בית פורומים בחדרי חרדים

ואני שואל שוב ושוב, במה ה"גוש" תרם לנו?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/3/2020 08:57 לינק ישיר 
ואני שואל שוב ושוב, במה ה"גוש" תרם לנו?

למה זה היה טוב מההתחלה לחרדים בטח ליהדות התורה לתמוך בגוש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 09:13 לינק ישיר 

בגלל שביבי סגר את כל בתי העסק בשבת בגלל שביבי מנע מזכייני הרשויות לעשות עבודות בשבת בגלל שביבי מנע מצעדי זימה בגלל שביבי החיר את כל" קצבאות הילדים שחמס בגלל שמינה שר משפטים נשוי כדת ואולי בגלל שככה זה פוליטקה פים למעלה ופעם למטה פעם קואליציה ופעם אופוזיציה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 09:23 לינק ישיר 

לה''ו. ''לנו'' לא תרמו, לא נועד לתרום, ולא יתרום.
לדרעי-ליצמן-גפני, לעומת זאת, סמוך עליהם שהם דאגו לעצמם טוב מאוד.
ואם היית לומד בפרקי אבות את המשנה, היית מבין, שאתה סתם פיון שמשלשל פתק בשבילם, ולא בשבילך.
מה בכ''ז תוכל לעשות?! לעשות!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 09:28 לינק ישיר 

פחות שנה לפחות של שלטון ה0מאל בראשות חברי הקוקפיט ויהיר ההזויים זה גם משהו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 09:40 לינק ישיר 
momeir

טיןטין1 כתב:
למה זה היה טוב מההתחלה לחרדים בטח ליהדות התורה לתמוך בגוש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

יסוד היסודות ושורש הוויכוח הוא על הזהות שלנו. הגוש רואה במדינת ישראל  מדינה יהודית ודמוקרטית.  הצד השני (הסיטרא אחרא) רואה בעיני רוחו מדינה דמוקרטית ליברלית של 'כלל אזרחיה' ולכן יש למחוק את הזהות היהודית.
כל השאר זה רק נגזרת של הנ"ל. 
גם לשיטתךשאין ערך למדינה יהודית בארץ ישראל.  הגישה 'העיקר שזה משתלם לי'  לא ראויה ליהודי שומר תו"מ וירא אלוקים. 

תוקן על ידי momeir ב- 24/03/2020 09:41:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 10:31 לינק ישיר 
לסכסך בין השלטון למערכת המשפט

וזה לא על הגב שלנו
זה הזדמנות פז
להביא אותם לעימות מלא וחזיתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 11:06 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:
בגלל שביבי סגר את כל בתי העסק בשבת בגלל שביבי מנע מזכייני הרשויות לעשות עבודות בשבת בגלל שביבי מנע מצעדי זימה בגלל שביבי החיר את כל" קצבאות הילדים שחמס בגלל שמינה שר משפטים נשוי כדת ואולי בגלל שככה זה פוליטקה פים למעלה ופעם למטה פעם קואליציה ופעם אופוזיציה

ליהדות התורה אין בעיה עם שר משפטים נשוי כדת, רק להזכירך שהקדוש שר החוץ הראשון של אגודת ישראל בארץ ישראל היה הומו מוצהר שכתב ספרות מינית במקביל לתפקידו כשר החוץ של היהדות החרדית.

לגבי הגוש, בלי קשר לביבי. היהדות החרדית לא יכולה לשבת באותה ממשלה עם יאיר לפיד שבשיטתיות רודף כל דבר שקשור לציבור החרדי כולל ילדים מהחינוך המיוחד. ובודאי שלא עם ליברמן שבפרספקטיבה היסטורית עומד בראש מפלגה אנטישמית לחלוטין. לגבי גנץ, סתם לא מומלץ למדינה שוחרת חיים להעמיד בראשה טמבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 12:31 לינק ישיר 

צריך להודות ביושר.
אין אפשרות מעשית לחרדים ללכת עם השמאל.
זה נכון שמנהיגי השמאל יכולים לגלות פרגמטיות מדהימה הן ביחס לערבים והן ביחס לחרדים. והם יתנו לחרדים בתים מלאי כסף וזהב.
אבל הציבור שלהם (של השמאל) לא יאהב את זה. הם שונאים ורוחשים בוז עמוק לאורח החיים החרדי.
ולטווח הארוך החרדים יצאו קרחים מכאן ומכאן.
כי גם הימין המסורתי יתחיל לשנוא את המגזר החרדי ויקרא לנו "סמולנים בוגדים" "תאבי בצע" "משתמטים" "אנטי ציוניים" וכו'
לאווירת השנאה הזו תהיה אפקט אדיר שבסופו של דבר תוציא את המפלגות החרדיות מחוץ למשחק הפוליטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 12:47 לינק ישיר 

קהלת

מאחר והנך מסלף ביודעין, הנך ראוי בצדק לתואר "איש נבזי" לשנת 2020

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 14:13 לינק ישיר 

אתה רוצה להיות בת-יענה ? ניחא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/3/2020 15:50 לינק ישיר 

נכון ש" מדי שנה, לקראת יום השנה להירצחו, מפרסמים נטורי קרתא מודעות רחוב בגנות הרצח של ד"ר דה האן".

אבל:

שורה משירו של דה האן, "שיר לדייג צעיר" – "כזו כמיהה ללא גבול לידידות", חקוקה על אחת משלוש צלעות ה"הומומונומנט" באמסטרדם - אנדרטה המציינת את זכרם של כל ההומוסקסואלים שנרדפו לאורך הדורות בשל נטייתם. אף על פי שהיה משורר מוערך, לא נקרא רחוב על שמו של דה האן עד 1993, בשל המחלוקת שנקשרה בשמו. בשנה זו, נקרא רחוב על שמו ברובע פּייפּ (Pijp) באמסטרדם, הרובע שבו מתרחשת עלילת "צינורות". ברחוב זה גם לוח זיכרון לזכרו של דה האן, ועליו חקוק שירו "אי-שקט" (ONRUST).
ציטוט מויקיפדיה:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A2%D7%A7%D7%91_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%93%D7%94_%D7%94%D7%90%D7%9F

ראה גם:
https://www.haaretz.co.il/blogs/sadna/BLOG-1.7696414

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2020 22:10 לינק ישיר 

אתה ממשיך עדיין לשאול שוב ושוב, או שסיימת כבר לשאול?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2020 22:12 לינק ישיר 

הפעם זה יותר מזל משכל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2020 22:14 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
הפעם זה יותר מזל משכל

נשלח מהאנדרואיד שלי

ממש לא
היה כאן מה שנקרא ברירת המחדל.
היה אפשרות להרוויח מהגוש. ולא היה צד הפסד בגוש.
בכזה מצב מספק וודאי היו חייבים לעשות את הגוש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2020 22:18 לינק ישיר 

למה לא היה צד הפסד?

אפילו אם גוש השמאל היו מרכיבים ממשלה שאינה של קיימא ובסוף בחירות מוסדות התורה היו עלולים להינזק מאוד, מבלי להיכנס לתוצאות הלא ידועות של הבחירות הבאות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/3/2020 22:25 לינק ישיר 

כי לא היה צד שאפשר להגיע להסכמות עם לפיד וליברמן

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ואני שואל שוב ושוב, במה ה"גוש" תרם לנו?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.