בית פורומים בחדרי חרדים

כשלון הבדיקות לקרונה ליצמן וסימן טוב הביתה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/3/2020 10:41 לינק ישיר 
כשלון הבדיקות לקרונה ליצמן וסימן טוב הביתה

כבר שמעתי על 2 מקרים של אנשים שהיו בבידוד לאחר שהיו במגע עם חולה מאומת ועם חום שנזקקו לקשרים ופרוטקציות כדי שיסכימו לבדוק אותם לקורנה
גם הנכד של הגרב"מ שהיה עם חום גבוה נאלץ להפעיל קשרים כדי שיבדקו אותו
כך לא מנצחים במלחמה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 11:19 לינק ישיר 

או שכן או שלא בכל מקרה שמור את התלונות לאחרי המשבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 12:50 לינק ישיר 

אם אתה חשוד שנדבקת, תכנס לבידוד ואל תצא.

הבדיקה עצמה לא משנה הרבה מכיון שהיא לא 100% ואם אתה לא מאוד חולה זה לא משנה לאף אחד.

גם אם נחשפת לחשוד במחלה והתברר שהבדיקה שלו יצאה שלילית, תשאר בבידוד.

הבעלים של חנות הצעצועים שהדביק רבים נבדק 3 פעמים, פעמיים יצא שלילי ופעם חיובי.

פשוט תשארו בבית.
פשוט וקל.

והבדיקה היא הבדיקה הסטנדרטית שיש היום בכל העולם. ליצמן לא המציא אותה.

כשיהיו בדיקות טובות יותר, נדבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 13:51 לינק ישיר 

ככה זה בישראל, נכשלת תעוף, תלך הביתה, תתעופף.  שפה של אלימות, תמיד לחפש אשמים.

בכל העולם מתמודדים, בארה"ב לא מעיפים את טראמפ שזלזל במגיפה, גם באנגליה לא מעיפים את ג'ונסון שזלזלז. כל העולם סובל, תתפלל לקב"ה במקום לזרוק בוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 14:53 לינק ישיר 

עופר חדד: מטופל שששכב במחלקה פנימית א' בשערי צדק נמצא שלילי לקורונה בבדיקה הראשונה, אך לפני כשעה חזרה תשובה של בדיקה שנייה חיובית. בעקבות כך, ומחלקה שלמה נסגרה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 14:54 לינק ישיר 

דברי כתב:

בכל העולם מתמודדים, בארה"ב לא מעיפים את טראמפ שזלזל במגיפה, גם באנגליה לא מעיפים את ג'ונסון שזלזלז. כל העולם סובל, תתפלל לקב"ה במקום לזרוק בוץ.

למה אתה מקלקל למי שיורה את החץ ואחר כך מזמן סביבו את המטרה,
הוא רוצה ליצמן תלוי וכל היתר זה אמתלאות למה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 14:56 לינק ישיר 

דברי כתב:

דוקא באגליה הוחלפו מספר ראשי ממשלה עקב חוסר הצלחה במשימתם, באנגליה אנשים מתפטרים מעצמם כשהם נכשלים, לא מחכים שיפטרו אותם, בישראל נאחזים בקרנות המזבח כאילו אין מי שיחליף אותם, אני לא אומר האם ליצמן צריך להתפטר ומתי, זו היתה הערה כללית על מה שכתבת

"לא יהיה זה נכון עבורי לנסות להוביל את המדינה ליעדה הבא", הבהיר קמרון בנאום ההתפטרות. "זהו האינטרס הלאומי - תקופה של יציבות שלאחריה נדרשת מנהיגות חדשה. הדבר הנכון הוא שראש ממשלה חדש יקבל החלטות בנוגע להפעלת סעיף 50 ובנוגע לדרך העזיבה של האיחוד האירופי"

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 22/03/2020 15:04:35

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 15:18 לינק ישיר 

כן אדוני, את מי עוד להעיף? אנחנו קשובים אליך, רק תגיד.

מעבר לעובדה שכל הנושא של הבדיקות הוא מורכב יותר מאיך שהתקשורת המגמתית מנסה להציג את זה (תוך ניצול בורות של הציבור) מדובר במשבר עולמי, לא משהו שהעולם באמת יכול היה להתכונן אליו כמו שצריך.
אני מאמין שאף אחד לא חף מטעויות, ואי אפשר שלא לטעות, אבל צריך לזכור שאנשים עושים כל שביכולתם לעשות על מנת להתמודד עם המצב בצורה המיטבית במסגרת המגבלות העולמיות.

ולך מר משגיח מפטר, אולי נמנה אותך ואת הרב רוזנבלום ותפתרו את כל הבעיות בהצהרה שלא יהיו מתים והכל יסתדר? 

תוקן על ידי נוירולוג ב- 22/03/2020 16:15:16

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 16:11 לינק ישיר 

אני יפרט קצת יותר את מחדל הבדיקות
עד לפני שבוע! רק המעבדה של משרד הבריאות ביצעה בדיקות למה ? כך! שמעתי את אדון סימן טוב מנסה לעשות תשובה על השאלה הפשוטה הזאת ומתרץ תורצי סרק שאין טעם לחזור על הקישקוש שלו
לפני שבוע אחרי שבנט צעק בישיבת ממשלה הצטרפו גם מספר מעבדות של בתי חולים(ודרך אגב המעבדה של משרד הבריאות כמעט הושבתה בגלל שאחת העובדות נדבקה ,ולולא הלחץ של בתי החולים לא היו בדיקות בישראל)
כרגע הקופות חולים רוצים לצרף את המעבדות שלהם ומי מתנגד? איגוד המעבדות של בתי החולים שרק לפני שבוע הצטרפו למועדון
בקיצור תפנימו מאבקי כח שליטה ויוקרה ממשיכים גם בזמן מלחמת קיום בקורנה
וליצמן בתור שר בהחלט יש לו גם אחריות רק נראה לי שהוא גם קצת "הגיל עושה את שלו "
רפואה שלמה ואריכות ימים לכולם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 16:13 לינק ישיר 

גם על ביבי שמענו
אבל לראות גנץ ולפיד וטיבי במקומו זה לא בא בחשבון
אז שיישאר. וגם ליצמן שיישאר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 16:18 לינק ישיר 

פוסט מישראלי בשם עופר שנמצא בסין:

למה לעזאזל לא בודקים? (הפוסט אולי הכי חשוב שלי ב-56 הימים של הבידוד).
מנהלת מחלקה באיכילוב נדבקה בקורונה. בעלה, איש ציבור, נדבק ממנה ולפני שידע שהיא חולה, הוא נפגש עם כמה אנשים חשובים. גם שי חג'ג', יו"ר מועצת מרחבים, נדבק וחלה בקורנה.
ארבעה חברי כנסת ושרים היו במגע עם לפחות אחד משני אלו ונכנסו לבידוד: צחי הנגבי, אריה דרעי, אלון שוסטר ורם בן ברק.
עד כאן ידוע ופורסם בתקשורת.
נעבור לצד השני של יבשת אסיה - פה אצלנו בסין. אז כאן מתארגנים חבר'ה ישראלים כדי לשלוח ציוד רפואי לישראל ובראש וראשונה את המוצר הכי נדרש במאבק בקורונה – ערכות בדיקה מהירות. תהליך הבדיקה בערכות האלה שעובדות בדומה לערכות לבדיקת הריון הוא פשוט ומהיר: דוקרים את האצבע ותוך רבע שעה מקבלים תשובה. חולה או לא חולה בנגיף.
ערכות כאלה יכולות להחזיר את מדינת ישראל למסלול. אם אפשר לדעת כל כך מהר מי חולה ומי לא זאת פריצת דרך במלחמה הזו.
אבל יש בעיה. אין תקנים, אין אישור אמ"ר, ובעיקר יש חוזה עם המעבדות הקיימות בארץ הפועלות בשיטה שלהן ואולי לא מעוניינות בקידום מתחרים?
חבר טוב רוצה לשלוח לארץ כמויות אדירות של ערכות לבדיקה. הוא מוכן לתת לישראל לעבוד ישירות עם המפעל בסין, בלי תיווך,.רק לעזור. אבל אין אישור!
ותשבו טוב כי יבואן אחר אומר ש"יש לי חצי מיליון ערכות כאלה שמחכות בסין, לשלוח לארץ ולהכניס אותן, אבל משרד הבריאות לא מאשר לי".
אז ככה בשקט אם אפשר לברר, אולי יש מי שיודע את התשובה לשאלה: באילו ערכות השתמשו ארבעת המכובדים מכנסת ישראל שהוזכרו לעיל? האם יכול להיות שהם השתמשו בערכות שיש למד"א ואיתן לוקח כשמונה שעות לקבל תוצאה המראה אם נדבקת או לא בקורונה ורק אלפים בודדים יכולים להיבדק באמצעותם ביום? או שאולי ככה במקרה היתה למישהו גישה לדוגמאות שהיבואן של חצי מיליון הערכות המהירות שתקועות בסין העביר למשרד הבריאות ונבדק באמצעותן? ואם כן אז למה לא לתת אישור להעביר לישראל את כל הכמות המוכנה כבר למשלוח?
אני בטוח שהתשובות לשאלות האלה הן שבישראל אין אפליה בין דם לדם וגם אם אתה שר, חבר כנסת או אזרח מן השורה, אתה מחכה בתור להיבדק. אבל בכל זאת יהיה טוב לדעת באילו ערכות השתמשו השרים וחברי הכנסת כדי לגלות האם נדבקו בקורונה. רק כדי שכולם יהיו בטוחים. לא ככה? אז מי יכול לשאול אותם?
ואם כבר שואלים אותם אז אולי כדאי לשאול עוד שאלה אחת: למה ערכות לבדיקות מהירות לקורונה שיעלו כ-15% ממחיר הבדיקה הקיימת בארץ וניתן להשתמש בהן בקלות ובמהירות והן קיבלו אישור CE אירופי לא טובות למדינת ישראל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 16:55 לינק ישיר 

דברי כתב:

בלי קשר למצב הנוכחי, דווקא בארץ אין נורמה של קבלת אחריותו והתפטרות לעומת ארצות אחרות בהן זה די מקובל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 17:14 לינק ישיר 

משגיחבשער כתב:

עד לפני שבוע! רק המעבדה של משרד הבריאות ביצעה בדיקות למה ? כך! שמעתי את אדון סימן טוב מנסה לעשות תשובה על השאלה הפשוטה הזאת ומתרץ תורצי סרק שאין טעם לחזור על הקישקוש שלו
לפני שבוע אחרי שבנט צעק בישיבת ממשלה הצטרפו גם מספר מעבדות של בתי חולים(ודרך אגב המעבדה של משרד הבריאות כמעט הושבתה בגלל שאחת העובדות נדבקה ,ולולא הלחץ של בתי החולים לא היו בדיקות בישראל)
כרגע הקופות חולים רוצים לצרף את המעבדות שלהם ומי מתנגד? איגוד המעבדות של בתי החולים שרק לפני שבוע הצטרפו למועדון

כן, נעשתה טעות עם ריכוזיות הבדיקות.
אבל שוב, הבדיקות כשלעצמן לא מאוד חשובות.

אנשים כ"כ מחפשים למצוא טעויות של אחרים עד שמאבדים את היכולת להבין מה חשוב ומה פחות.

מה שחשוב זה שכל מי שיש חשש שנדבק, שיכנס לבידוד. המטרה היא לגרום למחלה להתפשט יותר לאט.

אחרת נהיה כמו איטליה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 17:21 לינק ישיר 
מצדרביעי

אלי_ו כתב:
משגיחבשער כתב:

כן, נעשתה טעות עם ריכוזיות הבדיקות.
אבל שוב, הבדיקות כשלעצמן לא מאוד חשובות.

אנשים כ"כ מחפשים למצוא טעויות של אחרים עד שמאבדים את היכולת להבין מה חשוב ומה פחות.

מה שחשוב זה שכל מי שיש חשש שנדבק, שיכנס לבידוד. המטרה היא לגרום למחלה להתפשט יותר לאט.

אחרת נהיה כמו איטליה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה לא חושב שבמקום להכניס לבידוד את כל המדינה, הגיוני יותר לבדוק מי נשא של הוירוס ורק אותו להכניס?

נראה לך הגיוני בגלל כל סיפור קטן בבתי חולים לדוגמה-להכניס בחלמאות את כל אנשי הצוות לבידוד?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 19:11 לינק ישיר 

לא, כמו שכתבתי, נכון להיום אי אפשר למצוא את כל הנשאים. הבדיקה לא אמינה מספיק, קצב ההדבקה לא מאפשר.

כרגע, הניסיון בעולם מראה שסגר ברמות שונות, הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד.

בהחלט יכול להיות שעוד שבוע חודש או שנה תהיה בדיקה זולה ואמינה והתשובה תשתנה.

כרגע החשש הוא שאם קצב ההדבקה ימשיך לגדול בתי החולים יקרסו. זה אומר שאם ח"ו קרוב משפחה שלך יחלה, הוא לא יקבל טיפול.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/3/2020 19:49 לינק ישיר 
מצדרביעי

אלי_ו כתב:
לא, כמו שכתבתי, נכון להיום אי אפשר למצוא את כל הנשאים. הבדיקה לא אמינה מספיק, קצב ההדבקה לא מאפשר.

כרגע, הניסיון בעולם מראה שסגר ברמות שונות, הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד.

בהחלט יכול להיות שעוד שבוע חודש או שנה תהיה בדיקה זולה ואמינה והתשובה תשתנה.

כרגע החשש הוא שאם קצב ההדבקה ימשיך לגדול בתי החולים יקרסו. זה אומר שאם ח"ו קרוב משפחה שלך יחלה, הוא לא יקבל טיפול.

נשלח מהאנדרואיד שלי

נכון, אבל גם אם חצי מהרופאים יהיו בבידוד-בתי החולים יקרסו...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כשלון הבדיקות לקרונה ליצמן וסימן טוב הביתה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.