בית פורומים בחדרי חרדים

משרד הבריאות הוציא צו לסגירת כל מוסדות הלימוד החרדיים בארץ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/3/2020 16:40 לינק ישיר 
משרד הבריאות הוציא צו לסגירת כל מוסדות הלימוד החרדיים בארץ

תוקן על ידי נוירולוג ב- 18/03/2020 16:53:08

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 17:43 לינק ישיר 

להיפגש ולראות ביחד סרט או לשחק שח מט או לפטפט, פחות מעשרה מותר - אבל ללמוד תורה ביחד פחות מעשרה אסור? או שמותר גם ללמוד תורה ביחד פחות מעשרה רק כאשר אין לזה שם 'ישיבה', 'כולל', 'תלמוד תורה'? מה קובע? ומה ההיגיון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 17:46 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

להיפגש ולראות ביחד סרט או לשחק שח מט או לפטפט, פחות מעשרה מותר - אבל ללמוד תורה ביחד פחות מעשרה אסור? או שמותר גם ללמוד תורה ביחד פחות מעשרה רק כאשר אין לזה שם 'ישיבה', 'כולל', 'תלמוד תורה'? מה קובע? ומה ההיגיון?

אם התלמודי תורה והישיבות לא היו מתחכמים מהרגע הראשון אולי הם לא היו יורדים עליהם.
ברגע שזה נהיה משחק חתול ועכבר לא נשארו להם הרבה ברירות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 18:06 לינק ישיר 

יהפכו את המדינה העיקר שביבי ישאר עוד שבוע בבלפור ועל זה יתנו את הדין כל הפוליטיקאים החרדיים כל כך הרבה מלל מבלי מידע ברור ומוצק אחד כמו מה גיל החולים, איזה מחלות נוספות יש להם, האם לא עדיף לסגור את המבוגרים, ולהשאיר את המדינה לחיות ולהתנהל נורמלי, פשוט אנרכיה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 19:08 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:
יהפכו את המדינה העיקר שביבי ישאר עוד שבוע בבלפור ועל זה יתנו את הדין כל הפוליטיקאים החרדיים כל כך הרבה מלל מבלי מידע ברור ומוצק אחד כמו מה גיל החולים, איזה מחלות נוספות יש להם, האם לא עדיף לסגור את המבוגרים, ולהשאיר את המדינה לחיות ולהתנהל נורמלי, פשוט אנרכיה

ברור, הכל זו גחמה אישית של ביבי
גם הצעדים חסרי התקדים שנוקטים בכל העולם, הכל זה ביבי ובשביל שיישאר עוד שבוע בבלפור

טובי המוחות בארץ יושבים סביב השעון בכדי לנתח מה קורה ואיזה מענה לתת, וכל מיני טוקבקיסטים בשקל זורקים רפש ועצות חסרות כיסוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 19:19 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

הכובס1 כתב:
יהפכו את המדינה העיקר שביבי ישאר עוד שבוע בבלפור ועל זה יתנו את הדין כל הפוליטיקאים החרדייםכל כך הרבה מלל מבלי מידע ברור ומוצק אחדכמו מה גיל החולים, איזה מחלות נוספות יש להם,האם לא עדיף לסגור את המבוגרים, ולהשאיר את המדינה לחיות ולהתנהל נורמלי, פשוט אנרכיה

ברור, הכל זו גחמה אישית של ביבי
גם הצעדים חסרי התקדים שנוקטים בכל העולם, הכל זה ביבי ובשביל שיישאר עוד שבוע בבלפור

טובי המוחות בארץ יושבים סביב השעון בכדי לנתח מה קורה ואיזה מענה לתת, וכל מיני טוקבקיסטים בשקל זורקים רפש ועצות חסרות כיסוי.

הכובס, אני לא מוחל לך שבגללך אני מסכים עם הנוירולוג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 19:19 לינק ישיר 

לה''ו. איזה מזל ששר הבריאות הוא ''מהמפלגה, כיפה, והכובע'' הנכונים.
וואי וואי, אם היה חילוני, או יותר גרוע, סרוח... גופרית אש ושמן רותח!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2020 19:41 לינק ישיר 
ולשרה_בן

הכובס1 כתב:

לא רק מבוגרים אלא גם מעשנים, חולי לב, סכרת וכו'.
 עכשיו מדווחים שיש ילדים במצב קשה באירופה.
 בדיקות שנעשו לאנשים צעירים הראה שהקורונה גרמה להם לנזק בלתי הפיך בריאות.
 יש לך עוד עיצות?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > משרד הבריאות הוציא צו לסגירת כל מוסדות הלימוד החרדיים בארץ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר