בית פורומים בחדרי חרדים

אין ערבים-אין פיגועים, אין פרענקים-אין נפצים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2020 23:33 לינק ישיר 
אין ערבים-אין פיגועים, אין פרענקים-אין נפצים

אני כבר לא יודע איפה עדיף לחיות בימים האחרונים, האם בעוטף עזה, שם פחתה לאחרונה  כמות בלוני הנפץ שמשוגרים מעזה, וגם כשהם מגיעים הם לרוב לא מתפוצצים ולא עושים רעש עד שחבלן מגיע לנטרל את המשלוח בזהירות, או בבני ברק שם הדי הפיצוצים נשמעים בכל רחבי העיר ביום ובלילה כשהם מחרידים מרבצם את כל מי שבסך הכל איתרע מזלם לגור בעיר, 

ושוב, אין הכוונה היא חלילה למשפחות הספרדים בני העלייה היקרים וגם לרבות את העמלים לפרנסתם הכשרה, הכוונה היא לפרענקים מהזן הנחות ביותר, שאין להם כל בעיה להפוך את בני ברק לחאן יונס או לקאבול בירת אפגניסטן, ורק כי ככה התחשק להם לחוות את פריקת העול של הפורים. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 00:52 לינק ישיר 

אין שכל-יש גזענות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 01:19 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

אין שכל-יש גזענות.

ולגופן של דברים יש לך מה להגיד?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 02:49 לינק ישיר 
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
קלעפער כתב:

אין שכל-יש גזענות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אמרתי זאת לגופם של דברים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 05:26 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
קלעפער

תמניא_אפי כתב:
קלעפער כתב:

אין שכל-יש גזענות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אמרתי זאת לגופם של דברים...

אמרת העיקר להגיד,
אבל המצב כואב אתה מוזמן למשל לאיזור בירנבוים בבני ברק מקום שגרים גם אשכנזים ולא תראה אשכנזי בין זורקי אלפי ורבבות הדינמיות חזיזים ושאר מרעין בידיו,
זה לא אומר שאין אשכנזים מופרעים אבל זה מציג מציאות כואבת!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 08:22 לינק ישיר 

מעניין מה היית אומר מר קלעפער לו היית גר באזור והבן שלך בן ה 5 היה מתעורר בלילה כל 5 דקות כשכולו רועד ומפוחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 08:39 לינק ישיר 

אין מה להאשים את הנוער המסכן והמשועמם.

הבעיה טמונה ברשויות החוק.

הרי כל נער מחוטט יכול לספר לך מי הם הספקים של החומר ועל זהות הסוחרים. אילו היו המשטרה והעירייה רוצים באמת, היו מרוצצים את הנחש מהראש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 09:27 לינק ישיר 

1. לא חסר שבבניקים אשכנזים

2. לבני ברק נכנסו גם נערים חילוניים

3. כל עוד המשטרה לא יורה בהם, זה בעיה שלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 09:50 לינק ישיר 
לבחירתכם

קלעפער כתב:
אין שכל-יש גזענות.

אז אתה טוען שלך יש שכל ולבונדמן איןאז אני כותב לך בתור אשכנזי שסניק גאה שאתה גיזעני ובלי שכל

להגיד למישהו פרענק זו גיזענות?אם הוא מתנהג כמו פרענק אז הוא פרענק !!!!!ולא משנה אם הוא אשכנזי או ספרדי
ופותח האשכול לדעתי כתב בצורה מאד מכובדת ולא גזענית רק מה לעשת ומחלת הפרנקיות פשתה יותר אצל הספרדים וגם הנחיתות נמצאת אצלכם יותר אתה רוצה להתכחש לזה בכבוד מה לעשות גם אני ראיתי את המציאות הזאתי 
וב'ה אצל הבני תורה כמעט ואין את הבעיות האלו גם הם מבינים וסולדים מהפרענקים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 09:55 לינק ישיר 

פורים דמוקפין. דלת הרכב נפתחת. שבבניק מתיישב לידי. מודיע/מצווה "קח אותי לרחוב יפו".
אומר לו  בתקיפות "צא מהאוטו". תגובתו:  "אתה לוקח אותי לרחוב יפו".
אני:  "או קיי אנחנו נוסעים לתחנת המשטרה מוריה".  בתגובה החלאה יוצא מהרכב ובועט בעוצמה ברכב. 
תתפלאו... אינני כועס על הנער הזה. הוא כל כולו תוצר של החינוך שלנו. נער מסכן. נער מתוסכל שכנראה דרשו ממנו ללמוד ברמה שהוא לא מסוגל ולא יכול לעמוד בזה. הקהילה שלנו לא מסוגלת להכיל אותו כ'בינוני' (ופחות) בכבוד  ובאהבה . ל 'עיני העידה'  שלנו כלל לא איכפת להם ממנו ושכמותו. ומה יעשה הבן ולא יחטא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 11:22 לינק ישיר 

מי שאשם בבלגן שהיה השנה בב"ב הוא ראש העיר הליטאי שביטל את הפיקוח ההדוק שהיה בשנים האחרונות בליל פורים כנראה בגלל שזה עולה הרבה כסף...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 12:01 לינק ישיר 
לבחירתכם

momeir כתב:
פורים דמוקפין. דלת הרכב נפתחת. שבבניק מתיישב לידי. מודיע/מצווה "קח אותי לרחוב יפו".
אני:  "או קיי אנחנו נוסעים לתחנת המשטרה מוריה".  בתגובה החלאה יוצא מהרכב ובועט בעוצמה ברכב. 
תתפלאו... אינני כועס על הנער הזה. הוא כל כולו תוצר של החינוך שלנו. נער מסכן. נער מתוסכל שכנראה דרשו ממנו ללמוד ברמה שהוא לא מסוגל ולא יכול לעמוד בזה. הקהילה שלנו לא מסוגלת להכיל אותו כ'בינוני' (ופחות) בכבוד  ובאהבה . ל 'עיני העידה'  שלנו כלל לא איכפת להם ממנו ושכמותו. ומה יעשה הבן ולא יחטא

ואם היית אומר לו באהבה הייתי לוקח אותך בכיף אבל אשתי מחכה לי
כן אחי מותר לשקר בשביל השלום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 16:52 לינק ישיר 

אין יהודים אין גנבים.  אין הכוונה היא חלילה למשפחות היהודים בני העלייה היקרים וגם לרבות את העמלים לפרנסתם הכשרה והישרים. הכוונה היא ליהודים מהזן הנחות ביותר, שאין להם כל בעיה לגנוב ורק כי ככה התחשק להם ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 19:16 לינק ישיר 

אוכל קטניות בגיר (בן 26), ידה נפץ לדירה ברמת שלמה, לשם שעשוע סאדיסטי, כתוצאה מכך נשרפה הדירה כליל, ובנס לא היה פגיעה בנפש, אברך מסכן יצא נקי מנכסיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 20:31 לינק ישיר 

והבגיר הזה עדיין מסוגל לאכול קיטניות? (קיטניות צריכות שיניים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 21:34 לינק ישיר 
momeir

לבחירתכם כתב:

ואם היית אומר לו באהבה הייתי לוקח אותך בכיף אבל אשתי מחכה לי
כן אחי מותר לשקר בשביל השלום

צודק!
אולי טעיתי...
אינני מורגל לשיג ושיח עם הנערים הללו וגם לא מורגל לשקר...
אבל הכיוון שלך כנראה יותר נכון.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אין ערבים-אין פיגועים, אין פרענקים-אין נפצים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.