בית פורומים בחדרי חרדים

ויואל משה ! סוגרים את המדינה !!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/3/2020 17:47 לינק ישיר 

ממשלה אין ! לימודים אין ! עבודה אין כי ההורים שומרים על הילדים בבית ! פרנסה אין , תקציבים אין , לא ממשיך ברשימה כדי לא לתת רעיונות וכדי לא להלחיץ .

אין גוף רבני שיודע לתת מענה הלכתי למצב כזה ??? 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 17:56 לינק ישיר 

חסדא כתב:

ממשלה אין ! לימודים אין ! עבודה אין כי ההורים שומרים על הילדים בבית ! פרנסה אין , תקציבים אין , לא ממשיך ברשימה כדי לא לתת רעיונות וכדי לא להלחיץ .

אין גוף רבני שיודע לתת מענה הלכתי למצב כזה ??? 

הלכתי לאיזו שאלה? לא הבנתי....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 18:06 לינק ישיר 

למה בשפעת לא?  ולמה לא להשבית את כלי התחבורה הם בודאי מזיקים והורגים יותר ,
אני שואל האם אין גוף הלכתי שיודע לתת מענה האם באמת מדינה שלמה צריכה להכנס לכאוס עם אחוזי תמותה עולמיים כאלו,
נכון אנחנו יהודים ומקדשים את החיים יותר מאשר שאר המדינות [???] אך קשה לי להאמין שאלו מניעיו.
אני חושב שלהלחיץ את קבוצות הסיכון לא לצאת מהבית מזיק והורג הרבה יותר !
ילדים בבית ללא מעש זה פרנסה להרבה פסיכולוגים ,פסיכיאטרים ,בתי דין ויועצים !

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 18:10:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 20:06 לינק ישיר 

מנהיגים יקרים ,תורידו את הטירוף ואת ההרס הטוטלי של הכלכלה !!
הצעד הבא זה סגירת סופרים ,קניונים ,מכולות ,כל מקומי פנאי ובילוי לילדים שאתם גם ככה סוגרים אותם  "ערב פסח" ו
כבר עכשיו בספריות כבר הוציאו את הכסאות  יש שלט "לא לשהות יותר ממספר דקות ,אריין -ארויס " 
אנשים סגורים בבית זה מחלות פיזיות ומנטליות! כיתות של ילדים הם בערך 25 ילדים ,תחשבו איך להתמודד בתוך הבית ספר לא לסגור אותם !!
,דייייייייייי.!!! הפאניקה שאתם מכניסים לציבור שלם מזיקה והורגת הרבה יותר!!!!!!!!

ליצמן היקר והמצוין -זה לא הדרך להשאר שר בריאות . וכדי לדאוג שהרבי שליט"א יאריך ימים על ממלכתו ויקבל קהל אינך צריך לבודד את כל העולם אלא להחליט שהרבי בינתים לא יקבל קהל ואינו יוצא לציבור ותו לא .כנ"ל לביבי היקר אתה לא צריך להוכיח לאף אחד שאתה מצויין ויותר מחמיר מכל העולם ,כבר הוכחת את זה!

נכון כתבתי גם קונספירציות ,אבל לצערי אני בחברה טובה!

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 20:19:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 20:43 לינק ישיר 

ואני שאלה לפותח האשכול

מי זה הבעל "ויואל משה" של איטליה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 20:57 לינק ישיר 

חסדא כתב:
מנהיגים יקרים ,תורידו את הטירוף ואת ההרס הטוטלי של הכלכלה !!
הצעד הבא זה סגירת סופרים ,קניונים ,מכולות ,כל מקומי פנאי ובילוי לילדים שאתם גם ככה סוגרים אותם  "ערב פסח" ו
כבר עכשיו בספריות כבר הוציאו את הכסאות  יש שלט "לא לשהות יותר ממספר דקות ,אריין -ארויס " 
אנשים סגורים בבית זה מחלות פיזיות ומנטליות! כיתות של ילדים הם בערך 25 ילדים ,תחשבו איך להתמודד בתוך הבית ספר לא לסגור אותם !!
,דייייייייייי.!!! הפאניקה שאתם מכניסים לציבור שלם מזיקה והורגת הרבה יותר!!!!!!!!

ליצמן היקר והמצוין -זה לא הדרך להשאר שר בריאות . וכדי לדאוג שהרבי שליט"א יאריך ימים על ממלכתו ויקבל קהל אינך צריך לבודד את כל העולם אלא להחליט שהרבי בינתים לא יקבל קהל ואינו יוצא לציבור ותו לא .כנ"ל לביבי היקר אתה לא צריך להוכיח לאף אחד שאתה מצויין ויותר מחמיר מכל העולם ,כבר הוכחת את זה!

נכון כתבתי גם קונספירציות ,אבל לצערי אני בחברה טובה!

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 20:19:01

אחד המשפטים היותר נבזיים ומטומטמים שנכתבו אי פעם בפורום ציבורי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 21:18 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
ואני שאלה לפותח האשכול

מי זה הבעל "ויואל משה" של איטליה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

יצחק אבינו מברכתו לעשיו ,משמני הארץ -איטאליא של יון ,
אך לא ידעתי שאין שם ממשלה וההשואה מאן דכר שמיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 21:37 לינק ישיר 

נוירולוג נשמע לי גוראי ,אך ללא קשר הינך צודק והודיתי בתוכו על קונספירציות ,
מה גם שאינני חושב שליצמן כלל גרויסע מאן דאמר ברעיונות וההחלטות !
מישהו העלה כאן  טענה חזקה על העזתים !!
אין ספק שיש כאן מניעים ולצערי מקטני אמנה הנני לומר שהם באים מחשש איבוד דם יהודי .
גם אם חלילה התמותה בעולם היתה עומדת על כפול מעכשיו , הסיכוי היה 1 למליון שיצטרכו לקבור מישהו!!

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 21:37:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 23:10 לינק ישיר 

והציבור ממשיך לשאול ,זה שמליון וחצי ילדים יסתובבו כל היום אצל השכנים, בשווקים וברחובות לא יותר מדבק??

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 23:11:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2020 23:37 לינק ישיר 

אז הנה אי של שפיות,

גדולי התורה: ביטול לימוד של תשב"ר מסוכן יותר מהקורונה

הנחיית משרד הבריאות להפסיק את הלימודים במערכת החינוך לא תיושם בחיידרים הליטאים, כך נודע ל'כיכר השבת', זאת בעקבות הוראתם הברורה של גדולי ישראל - עמם נועצו הערב המנהלים (חרדים)

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 23:37:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2020 01:29 לינק ישיר 

3 או 4 אחוזי תמותה זה המון אנשים. ממאה אלף  זה 4000  וממיליון  זה 40,000  שפעת זה אחד לאלף  בנוסף לזה שיש חיסון וטיפול.  ומי שמתנחם  בזה שרק זקנים וחולים  מתים  תחשבו על ההורים שלכם  האם הייתם רוצים שהם יהיו הקרבנות?.  ואל תשכחו שסין סבלה חודשיים ועכשיו מתחילה לחזור לשיגרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2020 07:38 לינק ישיר 
מצדרביעי

סיירת_מרן כתב:
3 או 4 אחוזי תמותה זה המון אנשים. ממאה אלף  זה 4000  וממיליון  זה 40,000  שפעת זה אחד לאלף  בנוסף לזה שיש חיסון וטיפול.  ומי שמתנחם  בזה שרק זקנים וחולים  מתים  תחשבו על ההורים שלכם  האם הייתם רוצים שהם יהיו הקרבנות?.  ואל תשכחו שסין סבלה חודשיים ועכשיו מתחילה לחזור לשיגרה

בלי להמעיט בחומרת המצב, נראה שגם פה ביבי התפתה כדרכו להגדיל את הרגשת האיום, היות ו:

למיטב ידיעתי המדינה בה כמות הבדיקות הייתה הכי גבוהה ויעילה היא דרום קוריאה, ושם אחוז התמותה הוא באזור 0.6%,  כמובן שכדאי להזהר, אבל זה לא אומר להגזים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2020 08:41 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
מצדרביעי

סיירת_מרן כתב:

בלי להמעיט בחומרת המצב, נראה שגם פה ביבי התפתה כדרכו להגדיל את הרגשת האיום, היות ו:

למיטב ידיעתי המדינה בה כמות הבדיקות הייתה הכי גבוהה ויעילה היא דרום קוריאה, ושם אחוז התמותה הוא באזור 0.6%,  כמובן שכדאי להזהר, אבל זה לא אומר להגזים

0.6 אחוז זה במדינה שבה בדקו כל חשד הכי קטן וזה אומר שיש רבים שלולא הבדיקה אף אחד לא היה משער שיש להם את זה. כמובן שככל שמרחיבים את הבדיקות ומכניסים לבידוד כאלו שצריכים להיכנס זה מונע ומעכב את התפשטות המחלה אבל צריך לזכור אם עושים השוואות אז שגם בשפעת ובמחלות אחרות יש רבים שנדבקים אבל לא נכנסים לסטטיסטיקה של אחוזי המחלה כי אף אחד לא חשב ובדק שיש להם שפעת. כך שהתוצאה של 0.6 היא נכונה באופן אבסולוטי אבל כשמשווים למחלות אחרות צריך להשוות את האחוזים במדינות בהם בודקים רק במקרים שנראה שלפנינו באמת חולה בקורונה כמו שבמחלות אחרות לא בודקים כל מי שרק עושה אפצ'י או חזר ממדינה אחרת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2020 12:37 לינק ישיר 

חסדא כתב:
והציבור ממשיך לשאול ,זה שמליון וחצי ילדים יסתובבו כל היום אצל השכנים, בשווקים וברחובות לא יותר מדבק??

תוקן על ידי חסדא ב- 12/03/2020 23:11:13

אבל צריך לבנות סולם לכחול-לבן בשביל להכנס לממשלת חירום, לא ? אז לעזאזל הילדים והלאגן. העיקר שביבי ישאר בבלפור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2020 12:46 לינק ישיר 

למר האפטל- בשונה מהקורונה, השפעת קיימת מספיק שנים בשביל שיהיה אפשר לעשות מחקרים רציניים ומקיפים שיכללו את כולם כולל כולם לפני שקובעים את האחוזים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/3/2020 19:40 לינק ישיר 

מחילה ברבים מהרב ליצמן ,האדמור מגור נמצא בבית חלקיה ,

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ויואל משה ! סוגרים את המדינה !!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר