בית פורומים בחדרי חרדים

מתופעות הקורונה: גולדקנופף דואג לגננות החרדיות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/3/2020 22:23 לינק ישיר 
מתופעות הקורונה: גולדקנופף דואג לגננות החרדיות

הקורונה שיבשה לי את החיים, כמו לכולנו - מי פחות ומי יותר, ואני טרוד כל היום במזעור נזקים עד כדי שגעון. אבל כעת ראיתי באתר שכן שגולדקנופף נזעק להגן על הגננות החרדיות. הוא ולא אחר. זה שכל השנים עשה הון ממצוקת הגננות, זה שכל השנים צחק להם בפרצוף והעסיק אותן בחצי משכר אלו החילוניות, פתאום קם לזעוק על מצוקתן.

ובכן, יש לי הצעה למר גולדקנופף. בא וותר על העסקתן. תן להם להיות מועסקות כמו אחיותיהן החילוניות והדתיות בהעסקה ישירה. בלי תיווך שעושה עליהן קופה. מה אומר, נלך על זה?

אהה, הרבנים לא מסכימים... שלא יתערבו לנו בחינוך... הצחקתם אותי.

מה שבטוח הוא, שאם המדינה תעניק לגננות האלה משהו, סביר להניח שידו של גולדקנופף וחבריו תהיה גם שם. בדיוק כמו שקרה במענק לפני כמה שנים שלא הגיע ליעד. והגננות המסכנות לא יעזו לומר דבר, שלא יפטרו אותן ח"ו... כפופות ובוכות...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2020 06:07 לינק ישיר 

"כל מילה חקוקה בסלע",

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2020 09:02 לינק ישיר 

סקופער כתב:
הקורונה שיבשה לי את החיים, כמו לכולנו - מי פחות ומי יותר, ואני טרוד כל היום במזעור נזקים עד כדי שגעון. אבל כעת ראיתי באתר שכן שגולדקנופף נזעק להגן על הגננות החרדיות. הוא ולא אחר. זה שכל השנים עשה הון ממצוקת הגננות, זה שכל השנים צחק להם בפרצוף והעסיק אותן בחצי משכר אלו החילוניות, פתאום קם לזעוק על מצוקתן.

ובכן, יש לי הצעה למר גולדקנופף. בא וותר על העסקתן. תן להם להיות מועסקות כמו אחיותיהן החילוניות והדתיות בהעסקה ישירה. בלי תיווך שעושה עליהן קופה. מה אומר, נלך על זה?

אהה, הרבנים לא מסכימים... שלא יתערבו לנו בחינוך... הצחקתם אותי.

מה שבטוח הוא, שאם המדינה תעניק לגננות האלה משהו, סביר להניח שידו של גולדקנופף וחבריו תהיה גם שם. בדיוק כמו שקרה במענק לפני כמה שנים שלא הגיע ליעד. והגננות המסכנות לא יעזו לומר דבר, שלא יפטרו אותן ח"ו... כפופות ובוכות...

יישר כוח !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2020 09:18 לינק ישיר 
אךטובוחסד

נו מה חשבתם? הוא זיהה פה כנראה עוד הזדמנות שאנחנו פשוט עוד לא יודעים עליה... מתישהוא בקרוב נשמע מה הוא הרוויח מזה...

אני זוכר עוד היטב את תלונת המורות על "תלושי פסח" שזו בדיחה עצובה על חשבונן, כי בכלל לא רצו את זה, והם משלמות על זה יותר מהשווי של התלוש מידי חודש!!! וזה אומר "לכאורה" שמישהו הרוויח את ההפרש בין מה שהמורות שמו בצד עבור התלוש לבין מה שקיבלו בפועל + מן הסתם הטבות שונות שאולי קיבל מי שמארגן את זה מהחנויות המשתתפות בתלוש  (ולא היו שם עשרות חנויות...)

אבל אם הציבור החרדי עוד לא הבין שהוא זורק את כספו על כל מיני מינויים מיותרים כמו יו"ר החינוך העצמאי שעד לא מזמן אויש ע"י אדם שישב שם, רק כי לא היה נעים לרבי מגור להגיד לו "לך לנוח בבית" כי היה מגיע אליו כל יומיים לבכות לו על מה שלקחו לו, ועוד מאות אנשי מפתח וסגניהם שאין להם שום מושג במה שהם עושים וזה רק בגלל שהם מקושרים למישהו, אז רק אנחנו אשמים. לא אף אחד אחר!

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 23/03/2020 09:20:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2020 11:19 לינק ישיר 

במקום תלונות, יש למשהו פתרון?
תרימו תכפפה, ותפתחו מוסד גם... נראה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/3/2020 22:16 לינק ישיר 

סגני שרי חינוך של יהדות התורה,משמשים עציצים במשרד החינוך?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מתופעות הקורונה: גולדקנופף דואג לגננות החרדיות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר