בית פורומים בחדרי חרדים

תתעוררו - הקורונה - זה סכנת נפשות ציבורית ! ! !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/3/2020 23:47 לינק ישיר 
תתעוררו - הקורונה - זה סכנת נפשות ציבורית ! ! !

לצערי רק היום נפל לי האסימון שאנחנו נמצאים על קצה סולם גבוה,

תנועה אחת לא זהירה, והתוצאה ה' ירחם........

המרחק שהציבור בארץ נמצא מקריסה של מערכת הבריאות לא רחוק,

אם הציבור ימשיך להיות שאנן,

היום רוב השטיבלך בארץ היו מלאים,

חלק מהחנויות מליאות,

והתוצאה עלולה להיות מאות ואולי אלפי אנשים שימותו ח"ו

זה ממש מגיפה מסוכנת.

אסור ללכת לבתי הכנסת ששם מתפללים ביותר ממניין,

אסור ללכת לחנויות צפופות,

זה פשוט סכנת חיים !

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2020 23:57 לינק ישיר 

ואיך בדיוק הזעקה שלך תגיע אל הנמענים? הרי אין להם אינטרנט כשר שמתגלה בימים אלה ככמעט הכרחי גם לקבלת אינפורמציה לא מוטה וגם לניהול סביר של החיים בעידן הקורונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 00:02 לינק ישיר 

למה שיהיו מודאגים
הם עשו כל מה שצריך בשביל להיות מוגנים

שלשלו ג' בקלפי (הבטחה של שר התורה לשמירה מקורונה)
תרמו לקופת העיר (כתב הגנה של שר התורה)
תורה מגנא ומצלא, שומר מצווה לא יידע דבר רע (הבטחות משר התורה)
התפללו במניין (הבטחה מהרב גמליאל רבינוביץ)
וכן עוד סגולות יקרות מפז שקיבלו מרבותינו כנגד הקורונה

זה שה"מדינה" רוצה לבטל את התורה מעם ישראל לבטל את החדרים ואת הישיבות רק מגביר את המוטיבציה שלא לשמוע לרשעים הכופרים הללו.
והוא רחום יכפר עוון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 00:03 לינק ישיר 

אדמה10 כתב:
ואיך בדיוק הזעקה שלך תגיע אל הנמענים? הרי אין להם אינטרנט כשר שמתגלה בימים אלה ככמעט הכרחי גם לקבלת אינפורמציה לא מוטה וגם לניהול סביר של החיים בעידן הקורונה

חלק גדול מהציבור החרדי קורא מה שנכתב פה,

ומי שקורא יעורר את מי שלא קורא,

אני אישית עוררתי היום עשרות רבות של אנשים שאני מכיר.

אני מציע לכווווולם  לקרוא את מה שכתב,

ראש ישיבת "היכל יצחק" הגאון הרב ישראל לנדא שליט"א,

https://www.bhol.co.il/news/1088651

החשבון שהוא עושה כמה חרדי חולה אחד יכול להדביק,

אגב: היום אני יודע על כמה חרדים שחולים בקורונה,

כמה חרדים כל אחד מהם הדביק? אף אחד לא יודע,

וכל אחד מהם,

הוא אדם חברותי שאוהב להתרועע עם אנשים,

מקפיד קבוע להתפלל במניין, בכל מצב ולא משנה מה יהיה,

המצב ממש מסוכן, סכנת נפשות כפשוטו, ללא כל כחל וסרק.

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 18/03/2020 00:06:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 00:19 לינק ישיר 
אדמה10

אלה שקוראים מה שכתוב פה הם לרוב אותם אלה ששומרים ומודעים ומקפידים על הוראות משרד הבריאות, אבל מבחינת אותו אחד שלא מחובר, מה יותר מדבר אליו? יהודי מודאג אאוטסיידר מבחינתו שעורר אותו בגלל שקרא/ראה משהו באינטרנט? או הקהילה שכל חייו מספקת לו הכל... ושעוטפת אותו וחיה בינתיים בעולם אחר? (שוה לחקור לאחר שיעבור זעם את המיתאם בין קנאי הסגירות נגד כל חידוש טכנולוגי אפילו כשר ובהידור ובין בעלי האמונה הגדולים... מזלזלי סכנת הקורונה) מקוה ומייחל כמוך שכולם יתעשתו ושזה לא יהיה מאוחר מידי אבל לפי מה שקיבלתי הערב בוואטסאפ חוששני שיש מי שח"ו זה ח"ו מאוחר מידי עבורם. קדחו חור בספינה.... וישנם כבר כאלה של"ע ול"ע משלמים את המחיר

תוקן על ידי אדמה10 ב- 18/03/2020 00:37:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 01:47 לינק ישיר 

אדמה10 כתב:
אלה שקוראים מה שכתוב פה הם לרוב אותם אלה ששומרים ומודעים ומקפידים על הוראות משרד הבריאות, אבל מבחינת אותו אחד שלא מחובר, מה יותר מדבר אליו? יהודי מודאג אאוטסיידר מבחינתו שעורר אותו בגלל שקרא/ראה משהו באינטרנט? או הקהילה שכל חייו מספקת לו הכל... ושעוטפת אותו וחיה בינתיים בעולם אחר? (שוה לחקור לאחר שיעבור זעם את המיתאם בין קנאי הסגירות נגד כל חידוש טכנולוגי אפילו כשר ובהידור ובין בעלי האמונה הגדולים... מזלזלי סכנת הקורונה) מקוה ומייחל כמוך שכולם יתעשתו ושזה לא יהיה מאוחר מידי אבל לפי מה שקיבלתי הערב בוואטסאפ חוששני שיש מי שח"ו זה ח"ו מאוחר מידי עבורם. קדחו חור בספינה.... וישנם כבר כאלה של"ע ול"ע משלמים את המחיר

ההכללה שלך דוחה
איך לא ראית בוצאפ שלך את התמונות מחופי הים המלאים בנופשים בעלי סמארטפונים?

אנשי ה"סמוך יהיה בסדר" נמצאים גם אצל חילונים וגם אצל חרדים
וכמו שאתה רואה רק את החרדים המצפצפים על ההגיון, אני רואה את הרוב השקט שנזהר וכמעט לא יוצא מהבית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 03:20 לינק ישיר 

מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 03:35 לינק ישיר 
קלעפער

אפיקטוזין כתב:
מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה

נשלח מהאנדרואיד שלי

אל תקרי חדרים אלא חרדים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 08:54 לינק ישיר 

חסרים פרטים בנתונים על החולים, כמו למשל על החולים שבמצב קשה, מי הם החולים האלה האם הם בגיל מסויים, האם סבלו ממחלות נוספות, ? לי משום מה נראה שיש הרבה ערפל מסביב לקורונה, ולא בגלל האדישות שלי....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 09:21 לינק ישיר 

יש כבר מידע על חולים שהתפללו בשטיבלעך....

צריך לקוות לטוב 
לדוג' חולה היה בשחרית בשבת באמשינוב שמי שהתפלל שם פעם יודע כמה המקום צפוף וכמה עומדים אחד צמוד לשני 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 10:12 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

ההכללה שלך דוחה

וכמו שאתה רואה רק את החרדים המצפצפים על ההגיון, אני רואה את הרוב השקט שנזהר וכמעט לא יוצא מהבית

זה שיש חילונים שמתנהגים שלא לפי ההנחיות הבריאותיות, זה צריך לשנות משהו אצלי?

זה שיש חילונים שיודעים שיש בורא לעולם ומחללים שבת, לכן גם אני ח"ו לא ישמור שבת כמו שצריך?

ישנה מציאות מטורפת שהיום בבוקר חלק מבתי הכנסת בבני ברק היו מלאים ! ! !

את זה חייבים להפסיק ! ! !

מה לעשות?

שהרבנים יאמרו מה לעשות, המצב הקיים היום מסוכן מאוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 10:13 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

ההכללה שלך דוחה

תתפלא... אבל אנשי הקשר שלי בוואטסאפ לא שולחים לי תמונות מחוף הים וגם אינני מחובר לקבוצות כאלה. הוואטסאפ שלי בימים האחרונים משמש בעיקר לארגון מניינים של השכנים ברחוב הפתוח תחת כיפת השמים. אחד הדברים שהקורונה הולכת לשנות זה את הסיפור הזה של הטלת מרות קהילתית/קבוצתית (גם) ע"י חסימה גורפת של כל מה שמבחוץ מבלי להבדיל בין טוב וכשר ללא-טוב, לרבות דברים חיוניים נחוצים והכרחיים שהוכח עכשיו שהם בגדר פיקוח נפש או קרוב מאד לזה. אם אתה רוצה לבודד אנשים בתוך קהילה סגורה לגמרי - תבודד, אבל יש לך אחריות עצומה לתת להם בעצמך את ההנחיות והאינפורמציה הנכונה בעניני פיקוח נפש וזה לא נעשה כאן לפחות בחלק מהמקרים. האנשים בחוף היום לא מנהלים קהילות, מקסימום את המשפחה שלהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 10:23 לינק ישיר 

הציבור החרדי על כל גווניו ממושמע  בדרך כלל :מה שנצרך זה תמימות דעים בקרב  כל הרבנים קול קורא, לקול קורא הפעם, ניתן ואף חייבים  לצרף גם את רבני העדה החרדית, מדובר אמנם בבחירות...ובחרת בחיים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 10:29 לינק ישיר 

ר' גרשון אומר (https://www.kikar.co.il/351675.html) שעשרה אנשים זה מניין ויותר מזה זה מזיק וניזק! ואילו ביתד הבוקר הזכירו רק 'אם יש ציבור גדול'.. למה?? הם יותר צדיקים מר' גרשון? כשאמרו (הוא ור' חיים בהודעה שהוציאו) להשימע להוראות בישיבות - כמעט שלא שמעו לו, רק מאימת המשטרה דברים התחילו לזוז.

כל עסקן שיש לו השפעה כלשהי על התפילות בציבור והמקוואות ולא עושה, יש לו אחריות על נפשות!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 10:32 לינק ישיר 
מצדרביעי

איש_חשוב כתב:

ההכללה שלך דוחה

נכון, אבל עדיין בשל האופי הקהילתי יותר של החרדים, מראש הסכנה יותר גדולה, וכשמאותה סיבה מנהיגים (רבנים ואדמורי"ם) מזלזלים בהוראות-הנזק הרבה יותר גדול מאשר משפחה חילונית כזו או אחרת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 12:00 לינק ישיר 
חרדי בן חרדי ואבא לחרדים

איש_חשוב כתב:

ההכללה שלך דוחה

הסנגוריה שלך על חרדים מנוולים, היא שוב ושוב בטיעון: יש גם חילונים שמתנהגים אותו דבר!
קשוט עצמך ואח"כ קשוט אחרים.

תוקן על ידי momeir ב- 18/03/2020 12:01:11

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תתעוררו - הקורונה - זה סכנת נפשות ציבורית ! ! !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.