בית פורומים בחדרי חרדים

רבותי,יש למנוע בחקיקה את המשכו של הכאוס הפוליטי!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/3/2020 23:26 לינק ישיר 
רבותי,יש למנוע בחקיקה את המשכו של הכאוס הפוליטי!

יקיריי, לא סוד הוא ,שביבי מכהן כשנה בלי שקיבל מחדש את אמון הציבור ,אתם יודעים מכל אמרות חז"ל נראה שביבי אוהב  במיוחד את "בשבילי נברא העולם" ומשכך אין לו בעיה לגרור את עם ישראל לבחירות חדשות כל כמה חודשים לכאורה?ולכן,בלי קשר לביבי! אין מנוס מלחוקק את החוקים להלן:
(א) אזרח שמתנהל נגדו הליך פלילי לא יוכל להתמודד לכנסת.
(ב) ראש ממשלה לא יכהן ברצף יותר משתי קדנציות!

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 10/03/2020 23:34:14

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2020 23:41 לינק ישיר 

בהצעה שלך אתה נותן כוח אדיר בידי הפרקליטות / משטרה שלא בצדק.

מציע שראש הרשימה הגדולה או ראש הגוש הגדול אוטומטית מוכרז כראש ממשלה והקטנים צריכים להסתדר איתו ולא יכולים לסחוט אותו.

זה הרבה יותר דמוקרטי!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2020 23:46 לינק ישיר 

קודם כל נתניהו נבחר על ידי מליוני אנשים. ישירות ובעקיפין כל מי שמצביע למפלגות שבגוש מצביע לנתניהו.
מניעת בחירתו על ידי חקיקה מייתרת למעשה את הבחירות. ומעתה יותר פשוט לקבוע בחקיקה שהשמאל הוא זה שממנה את ראש הממשלה. ומי שלא מתיישר עם זה ישלח לגולאג לחינוך מחדש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2020 23:53 לינק ישיר 

אני בעד חקיקה, שמועמד/מפלגה שהתחייבו למשהו בבחירות, לא יוכלו להפר את הבטחתם לבוחרים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 10/03/2020 23:53:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 00:06 לינק ישיר 
hhaavv

גשרהמיתרים כתב:
בהצעה שלך אתה נותן כוח אדיר בידי הפרקליטות / משטרה שלא בצדק.

האדרוגינוס מקבל את משכורתו מהקרן החדשה, שאחת מזרועות התמנון שלה (לצד כחול לבן וישראל ביתנו) זו הפרקליטות ושות'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 00:15 לינק ישיר 

יפה שהימין פתאום מבין שחוקים גם אם ע"י רוב הם לא קדושים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 00:25 לינק ישיר 

יאללה נעשה חוק שלא צריך בחירות
לגבי הגבלת מספר הקדנציות אני לא ממש מתנגד לחוק כזה אבל מצד שני עד שמישהו צובר נסיון למה להחליף ולקחת עוד מישהו ולהתחיל מהתחלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 00:33 לינק ישיר 

לא נמאס לכם מהגיגים המטופשים  של "לך תדע"  שבאמת לך תדע אם היא/הוא זכר או נקבה. מחוסר עבודה.
שיש לה/לו זמן לכתוב כל שטות שעולה על דעתו/דעתה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 01:08 לינק ישיר 

גשר,הצעתי אינה נכונה לעכשיו אלא לעוד 4 שנים,אך,אם חלילה איש מבין הטוענים לכתר לא יצליח  הפעם להרכיב את הממשלה,אז בסבב הרביעי אנחנו כבר לא נהיה במצב הנוכחי?,איני מבקשת לתת כוח לפרקליטות ולמשטרה,כל מה שאני רוצה זה שאנחנו נהנה מפוליטיקאים, נקיי כפיים ,שלא צריכים להוכיח את חפותם ויש להם זמן לשרת את הציבור, בלי שיקולים זרים חלילה,ויכולים לעסוק בכל דבר ועניין ולקבל החלטות,ע"ע דברי ביבי על אולמרט!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 01:16 לינק ישיר 

גשר,יש בעיה בהצעתך לקבוע שהעומד בראש הגוש הגדול יהיה ראש ממשלה?זה יחסל את המפלגות הקטנות,מה שכן אולי כוונתך לחזור להצבעה בשני פתקים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 01:43 לינק ישיר 

ואני בעד הצעה שאם מליון או 2 מצביעים עבור מישהו אז זה הוכחה מספיקה לנקותו מכל אשמה והאשמות בטלות ומבוטלות כי כוח העם תמיד עדיף מכוחו של בית משפט .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 01:54 לינק ישיר 

החוק הצרפתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 05:33 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

יפה שהימין פתאום מבין שחוקים גם אם ע"י רוב הם לא קדושים...

כשחוק שחוקק על ידי הרוב הוא אות מתה בשל עיוות החוק בידי המשפטנים אכן חוק שכזה שווה טישו משומש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 05:37 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

גשר,הצעתי אינה נכונה לעכשיו אלא לעוד 4 שנים,אך,אם חלילה איש מבין הטוענים לכתר לא יצליח  הפעם להרכיב את הממשלה,אז בסבב הרביעי אנחנו כבר לא נהיה במצב הנוכחי?,איני מבקשת לתת כוח לפרקליטות ולמשטרה,כל מה שאני רוצה זה שאנחנו נהנה מפוליטיקאים, נקיי כפיים ,שלא צריכים להוכיח את חפותם ויש להם זמן לשרת את הציבור, בלי שיקולים זרים חלילה,ויכולים לעסוק בכל דבר ועניין ולקבל החלטות,ע"ע דברי ביבי על אולמרט!

אחד הדברים שינקו את האורוות יותר מכל זה העמדת הדיקטטורה של המשולש הלא קדוש של תקשורת פרקליטות/משטרה ובתי משפט לסדר ורה אירגון מחדש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 05:39 לינק ישיר 

לךתדע1 כתבה:

גשר,יש בעיה בהצעתך לקבוע שהעומד בראש הגוש הגדול יהיה ראש ממשלה?זה יחסל את המפלגות הקטנות,מה שכן אולי כוונתך לחזור להצבעה בשני פתקים?

ממש לא יבטל את המפלגות הקטנות כל עוד ראש ממשלה לא כל יכול ואם במדינה מתוקנת אינו כל יכול על אחת כמה וכמה בשילוטון משפטוטואליטארי כמתקרא מדינת ישראל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2020 07:08 לינק ישיר 
מצדרביעי

לךתדע1 כתב:
החוק הצרפתי?

זה אכן הפתרון האולטימטיבי,
היות ויש חשש לפוליטיזציה של מערכת המשפט, והיות ואחרי הכול גם הפרקליטות ומערכת המשפט מורכבים למרבה הפלא מבני אדם, הרבה אנשים חוששים שהיו שיקולים זרים בלהיטות של המערכת בחקירות ביבי, שכאמור-שי ניצן הודה שמדובר באכיפה תקדימית, ועדיין השקיעו 100 מליון ₪, סחטו עדים וכיו"ב.
לעומת זאת, אצל גנץ ואשכנזי-מטייחים הכול, שמים צא"פ וכו'.

לכן הפתרונות הם כדלהלן:
1. ראש ממשלה לא ייחקר על עבירות בזמן כהונתו (אלא אם כן מדובר בדברים ממש מסוכנים לבטחון המדינה).
2. מנגד, כמובן שיחוקקו הגבלת כהונה כמו בארה"ב.
3. החשוב מכל, שופטי הבג"ץ יבחרו על ידי נציגי העם הנבחרים, ולא על ידי "ועדות" סודיות ומושחתות.

4. כמובן, שכל החוקים המוזכרים יחולו רק "מכאן ולהבא"...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבותי,יש למנוע בחקיקה את המשכו של הכאוס הפוליטי!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.