שלהם בצורה חדה,

הם יהיו תלויים בהם.


אגב, שמתם לב שהשחקנים הראשיים בבחירות במדינה היהודית זה אלה שאינם יהודים,

אותם גויים שמצביעים ליברמן, והמפלגות הערביות.

הם התאחדו עכשיו נגד הציבור שנושא את דגל היהדות.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסיפור של הבחירות: אחוזי ההצבעה במגזר הערבי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר